Jiří Mádlo

(1934-2008)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Ulička

    Položka č.: 213145

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2018 14:05

    litografie, 1967, 13 x 17,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1967, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6331 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 221918

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 15:07

    litografie, 1985, 26,5 x 43 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, 115/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6544 Historie příhozu