• Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235073

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 21:00

    tužka, akvarel, papír, 1942, 38 x 24 cm, sign. LD M. Holý, papír po levé straně perforovaný - vytrženo z bloku, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice na zeleném moři

    Položka č.: 235056

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:58

    mastný pastel, papír, 47,5 x 31 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 12, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, Robinson hledí z útesu (obr.8, str. 84)

    Položka č.: 235055

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:56

    škrábaná křída, papír, 15 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 22, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, U ohně (obr. 10, str. 112)

    Položka č.: 235054

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:54

    škrábaná křída, papír, 13,3 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 20, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Pařík

    Před publikem

    Položka č.: 235049

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V zákrytu stromů

    Položka č.: 235042

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:50

    akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Před setměním

    Položka č.: 235041

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:48

    akvarel, papír, 41 x 56,5 cm, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    Položka č.: 235040

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:46

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Přemysl Pitrík

    Květiny

    Položka č.: 235030

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:44

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Kunětická hora

    Položka č.: 234955

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:42

    litografie, 1941, 63 x 47 cm, sign. PD Ladislav Vele 1941, mírně zažloutlý papír, při okrajích zažloutlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Bouře

    Položka č.: 234946

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:36

    tisk, 1929, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U Březníku

    Položka č.: 234945

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:34

    tisk, 1928, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Pahýly stromů

    Položka č.: 234943

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:32

    tisk, 1931, 49,5 x 34 cm, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Konopiště

    Položka č.: 234941

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:30

    litografie, 1970, 62,8 x 41 cm, sign. PD Mahrla70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Lov

    Položka č.: 234940

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:28

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Dívka s leopardem

    Položka č.: 234938

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:26

    tisk, 41,5 x 55,7 cm, č. 75/300, PD popsáno Hómmage á Patrik Nagel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaromír Hofman

    (1920)

    Roubenka

    Položka č.: 234937

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:24

    litografie, 1976, 32,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír Hofman, č. 15/82, a.t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Položka č.: 234934

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:22

    litografie, 34,5 x 32,5 cm, sign PD Röhling, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Vodička

    Postavy s býkem

    Položka č.: 234933

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:20

    pastel, papír, 1977, 28 x 18,3 cm, sign. PD Vodička 77, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Petrbauer

    Práznou ulicí

    Položka č.: 234912

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:18

    lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 234910

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:16

    tužka, papír, 1964, 44,5 x 70 cm, sign. LD, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eduard Klika

    Spěv organů

    Položka č.: 234906

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:14

    dřevoryt, 1971, 30 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 71, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dům u lesa

    Položka č.: 234898

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:06

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Adámek

    Růžové domy

    Položka č.: 234889

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:04

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Kostelní věž

    Položka č.: 234887

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234876

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234874

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 19:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)