• Bořivoj Žufan

    (1904-1942)

    Položka č.: 236566

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:26

    akvarel, ruční papír, 33,5 x 46 cm, sign. PD Bořivoj Žufan, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunnera, Nejedlého a K. Dvořáka, člen SVU Mánes, MSVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Pekař

    Jezero

    Položka č.: 242165

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:21

    akvarel, papír, 1939, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1939, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Pekař

    Pole

    Položka č.: 242166

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:20

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. PD Josef Pekař 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Josef Pekař

    Strom uprostřed pole

    Položka č.: 242167

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:19

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Vesnička

    Položka č.: 242155

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Horská chata

    Položka č.: 242156

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:17

    tempera, papír, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

    Statek

    Položka č.: 242168

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:16

    tuž, akvarel, papír, 19 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Daňkovice 1936

    Položka č.: 242174

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:15

    akvarel, uhel, 1936, 30 x 29 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Váza s květinami

    Položka č.: 242178

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kroupová

    Šeříky

    Položka č.: 242153

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:11

    olej, plátno, 58 x 85 cm, sign. LD Kroupová, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Brunner

    Důl

    Položka č.: 236400

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:06

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Hamon

    Krajina pod horami

    Položka č.: 211871

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:05

    olej, malířská lepenka, 21,5 x 29 cm, sign. PD Hamon, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Grégr

    (1920)

    Černoška

    Položka č.: 201902

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:04

    lept, 1968, 15 x 10 cm, sign. PD Grégr 68, 4/20, při okrajích mírně zašpiněný papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor II.

    Položka č.: 168342

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:02

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1095, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor III.

    Položka č.: 168343

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:01

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1096, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor IV.

    Položka č.: 168344

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:00

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1104, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Upoutaný Prometheus

    Položka č.: 230172

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:50

    litografie, 48,2 x 38 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, 124/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 237429

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:45

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234588

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:44

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Hermance - Švýcarsko

    Položka č.: 242139

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:43

    litografie, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Hermance, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domky

    Položka č.: 242140

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:42

    litografie, 6,9 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Pavel Piekar

    Prádlo před oknem

    Položka č.: 227358

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:41

    linoryt, 2002, 35 x 44,5 cm, sign. PD Pavel Piekar VII. 2002, rám, 8/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Piekar

    Česká krajina

    Položka č.: 227359

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:40

    linoryt, 2012, 66 x 51,5 cm, sign. PD Pavel Piekar X. 2012, rám, 6/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Miloslav Horka

    The Pierce Arrow

    Položka č.: 242137

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:33

    akvarel, tuš, papír, 1976, 29 x 20 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z roku 1908, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Miloslav Horka

    Compagnie de Navigation Paquet

    Položka č.: 242138

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:32

    akvarel, tuš, papír, 1978, 29,5 x 21 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z 30. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236205

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:31

    frotáž, 60 x 47,5 cm, sign. LD V. Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Josef Paleček

    Spící kocour

    Položka č.: 242183

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:23

    litografie, 22,5 x 15 cm, sign. Josef Paleček, rám, 42/135, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Děvče v kroji

    Položka č.: 242162

    akvarel, tuž, papír, 24,8 x 17,8 cm, sign. PD V. Stein, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Loďky v přístavu

    Položka č.: 242145

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:21

    akvarel, uhel, papír, 1933, 26,5 x 35,5 cm, sign. Petr Pištělka 1933, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    V altánku

    Položka č.: 242144

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:18

    tapiserie, 70 x 98 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)