• Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 868

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:52

    akvarel, tuš, papír, 1962?, 66 x 90 cm, sign. LD Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 867

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:51

    litografie, 1977, 57,5 x 41 cm, sign. DU K. Oberthor 77, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Zuzana Mináčová

    Strom v krajině

    Položka č.: 864

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:48

    fotografie, 2004, 59 x 49 cm, PD monogr. Z. M., rám, vzadu věnování a sign. Zuz Mináčová, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 861

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:45

    olej, karton, 24 x 31,5 cm, sign. LD A. Homolka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Hudební společnost

    Položka č.: 860

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:44

    suchá jehla, 1979, 40 x 39 cm, sign. PD Karel Demel 79, č. 104/125, lehce zažloutlý papír, dole pokrčený, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Položka č.: 855

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:39

    olej, karton, 34 x 44,5 cm, rám

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pražská Loreta

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:38

    měkký kryt, 30 x 26 cm, sign. PD Josef Vaic, lehce zažloutlý, místy lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Ilustrace k Máji

    Položka č.: 852

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:36

    kolorovaná knižní litografie, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Toyen, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, členka skupiny Devětsil, SVU Mánes, mezinárodního sdružení Phases, skupiny surrealistů A. Bretona ve Francii a zakládající členka Skupiny surrealistů v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Josef Liesler

    Zpěvačka

    Položka č.: 829

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:13

    pastel, akvarel, papír, 1956, 40 x 21,7 cm, sign. PU Liesler, podle Gavarniho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Chlapec s ratolestí

    Položka č.: 828

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:12

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. PU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Bohumil Ullrych

    Ženy

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:50

    olej, papír, 50 x 40 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 805

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:49

    olej, papír, 40 x 50 cm, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Pouť

    Položka č.: 797

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:41

    olej, dřevotříska, 40 x 53 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Kameny na pobřeží

    Položka č.: 796

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:40

    litografie, 73 x 56,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Strom

    Položka č.: 795

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:39

    litografie, 64 x 48 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 791

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:35

    kombinovaná technika, papír, 1975, 65,2 x 87,3 cm, sign. DU K. Oberthor 75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Aleš Lamr

    Ďasík

    Položka č.: 780

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:24

    litografie, 1983, 43 x 32,7 cm, sign. PD A. Lamr 83, pasparta, 23/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Kovařík

    (1932-1994)

    Útěk

    Položka č.: 778

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:22

    litografie, 42,5 x 54 cm, sign. DU JKovařík, č. 23/31, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Želibského, V. Sychry

  • Albert Reich?

    (1881-1942)

    U řeky

    Položka č.: 762

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:06

    tužka, běloba, papír, 1899, 27,5 x 44 cm, sign. LD A. Reich 21/2 1899, rám, lehce zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:02

    akvarel, tužka, papír, 1978, 16 x 13 cm, sign. PD KMToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Bedřich Sokiransky

    Poutník

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:01

    olej, karton, 8,7 x 7 cm, sign. LD B. Sokiranski, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Bedřich Sokiransky

    Rozhovor

    Položka č.: 756

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:00

    olej, plátno, karton, 9,3 x 7,3 cm, sign. PD B. Sokiranski, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Zadnice

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:57

    olej, papír, 44 x 60 cm, sign. LD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 749

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:53

    litografie, 44 x 35,5 cm, PD značeno Max Švabinský, vydal Mánes svým členům za rok 1905, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku uměl…

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Na přehlídce

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:33

    akvarel, tužka, papír, 1975, 21 22 cm, sign. PD K. M. Toman, papír vlevo dole při okraji natržen, zbytky lelenky na okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:10

    olej, plátno, karton, 1936, 21,7 x 17,2 cm, sign. LD B. Ullrych 36, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Portrét paní Minaříkové

    Položka č.: 705

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:09

    tuš, akvarel, papír, 37 x 22,8 cm, sign. DU Zd. Seydl, PD popsáno: Zdeňka Minaříková Břevnov Boleslavova 1433 a, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:07

    olej, karton, 29,3 x 43 cm, sign. PN K. Veržakovský, rám, na malbě i rámu místy drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Joan Miro

    (1893-1983)

    Texte de Joan Teixidor

    Položka č.: 697

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:01

    litografie, 1977, 33 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Joan Miro

    (1893-1983)

    Texte de Joan Teixidor

    Položka č.: 696

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 00:00

    litografie, 1977, 33 x 24,9 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny