• Karel Jerie

    Svět médií

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:50

    tisk, 2021, 28,5 x 30 cm, sign. PD Karel Jerie 2021, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Řeka u zámku

    Položka č.: 1269

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:49

    akvarel, tužka, papír, 20 x 30,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Polomy pod Rysy - Slovensko

    Položka č.: 1262

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:48

    měkký kryt, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Souček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 1261

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:47

    litografie, 80,2 x 12,7 cm, sign. DU C. Stehlík, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Po dešti

    Položka č.: 1260

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:46

    litografie, 1980, 13,1 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Chotěnovský, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Václav Bubeníček

    Kostelík

    Položka č.: 1259

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:45

    litografie, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Michal Lauda

    Položka č.: 1258

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:44

    litografie, 18,7 x 14,5 cm, sign. UD M. Lauda, pasparta, č. 143/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Položka č.: 1257

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:43

    suchá jehla, 1986, 19,8 x 18,6 cm, sign. PD Jan Hladík 86, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Frenzel

    Výklad Bible

    Položka č.: 1255

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:42

    Aktuální cena: 102 CZK (5 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Kojící (podle J. Mánesa)

    Položka č.: 1252

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:41

    lept, 1921, 13,2 x 10 cm, značeno PD v desce Dle J. Mánesa ryl B. Kozina 1921, rám, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Tvorba

    Položka č.: 1250

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:40

    litografie, 1984, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Michaela 84, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dlouhý nos

    Položka č.: 1247

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:39

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Závody na Bezdrevu

    Položka č.: 1246

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:38

    lept, akvatinta, 7,2 x 25,5 cm, sign. PD Jan Bulíř, rám, 43/50, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Lumír Šindelář

    (1925)

    Motýl

    Položka č.: 1245

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:37

    litografie, 1977, 32 x 20 cm, sign. PD Šindelář 77, pasparta, 108/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, O. Nejedlého, J. Želibského a K. Mináře na AVU v Praze, člen skupiny Medaile

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praga Belveder

    Položka č.: 1244

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:36

    ocelorytina, 9 x 15,7 cm, sign. PD JHerčík, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Náměstí

    Položka č.: 1243

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:35

    litografie, 10 x 14 cm, sign. PD F. Emler, rám, 88/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Zita Kabátová

    (1913-2012)

    Položka č.: 1237

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    suchá jehla, 6,2 x 11 cm, sign. PD Zdenka Kabátová - Táborská, VII.20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • M. Chládek

    Jezero

    Položka č.: 1241

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:34

    kamenoryt, 1963, 36 x 34,5 cm, sign. PD M. Chládek 63, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Eva Janíčková

    Stavovské divadlo

    Položka č.: 1239

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:33

    lept, mezzotinta, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, 92/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Stanislava Konrádová - Břežková

    (1916)

    Afrikány

    Položka č.: 1236

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:31

    barevná suchá jehla, 20 x 21,5 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    (1916)

    Položka č.: 1235

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:30

    suchá jehla, 27,3 x 11,1 cm, sign. PD S. Konrádová, pasparta, 11/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Ladislav Tousek

    (1895-?)

    Les

    Položka č.: 1266

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:29

    olej, sololit, 1956, 30 x 32,5 cm, sign. PD Láďa Tousek 56, mírně zašpiněná malba, místy oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Tauš

    Tvary

    Položka č.: 1248

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:28

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD Tauš J., mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Potok

    Položka č.: 1329

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:27

    olej, sololit, 54 x 99,2 cm, rám, zažloutlá malba, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Plas

    Krajina s řekou

    Položka č.: 1230

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:26

    akvarel, papír, 32,7 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Plas

    Krajina se snopy

    Položka č.: 1231

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:25

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Plas

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:24

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Plas

    Položka č.: 1233

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:23

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Položka č.: 1263

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:22

    olej, pátno, 41,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

    Mlýn

    Položka č.: 1238

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:21

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)