auction history

  • Aleš Lamr

    Windstorm

    No.: 39

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2020 18:36

    watercolor paper, 1995, 75, 5 x 55,5 cm, signed lower/middle A. Lamr 95, framed, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Estimate: 15 000 - 20 000 CZK

  • Aleš Lamr

    Ovoid tower

    No.: 38

    Auction price: 9.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2020 18:35

    watercolor paper, 2002, 72, 5 x 54, 5 cm, signed lower/left A. Lamr 02, framed, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 9.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Estimate: 15 000 - 20 000 CZK

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Early evening in Provence

    No.: 1

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2020 18:00

    colorful lithography, 37 x 32 cm, signed right/lower ABorn, framed, no. 69/70, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 18.010 CZK (668 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Roy Lichtenstein

    (1923-1997)

    Crying Girl (Mail Banner)

    No.: 5

    Auction price: 21.000 CZK (778 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 06. 2020 18:07

    ofsetlitografie, 1963, 43 x 58 cm, značeno na zadní straně (viz foto), Tento plakát byl vydán při příležitosti výstavy u Leo Castelliho v roce 1963 (28.09-24.10.). Byl zasílán jako pozvánka klientům nebo mohl být zakoupen v průběhu výstavy. Tisk Colorkraft, New York, dvakrát přeložený papír, místy m…

    Current price: 21.000 CZK (778 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Man Ray

    (1890-1976)

    Cadeau 1921

    No.: 4

    Auction price: 22.000 CZK (815 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 06. 2020 18:03

    litina a měď, 1921/1974, 17 x 10 x 10,5 cm, signováno na držadle Man Ray, 4625/5000, Man Ray se o vzniku svého prvního dadaistického objektu vyjádřil takto: Opatřil jsem si litinovou žehličku, takovou, jaká se nahřívá na kamnech. Spolu se Satietem jsem někde koupil sadu hřebíků a tubu lepidla. Jedno…

    Current price: 22.000 CZK (815 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Bratři v triku - titulek

    No.: 19

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:18

    Current price: 1.601 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a krab - titulek

    No.: 18

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:17

    Current price: 1.101 CZK (41 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    No.: 17

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:16

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    No.: 16

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:15

    Current price: 2.001 CZK (75 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    No.: 15

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:14

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    No.: 11

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:13

    Current price: 7.000 CZK (260 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:09

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krokodýl

    No.: 7

    Auction price: 8.000 CZK (297 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:06

    Current price: 8.000 CZK (297 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek s myškou a melounem

    No.: 5

    Auction price: 35.000 CZK (1.297 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:04

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1971, 38,5 x 28 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a paraplíčko (1971), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 35.000 CZK (1.297 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Milionář

    No.: 4

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:03

    tuš, běloba, papír, 1948, 30,1 x 44,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Švadleny

    No.: 1160

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 18:06

    japonský dřevoryt, karton, 36 x 24,5 cm, drobné zahnědlé skvrnky, místy poškozený papír,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Mezi květy

    No.: 1159

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 18:05

    Current price: 900 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    V zahradě

    No.: 1158

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 18:04

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Kadeřnice

    No.: 1157

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 18:03

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Kaligrafická dílna

    No.: 1156

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 18:02

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Kunisada I. (Toyokuni III UTAGAWA)

    (1786-1865)

    Japonské příběhy, Senka Ryutei: Hakkenden InuNo Soshi

    No.: 1153

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    japonské dřevořezy, tradiční vazba nití, 17,3 x 11,5 cm, vydáno Japonsko, Tokyo, 1848 -1866, ilustrace na každé straně , krycí list na několika místech zašpiněný, při okraji otřepený, celkový stav velmi dobrý,

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

    Japonská společnost

    No.: 1151

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:57

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno,

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Před chrámem

    No.: 1150

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:56

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm,

  • Engelhard Nunzer

    Martin Luther

    No.: 1142

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:51

    mědirytina, 1725, 33 x 20,3 cm, zažloutlý papír, místy zahnědlé skvrny,

  • Johann Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Konvolut loveckých výjevů

    No.: 1143

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:49

    2 x mědirytina, 1 x tisk, 26 x 39 a 36 x 39 x 28 x 23,5 cm, všechny značeny PD L. Ridinger invenit. pinx. sculps, zažloutlé papíry, při okrají mimo tisk papíry potrhány,

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

    Pohled na Špilberk

    No.: 1134

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:40

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,5 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, mírně pomuchlaný papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Brno

    No.: 1133

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:39

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14,4 cm, LD zašpiněno, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Obelisk a pohled na Špilberk v Brně

    No.: 1131

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:37

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 13,7 cm, značeno PD Stahls v Joh. Poppel, LD gez.v. C Würbs, papírová pasparta, při levém okraji mírně zašpiněno,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Broumov

    No.: 1126

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:32

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 16 cm, papírová pasparta, Vyd. Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Lázeňský pavilón v Teplicích

    No.: 1124

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:30

    ocelorytina, okolo 1850, 8,5 x 11 cm, značeno PD Stahls v Joh. Poppel, LD gez.v. C Würbs, papírová pasparta,

    Current price: 400 CZK (15 €)