Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Žena s šátkem kolem krku (akt)

    Položka č.: 240750

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:28

    tempera, papír, 1943, 41,9 x 31,2 cm, sign. PD B. Ullrych 43, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 240749

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:26

    suchý pastel, běloba, papír, 47,5 x 36,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Studie k Šárce

    Položka č.: 238082

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 1945, 37 x 48,5 cm, sign. LD Boh. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí půlakt

    Položka č.: 238079

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:06

    uhel, kvaš, papír, 1944, 32 x 25,8 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pod stromem

    Položka č.: 239088

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:48

    lept, 1926, 26 x 19,1 cm, sign. PD Boh Ullrych 26, zažloutlý papír, na pravém okraji papíru skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Randevous

    Položka č.: 239086

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:44

    lept, 19,5 x 25,5 cm, sign. PD B. Ullrych , lehce zašlý papír, na spodník okraji papíru šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Námluvy

    Položka č.: 239085

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:42

    lept, akvatinta, 19,5 x 26 cm, sign. PD Ullrych B, zašlý papír, na okrajích tmavší šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury žen (konvolut 5 skic)

    Položka č.: 238964

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 19:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50 x 35 cm, nalepeno na kartonu, papír lehce zašlý, místy na rozích patrné stopy po lepení, jeden s papíru na horním okraji poškozen, jeden má zvlěný roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na koupališti (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 238963

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 19:38

    akvarel, tuš, tužka, papír, 49 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, jeden s papírů na okrajích otřepen, na rohu přeložen, papíry zašlé a lehce zažloutlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    V baru

    Položka č.: 238957

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 19:26

    olej, dřevo, 1927, 34,7 x 26,9 cm, sign. LD B. Ullrych 27, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena a voják

    Položka č.: 215068

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 22:56

    tužka, kvaš, papír, 1945, 41 x 55 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 238101

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 22:26

    akvarel, tuš, papír, 13,3 x 27,5; 17,7 x 29,8 a 22 x 27,2 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na jednom s akvarelů tmavší šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy při řece / Baletka (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 238097

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 22:18

    akvarel, tuš, papír a tužka, pastel, papír, 1927, 19,9 x 29,5; 29,5 x 21,5 a 21,5 x 15 cm, sign. PD a LD B. Ullrych, nalepeno na kratonu, v rozích papíru stopy po lepení, jedna s kreseb poškozena na okraji, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka pod mostem

    Položka č.: 215069

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 21:08

    lavírovaná kresba tuší, tužka, 1946, 48 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 1946, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 237891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:18

    akvarel, tuš, papír, 22 x 14,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 237889

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:14

    akvarel, tužka, tuš, papír, 25 x 23,5; 14,5 x 9,6 a 14,5 x 9,7 cm, nalepeno na papíru, první akvarelje na dvou rozích přeložen, u třetího je spodní levý roh papíru natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče

    Položka č.: 237884

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:04

    akvarel, tuš, papír, 1935, 17 x 12,9 cm, sign. LD B. Ullrych 1935, papíropvá pasparta, papír místy lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupání

    Položka č.: 226631

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:58

    olej, karton, 25 x 19,4 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 226630

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:56

    olej, karton, 1936, 16,1 x 12,6 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář a pradleny

    Položka č.: 237613

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:58

    akvarel, tuš, papír, 1939, 15,2 x 24 cm, sign. PD B. Ullrych 1939, papírová pasparta, na spodním okraji kousek papíru urtžen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Děvče s míčem

    Položka č.: 237609

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:50

    tužka, akvarel, papír, 1936, 28 x20 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 211442

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:30

    tužka, akvarel, papír, 1929, 10,5 x 15 cm, sign. LD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Mississipi

    Položka č.: 228084

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 19:14

    pastel, papír, 1929, 23,3 x 34,4 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s nůší u řeky

    Položka č.: 228412

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 19:06

    olej, akvarel, papír, 1948, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 48, vzadu kresba tuší, nepatrně ohnuté rožky papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Most přes Rachač

    Položka č.: 228099

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:52

    tužka, akvarel, papír, 1919, 14 x 20 cm, sign. PD Ullrych 19, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Libeň

    Položka č.: 228098

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:50

    tuš, akvarel, papír, 1922, 22,6 x 33,5 cm, sign. LD B Ullrych 22, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Nevosed

    Položka č.: 228097

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:48

    akvarel, papír, 1914, 19 x 27,4 cm, sign. PD B Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Norsko

    Položka č.: 228083

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:46

    tužka, akvarel, papír, 1921, 17 x 24 cm, sign. PD B Ullrych 21, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Prácheň

    Položka č.: 228082

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:44

    kvaš, papír, 1928, 19,9 x 38,8 cm, sign. LD B Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpoledne u řeky

    Položka č.: 219719

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:42

    olej, plátno, 1930, 44 x 36,4 cm, sign. LD B. Ullrych 1930, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)