Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    No.: 200001

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2020 14:22

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    No.: 177895

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2020 14:09

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    No.: 218188

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:42

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Tiskař (Ex libris Vlad. Bujárek)

    No.: 223968

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:30

    lept, 12,4 x 9 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    V ateliéru (Ex libris Vojt. Bujárek)

    No.: 223966

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:28

    lept, 12,5 x 10 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Skály

    No.: 243737

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 19:56

    lept, 1941, 17,6 x 23,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka , při okraji mírně zažloutlý papír, na okraji mimo tisk místy zašpiněno, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    S květy ve vlasech (Ex Libris)

    No.: 242967

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2020 23:54

    dřevoryt, 1969, 7 x 4,1 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice (Ex Libris)

    No.: 242966

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2020 23:52

    dřevoryt, 1969, 8,5 x 5,5 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hrad na hoře

    No.: 242606

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2020 18:32

    litografie, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)