Pokušení sv. Antonína

    No.: 277780

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 21:54

    suchá jehla, 1923, 17,8 x 23,5 cm, sign. PD 1923, rám, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

    Mars

    No.: 255245

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 10. 2023 15:36

    tuš, tužka, papír, 12,7 x 9,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Horská vesnice

    No.: 249275

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2023 20:02

    dřevoryt, 12 x 12 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

    Strom v měsíčním svitu

    No.: 274423

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 21:52

    dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíru několik drobných nahnědlých flíčků, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

    Park

    No.: 278971

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:16

    lept, 6 x 5 cm, sign. PD, č. 69/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Slepá ulička

    No.: 278116

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 18:12

    akvarel, papír, 1948, 30 x 21 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Les U Bělé pod Bezdězem

    No.: 277787

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:18

    dřevoryt, 42 x 30 cm, č. 15/50, poničené a potrhané okraje, zašpiněno

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

    Čas tikl oponou a žene se zapnout tipec! ( PF 1997)

    No.: 274631

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 20:50

    uhel, tuš, papír, 20,2 x 29,9 cm, sign. PD, papír přeložen do formy přání na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Zesnulý

    No.: 265813

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:28

    suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Povoz s koněm

    No.: 263642

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 21:14

    akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Ex Libris Majka

    No.: 277010

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:42

    litografie, 10 x 8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Šeřík

    No.: 277051

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:04

    olej, dřevěná deska, 33,5 x 24 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    No.: 277090

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:03

    olej, karton, 1958, 40 x 30 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Abstrakce

    No.: 277036

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:55

    linoryt, 1997, 13,5 x 7 cm, sign.PD, pasparta, P. F. 1998, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

    Zámek

    No.: 277038

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:54

    tuš, papír, 1920, 12 x 12 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Abstrakce

    No.: 277045

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:48

    kombinovaná technika, pergamen, 20,5 x 14 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Ville de Strasbourg

    No.: 277056

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 18:42

    litografie, 1942, 22 x 16 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Na loďce před Národním divadlem

    No.: 243376

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2023 20:22

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Bonsai

    No.: 222201

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 18:46

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Žena z červeným šátkem

    No.: 241010

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 19:06

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Filmové snímky

    No.: 266845

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 05. 2023 15:12

    tisk, 1977, 43,2 x 32,8 cm, sign. PD nečitelně, lehce pokrčený, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Vystoupení z rámu

    No.: 226864

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2023 18:59

    koláž, tuš, papír, 32,4 x 24,4 cm, sign. DU nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    No.: 274522

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2023 18:22

    olej, karton, 25 x 38 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Váza s květinami

    No.: 267121

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2023 22:36

    litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Slunečnice

    No.: 267118

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2023 22:32

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Štramberk

    No.: 270455

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2023 21:44

    olej, plátno, 1941, 71,5 x 53,5 cm, monogr. LD B.J 41, rám, plátno mírně zašlé a prohnuté, místy drobná krakeláž, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Portrét

    No.: 270432

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2023 21:08

    tempera, běloba, tuš, karton, 1918, 37 x 34 cm, rám, PD Věnování: Na věčnou upomínku ? 1. září 1918, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Pozvánka

    No.: 270224

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:14

    lept, 6,8 x 9,8 cm, sign. DU nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Dynamické prostředí

    No.: 270228

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:10

    litografie, 1996, 10,1 x 10,1 cm, sign. PD nečitelně, 43810, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

    Prague

    No.: 270229

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:09

    tempera, papír, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)