Josef Dlabal

(1920-2004)

provenance: from the artist´s inheritance, slightly damaged in margins, he works with painters A. Doležal and L. Musil, his biggest success was noted in Japan

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Domky ve Svaté

    No.: 261709

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2022 17:41

    olej, karton, 20 x 35,5 cm, sign. PD J. Dlabal, provenience: z pozůstalosti autora, při okrajích lehce poškozeno, worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mořské pobřeží

    No.: 261708

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2022 17:40

    olej, umakart, 17,2 x 34 cm, provenience: z pozůstalosti autora, při okrajích lehce poškozeno, worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zimní městečko

    No.: 260209

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2021 23:12

    olej, plátno, 14,5 x 22,2 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Čertovka v zimě

    No.: 260207

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2021 23:08

    olej, papír, 18 x 10,3 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 1.050 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Praha - U židovského hřbitova

    No.: 260205

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2021 23:04

    olej, papír, 16,6 x 19,5 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Amsterdam

    No.: 260204

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2021 23:02

    olej, překližka, 15,7 x 11 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    No.: 260202

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2021 22:58

    olej, papír, 13,1 x 16 cm, sign. PD J: Dlabal, značeno LD Roma, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    No.: 260201

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2021 22:56

    olej, plátno, 22,5 x 11,6 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžený břeh u Karlova mostu

    No.: 260197

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2021 22:48

    olej, karton, 15,2 x 20,4 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněženou uličkou

    No.: 237881

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2021 20:30

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Babí léto

    No.: 259130

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 11. 2021 21:10

    olej, překližka, 26,2 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zimní panorama s katedrálou sv. Víta

    No.: 260049

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2021 21:28

    olej, papír, 14,9 x 21,3 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Starý židovský hřbitov v Praze

    No.: 260048

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2021 21:26

    olej, papír, 15 x 10,9 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená cesta lesem

    No.: 222164

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2021 19:18

    olej, karton, 15 x 10,5 cm, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na nádvoří Pražského hradu

    No.: 259239

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:18

    olej, papír, 21 x 15,4 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

    No.: 259237

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:14

    olej, plátno, 14,9 x 12,6 cm, sign. LD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na San Marco a Dóžecí palác v Benátkách

    No.: 259236

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:12

    olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Istanbul

    No.: 259231

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 22:02

    olej, papír, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Istanbul, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    No.: 259229

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 10. 2021 21:58

    olej, papír, 15,2 x 9,8 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Venise, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    kostel Santa Croce ve Florencii

    No.: 259055

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2021 21:20

    olej, plátno, 10 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Firenze, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Dóm sv. Štěpána ve Vídni

    No.: 259054

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2021 21:18

    olej, plátno, 10,6 x 13,6 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kanál v Benátkách

    No.: 259053

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2021 21:16

    olej, papír, 17,6 x 12,3 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Výletní loď

    No.: 259062

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2021 21:36

    olej, plátno, 10,4 x 15,2 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice na moři

    No.: 259060

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2021 21:32

    olej, papír, 17,8 x 11,7 cm, sign. DU J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Atomium, Brussel

    No.: 259058

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2021 21:28

    olej, papír, 10 x 15 cm, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    No.: 259057

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2021 21:26

    olej, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD J. Dlabal, značeno PD Roma, horní rohy papíru a dolní pravý roh jsou přeloženy - v místě přeložení je malba poškozená, v levém dolním rohu malba lehce odřená, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Velkoměsto

    No.: 258263

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2021 16:26

    olej, papír, 21,6 x 11,5 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    No.: 258200

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 09. 2021 14:28

    olej, karton, 11,5 x 16 cm, sign. PD JDlabal, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rozkvetlá louka

    No.: 258194

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 08. 2021 22:36

    olej, karton, 11,6 x 11,8 cm, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice vlčích máků

    No.: 258183

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 08. 2021 22:14

    olej, sololit, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)