Jiří Mádlo

(1934-2008)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Žirovnice

    Položka č.: 239204

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:34

    litografie, 1968, 20 x 26,7 cm, sign. PD J. Mádlo 68, na zadní straně popsáno autorem: město Žirovnice, okres Pelhřimov, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Město

    Položka č.: 207956

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:33

    8x litografie, 1993, 13,2 x 19,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1993, č. 113/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)