Viktor Polášek

(1911-1989)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    J. Wolker: Blada o očích topičových

    Položka č.: 229021

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:01

    dřevoryt, 40 x 31,5 cm, sign. PD V. Polášek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    K. H. Mácha: Máj

    Položka č.: 227763

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:55

    dřevoryt, 1936, 35,8 x 31,7 cm, sign. PD V. Polášek 36, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Položka č.: 190333

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2019 16:35

    litografie, 1977, 40,5 x 26 cm, sign. PD V. Polášek 77, 8/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Slunečnice

    Položka č.: 217706

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:04

    litografie, 1984, 21 x 13 cm, sign. PD V. Polášek 84, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 215583

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 20:14

    dřevoryt, 1943, 31,5 x 23 cm, sign. PD V. Polášek 43, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 122202

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:10

    litografie, 1960, 11,3 x 17,8 cm, sign. PD V. Polášek 60, provenience: Antikvariát Dlážděná, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu