• Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234874

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 234872

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:58

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 234871

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:56

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Hory

    Položka č.: 234824

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:54

    dřevoryt, 1957, 12 x 9,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Bílek

    (1907-1985)

    Ex libris Mojmír Helcelet

    Položka č.: 234818

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:52

    dřevoryt, 12,3 x 7,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák T. F. Šimona a O. Nejedlého na večerních kurzech kreslení, sochařství u O. Rábla v Hořicích

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Řeka

    Položka č.: 234811

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:50

    dřevoryt, 1958, 15 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Bejček 1959, pravý horní roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Hory

    Položka č.: 234810

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:48

    dřevoryt, 1958, 14,5 x 20 cm, sign. PD Jaroslav Bejček 1958, na pravém okraji hnědý flek na papíru; levý okraj papíru otřepen, rohy papíru přehnuty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Cařihrad

    Položka č.: 234809

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:46

    dřevoryt, 10 x 15 cm, původní dvoubarevný dřevoryt z bibliofilského tisku Prázdninové putování, Bibliofil VI/I, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibri…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Poutník

    Položka č.: 234805

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:44

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka "Kolikrát ještě", pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 234420

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:42

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:40

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Anežka Hošková

    (1982)

    Woodoo

    Položka č.: 234301

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:38

    litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Trojan

    Sklízení sena

    Položka č.: 234154

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:36

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, sign. DP Trojan, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Oskar Matysek

    Cesta mezi břízkami

    Položka č.: 233447

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:34

    akvarel, papír, 29 x 33,5 cm, sign. PD O. Matysek, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Liesler

    Muž ve vestě

    Položka č.: 233433

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:32

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. PU Liesler, volně podle M. Minkacziho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Liesler

    Chlapec

    Položka č.: 233432

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:30

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. LU Liesler, volně podle Ferenzyho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Děvče

    Položka č.: 233431

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:28

    pastel, akvarel, papír, 1956, 31 x 21,5 cm, sign. LU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Muž v kroji

    Položka č.: 233430

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:26

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29 cm, sign. PU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Bohumil Hradečný

    Z Valašských kopců

    Položka č.: 233338

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:24

    olej, karton, 35 x 50 cm, rám, vzadu razítko autora a popsáno, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Rybník v podhůří

    Položka č.: 233324

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:22

    tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 233086

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:20

    litografie, 1966, 12 x 16,5 cm, sign. PD Chadima 66, pasparta, č. 11/100, pasparta lehce zašpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 232967

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:18

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Pohled na Nové město Pražské roku 1650

    Položka č.: 232941

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:16

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 29,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • František Hanák

    Pražské motivy

    Položka č.: 232927

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:14

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 89,5 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Dominanty Prahy

    Položka č.: 232900

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:12

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 90 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Zámeček

    Položka č.: 232786

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:10

    linoryt, 15 x 27,3 cm, sign. PD Pýcha, č. 106 /150, mírně zažloutlý, při okrajích pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Pražské náměstí

    Položka č.: 232785

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 232784

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:06

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (EXL Josef Roučka)

    Položka č.: 232768

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:04

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Akt s rouškou (EXL Miloslav Janča)

    Položka č.: 232766

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:02

    linoryt, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)