• Hans Knoechl

    (1850-1927)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 227508

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:19

    olej, lepenka, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD H. Knoechl, rám, autor znám též jako Jan (Hanuš) Knöchel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • J. K. Jelínek

    Studené u Jílového (Jarní nálada)

    Položka č.: 227522

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 236061

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:17

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Hurdálek

    Sněžka v Krkonoších

    Položka č.: 236066

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:16

  • S. Holeček

    Hory

    Položka č.: 236026

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:15

    tuš, papír, 1932, 53 x 39 cm, sign. PD S. Holeček 32, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Boháček

    (1886-1928)

    V lázních

    Položka č.: 236016

    pastel, papír, 22,3 x 31,2 cm, na zadní straně razítko z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, F. Thieleho a K. Krattnera na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Kruhu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Vladimír Holan

    (1905-1980)

    Strom v krajině

    Položka č.: 227621

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:14

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. PD Vl. Holan, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Juliane Henriette Heller

    Krajina - stiudie

    Položka č.: 236059

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:13

    olej, karton, 16,5 x 22 cm, monogr. PD, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Boháček

    (1886-1928)

    Dívčí akty

    Položka č.: 236015

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    kamenorytina, 21 x 27 cm, značeno PD razítkem z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, F. Thieleho a K. Krattnera na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Kruhu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Pianista

    Položka č.: 230380

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:12

    tužka, papír, 11,3 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Pohnojíme!

    Položka č.: 230383

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:11

    tužka, pastel, papír, 1932, 14,7 x 10,2 cm, monogr. PD 32, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    V maskách

    Položka č.: 230384

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:10

    tužka, inkoust, papír, 1935, 9,1 x 14,6 cm, monogr. PD 35, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Muziknat

    Položka č.: 230385

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:09

    tužka, pastel, papír, 1936, 8,8 x 13,3 cm, monogr. PD MD 36, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dobiáš

    Položka č.: 190581

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:08

    olej, plátno, 33 x 68,5 cm, sign. PD Dobiáš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dobiáš

    Letní krajina

    Položka č.: 190582

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:07

    olej, plátno, 40 x 69,5 cm, sign. PD Dobiáš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Bouda

    Průčelí Plumlovského zámku

    Položka č.: 227527

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:06

    lept, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Antonín Borovička

    (1890-1944)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 236018

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:05

    olej, plátno, 44 x 73 cm, sign. PD A. Borovička, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Boháček

    (1886-1928)

    Ženy v červeném

    Položka č.: 236017

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:02

    pastel, papír, 25 x 32,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, F. Thieleho a K. Krattnera na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Kruhu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • K. Baloun

    (1909)

    Položka č.: 236067

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:01

    olej, karton, 24 x 27 cm, sign. PD K. Baloun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Dudince

    Položka č.: 200633

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:00

    tuš, akvarel, papír, 1973, 21 x 30 cm, sign. PD Albich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Janda

    Podivné odpoledne

    Položka č.: 234627

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:24

    algrafie, 2006, 37,5 x 27 cm, sign. LD Janda, rám, č. 34/50, připsáno věnování Váženému panu Milošovi Jarovi věnuje Zdeněk Janda, žák prof. V. Květenského na SPŠ keramické v Kralových Varech, navštěvoval ateliéry doc. Sýkory

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 234621

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:18

    litografie, 1992, 65 x 48,5 cm, sign. DU K. Vysušil 92, rám, 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    V sluneční zahradě

    Položka č.: 234619

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:16

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Bázlivec

    Položka č.: 234614

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:11

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Setrvačnost mysli

    Položka č.: 234598

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:55

    kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, 2017, 41,5 x 57,5 cm, sign. PD Nikola Klanicová 2017, kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, Současná západní kaligra…

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Stín

    Položka č.: 234592

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:49

    olej, kombinovaná technika, karton, 1964, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Stolař 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 234589

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:46

  • Pavel Roučka

    Koně

    Položka č.: 234587

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:44

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 234578

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:35

    olej, sololit, 2002, 80 x 61 cm, sign. PD Kroča 16.5.2002, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    V parku

    Položka č.: 234555

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:12

    linořez, 1974, 29, 5 x 40 cm, sign DU Valter K 74, rám, č. 6/6, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)