• Rafael Knobloch

    Radnické schody na Hradčanech

    Položka č.: 230491

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:20

    batika, plátno, 130 x 82 cm, sign. LD Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Rafael Knobloch

    Orloj

    Položka č.: 230489

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:18

    batika, plátno, 115,5 x 93 cm, sign. LN Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    V kostele

    Položka č.: 229978

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:14

    lept, 34,3 x 24 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen S…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Na cestě domů

    Položka č.: 229950

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:02

    mědirytina, 8,6 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Karel Uhlík

    (1925)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 208119

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:54

    litografie, 1983, 17,9 x 13 cm, sign. PD K. Uhlík 83, 147/200, ohnutý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Haškova Lipnice

    Položka č.: 224781

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:53

    monotyp, 1968, 29 x 52 cm, sign. PD V Trefil 68, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Profil

    Položka č.: 208114

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:50

    serigrafie, 17 x 8,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Skřivánek

    Brno

    Položka č.: 241040

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:48

    litografie, 1974, 24 x 38 cm, sign. PD Zd. Skřivánek 1974, 141/200

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karla Ryvolová

    Šatní skříň

    Položka č.: 208110

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:47

    serigrafie, 11,5 x 10,2 cm, sign. PD Karla Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Březový háj

    Položka č.: 204078

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:46

    lept, 10,8 x 10,2 cm, sign. PD V. Rolín, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Sambergera

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vladimír Renčín

    PF 1988 Příbyšovci

    Položka č.: 179394

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:45

    serigrafie, 1987, 13,6 x 18,7 cm, značeno PD v tisku Renčín, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Položka č.: 193806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:44

    tuš, papír, 37,8 x 33,4 cm, sign. PD Vilém Plocek, při pravém okraji mimo kresbu mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Zvíkovec

    Položka č.: 215771

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:39

    pastel, tuš, papír, 1995, 18,5 x 14,5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 224770

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Přístav

    Položka č.: 233483

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:34

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Mikulka

    Čekající na odpustky

    Položka č.: 208086

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:32

    tužka, papír, 20,8 x 13,2 cm, sign. PD Mikulka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Pražské mosty

    Položka č.: 122436

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:30

    akvarel, tuš, papír, 1962, 10 x 20,4 cm, monogr. PD J. M., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Ženy

    Položka č.: 208083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:29

    litografie, 10,7 x 8,4 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy - s látkou v ruce

    Položka č.: 198182

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:25

    lavírovaná tuš, fixa, papír, 28,5x21,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kubička

    (1927)

    Květina

    Položka č.: 241053

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:23

    litografie, 1980, 34,4 x 19,7 cm, sign. PD Jar. Kubička 80, 64/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na VŠUP v Praze a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Zbyněk Kučera

    Mořský břeh

    Položka č.: 126477

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:22

    litografie, 1989, 26 x 49,8 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1989, X/80, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Blahopřání

    Položka č.: 231374

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:19

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Skřítek rostlin

    Položka č.: 215735

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:17

    serigrafie, 12,5 x 12,5 cm, sign. DU J Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Martin Kadlec

    Dulcinea

    Položka č.: 241054

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:16

    litografie, 1982, 20 x 20,2 cm, sign. PD M. Kadlec 82, 96/145, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Památník 2. světové války v Hrabyni na Opavsku

    Položka č.: 126657

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:14

    litografie, 23,8 x 46 cm, sign. PD J. Hrnčárek, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Hošna

    (1926)

    V katedrále

    Položka č.: 241048

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:13

    litografie, 29 x 18,2 cm, sign. PD Hošna J., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Ukřížování

    Položka č.: 241049

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:12

    dřevoryt, 1990, 30 x 20 cm, sign. PD A. Grmelová 90, 25/150, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Fišárek

    Po dešti

    Položka č.: 221135

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:09

    akryl, lepenka, 2002, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Entler

    Kytice ve džbánu

    Položka č.: 241059

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:07

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD Milan Entler, 35/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Portrét V. H.

    Položka č.: 208059

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:05

    lept, 6,9 x 5,5 cm, sign. PD M. Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)