Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Fotbalové hřiště

    Položka č.: 241150

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:41

    litografie, 1980, 27,4 x 16,6 cm, sign. PD Tomáš Bím 80, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    Položka č.: 228801

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 19:28

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Kolo

    Položka č.: 237911

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:58

    litografie, 21,7 x 15,7 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíře mimo tisk drobné hnědé skvrnky, zasahují také do podpisu, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Bím

    Tenisáky

    Položka č.: 229130

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 21:22

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Ex libris Petr Charypar

    Položka č.: 217273

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 23:24

    litografie, 2,9 x 9,5 cm, sign. PD T. Bím, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    Položka č.: 221257

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 19:50

    litografie, 2015, 14 X 17 cm, sign. PN Bím 15, č. 32/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu