Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Vrtbovská zahrada

    Položka č.: 239279

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:31

    litografie, 28,5 x 20,5 cm, sign. PD V. Kubašta, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 505 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Don Giovanni 29.X.1787

    Položka č.: 217495

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:16

    litografie, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Paladium země České 24.IV. - 1.VII.1945 v osvobozené Praze

    Položka č.: 231346

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:18

    tisk, 29 x 21 cm, značeno PD VKubašta, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Blahopřání

    Položka č.: 231374

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2019 13:55

    linoryt, 14,5 x 10 cm, sign. PD V Kubašta, Mnoho zdraví a vše dobré v novém roce upřímně přeje Vojtěch Kubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Ulička na Malé Straně

    Položka č.: 195849

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:45

    litografie, 33,3 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu