Lesní krajina
Položka č.: 280927Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:13
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ulička
Položka č.: 280962Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Silnice
Položka č.: 280901Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:42
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Staroměstské náměstí
Položka č.: 280926Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:41
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pocta Josefu Čapkovi
Položka č.: 280822Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:40
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Praha-Prašná brána
Položka č.: 280852Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:37
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Klapky z klavíru
Položka č.: 280856Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:36
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Abstrakce
Položka č.: 280881Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:34
tisk, 9 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Motoráček
Položka č.: 280974Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:32
lept, akvantita, 6,3 x 12,5 cm, monogr. PD JH, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Náměstí v zimě
Položka č.: 280933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:13
akvarel, tužka, papír, 15,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Městečko
Položka č.: 280965Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:12
olej, plátno, 41 x 55 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Koně
Položka č.: 280275Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2024 20:25
bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Kostelní věže
Položka č.: 243748Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 18:02
dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Rudolfinum
Položka č.: 279835Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:22
akvatinta, 2019, 18 x 15 cm, sign. PD Teo Alena? 2019, č. 3/10, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Exmusicis familiae Peterka
Položka č.: 279414Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:30
lept, 1943, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Tři čluny
Položka č.: 278010Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:40
tempera, papír, 1988, 22,6 x 62,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Lodě v přístavu
Položka č.: 278009Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:38
tempera, papír, 1988, 22,6 x 61,7 cm, sign. PD 88, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jezero
Položka č.: 278006Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:32
tuš, akvarel, papír, 21 x 41 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Pokušení sv. Antonína
Položka č.: 277780Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:54
suchá jehla, 1923, 17,8 x 23,5 cm, sign. PD 1923, rám, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Mars
Položka č.: 255245Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2023 15:36
tuš, tužka, papír, 12,7 x 9,7 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Horská vesnice
Položka č.: 249275Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:02
dřevoryt, 12 x 12 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Strom v měsíčním svitu
Položka č.: 274423Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 21:52
dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíře několik drobných nahnědlých flíčků, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
Park
Položka č.: 278971Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:16
lept, 6 x 5 cm, sign. PD, č. 69/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Slepá ulička
Položka č.: 278116Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:12
akvarel, papír, 1948, 30 x 21 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Les U Bělé pod Bezdězem
Položka č.: 277787Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:18
dřevoryt, 42 x 30 cm, č. 15/50, poničené a potrhané okraje, zašpiněno
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Čas tikl oponou a žene se zapnout tipec! ( PF 1997)
Položka č.: 274631Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 20:50
uhel, tuš, papír, 20,2 x 29,9 cm, sign. PD, papír přeložen do formy přání na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Zesnulý
Položka č.: 265813Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 18:28
suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Povoz s koněm
Položka č.: 263642Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 21:14
akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Ex Libris Majka
Položka č.: 277010Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:42
litografie, 10 x 8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Šeřík
Položka č.: 277051Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:04
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)