Pavel Roučka

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 237912

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 22:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 229132

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 23:54

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Dostojevský: Bílé noci Bytná

    Položka č.: 236719

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:43

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 20,3 cm, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 234589

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:46

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavel Roučka

    Koně

    Položka č.: 234587

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:44

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234417

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:14

    litografie, 1995, 54,3 x 38 cm, sign. DU Roučka 95, rám, 1/3, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 228959

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:41

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Roučka

    Mincovna v Kutné Hoře

    Položka č.: 191493

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 15:25

    litografie, 26,5 x 18 cm, sign. PD Roučka, rám, č. 85/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 231298

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2019 12:05

    litografie, 1986, 19,9 x 8,8 cm, sign. DU Roučka 86, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 224704

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:20

    litografie, 1995, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 95, rám, 62/64, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 224705

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:15

    litografie, 1993, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka 93, rám, 1/2, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 224459

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:05

    litografie, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka, rám, 49/75, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Roučka

    Postava muže

    Položka č.: 227126

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:00

    litografie, 2013, 72,5 x 54,7 cm, sign. PD Roučka 2013, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)