Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Na vojenském cvičení

    Položka č.: 242917

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 22:14

    olej, plátno, karton, 1935, 26 x 19,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, kartonová pasparta, vzadu na kartonu popsáno, vzadu pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s dítětem

    Položka č.: 242910

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 22:00

    olej, plátno, karton, 24 x 19,8 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Zvíře za úplňku

    Položka č.: 242906

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 21:52

    olej, plátno, 19,8 x 15,3 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    Položka č.: 241598

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 16:28

    olej, karton, 56 x 71 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Smrt Adonisova

    Položka č.: 241453

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 17:23

    olej, plátno, 1922, 63 x 78 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1922, rám, vzadu razítka: Vystavováno: Šumavské muzeum Kašperské hory, Vystoveno ve výtarném středisku Aleeš

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 241452

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 17:22

    olej, plátno, 1919, 64 x 78 cm, sign. LD B. Ullrych 19., rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na hřbitově

    Položka č.: 242387

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 22:39

    olej, plátno, 1930, 20,6 x 19,2 cm, sign. PD B. Ullrych 30, vzadu popsáno autorem, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Džbán a hruška

    Položka č.: 242384

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 22:24

    olej, plátno, 26,2 x 22,2 cm, vzadu pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Bohumil Ullrych

    Podvečer u Vltavy

    Položka č.: 212283

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 23:02

    tužka, kvaš, papír, 1943, 21,8 x 29,8 cm, sign. PD B. Ullrych 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanečníci a Koupání

    Položka č.: 206910

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 22:40

    lept a tužka, kvaš, papír, 9,5 x 12,3 a 14 x 26,7 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 238907

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:40

    olej, plátno, 1935, 22 x 18,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1935, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ležící

    Položka č.: 221571

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 22:02

    olej, karton, 1933, 18,3 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 33, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na Baltu

    Položka č.: 241000

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2020 19:26

    akvarel, tužka, papír, 1921, 14,6 x 20,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Matka s dcerou

    Položka č.: 240974

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:32

    olej, plátno, karton, 1942, 16,8 x 19,4 cm, sign. LD B. Ullrych 42, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na statku

    Položka č.: 240971

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:26

    olej, karton, 14,6 x 23,4 cm, vzadu na kartonu kresba pastelem, karton při doloním okraji poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 240970

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:24

    olej, plátno, 17,1 x 13,5 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Žnečky

    Položka č.: 240966

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:16

    olej, plátno, karton, 1940, 20,4 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s šátkem kolem krku (akt)

    Položka č.: 240750

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:28

    tempera, papír, 1943, 41,9 x 31,2 cm, sign. PD B. Ullrych 43, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 240749

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:26

    suchý pastel, běloba, papír, 47,5 x 36,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Studie k Šárce

    Položka č.: 238082

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 1945, 37 x 48,5 cm, sign. LD Boh. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí půlakt

    Položka č.: 238079

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:06

    uhel, kvaš, papír, 1944, 32 x 25,8 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pod stromem

    Položka č.: 239088

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:48

    lept, 1926, 26 x 19,1 cm, sign. PD Boh Ullrych 26, zažloutlý papír, na pravém okraji papíru skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Randevous

    Položka č.: 239086

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:44

    lept, 19,5 x 25,5 cm, sign. PD B. Ullrych , lehce zašlý papír, na spodník okraji papíru šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Námluvy

    Položka č.: 239085

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:42

    lept, akvatinta, 19,5 x 26 cm, sign. PD Ullrych B, zašlý papír, na okrajích tmavší šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury žen (konvolut 5 skic)

    Položka č.: 238964

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 19:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50 x 35 cm, nalepeno na kartonu, papír lehce zašlý, místy na rozích patrné stopy po lepení, jeden s papíru na horním okraji poškozen, jeden má zvlěný roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na koupališti (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 238963

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 19:38

    akvarel, tuš, tužka, papír, 49 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, jeden s papírů na okrajích otřepen, na rohu přeložen, papíry zašlé a lehce zažloutlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    V baru

    Položka č.: 238957

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 19:26

    olej, dřevo, 1927, 34,7 x 26,9 cm, sign. LD B. Ullrych 27, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena a voják

    Položka č.: 215068

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 22:56

    tužka, kvaš, papír, 1945, 41 x 55 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 238101

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 22:26

    akvarel, tuš, papír, 13,3 x 27,5; 17,7 x 29,8 a 22 x 27,2 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na jednom s akvarelů tmavší šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy při řece / Baletka (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 238097

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 22:18

    akvarel, tuš, papír a tužka, pastel, papír, 1927, 19,9 x 29,5; 29,5 x 21,5 a 21,5 x 15 cm, sign. PD a LD B. Ullrych, nalepeno na kratonu, v rozích papíru stopy po lepení, jedna s kreseb poškozena na okraji, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)