Viktor Polášek

(1911-1989)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Slunečnice

    Položka č.: 217706

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:04

    litografie, 1984, 21 x 13 cm, sign. PD V. Polášek 84, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID317 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 215583

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 20:14

    dřevoryt, 1943, 31,5 x 23 cm, sign. PD V. Polášek 43, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 122202

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:10

    litografie, 1960, 11,3 x 17,8 cm, sign. PD V. Polášek 60, provenience: Antikvariát Dlážděná, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4419 Historie příhozu