Jana Reinerová
(1946)žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě; malířka; zprvu se věnovala abstraktní plastice, později se odklonila od monumentálních forem, v její tvorbě převážila malba a grafika s městskými náměty; zajímá ji architektura, genius loci jednotlivých měst, která zachycuje (Praha, Paříž, Vídeň, Ženeva, Salcburk, Vodňany); sepětí architektury a jihočeské přírody ji obohatilo o krajinářské zkušenosti; vedle městských motivů nachází často inspiraci v hudbě; byla zastoupena na kolektivních výstavách (např. 1988 - Salon pražských výtvarných umělců) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2003, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2003)
-
Jana Reinerová
(1946)
Maják
Položka č.: 274203Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 20:16
litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru při dolním a horním okraji mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Ještěd
Položka č.: 255416Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:12
litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Třeboň
Položka č.: 255415Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Kaliště
Položka č.: 249521Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:08
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Zeď
Položka č.: 280830Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:14
litografie, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, č. 77/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Radniční schody
Položka č.: 275077Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2024 19:44
olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Dvorky Malé Strany (Sudek)
Položka č.: 275080Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:36
akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Wagnerova vila
Položka č.: 266446Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36
litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Betlém
Položka č.: 261948Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36
litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Praha - Zámecké schody
Položka č.: 244464Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:53
litografie, 7,8 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, 100/190, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Ulice
Položka č.: 259270Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:50
litografie, 7,3 x 12,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Střešovice pod sněhem
Položka č.: 261569Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:46
akryl, plátno, 20 x 20 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Cesta
Položka č.: 253967Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:58
litografie, 9 x 12,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 23/70, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu