• Steve Leal

    Atraktivní žena

    Položka č.: 235347

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:00

    litografie, 88,8 x 54,6 cm, e.a. , přehnutý levý horní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Položka č.: 235346

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:58

  • Felix Jenewein

    (1857-1905)

    Mor

    Položka č.: 235345

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:56

    litografie, 1900, 34,8 x 47 cm, LD značeno na kameni F. Jenewein 1900, ., provedl B. Kočí, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Swetse na AVU v Praze, poté J. Trenkwalda na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni, člen Umělecké besedy a Krasoumné …

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 235344

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:54

  • Zavaro

    Vyjížďka

    Položka č.: 235343

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:52

    litografie, 65 x 49,8 cm, sign. PD , č. 140/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na kopce

    Položka č.: 235341

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:50

    akvarel, papír, 1937, 29 x 37,5 cm, sign. SD Prof. J. Matějka 11/8/37, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Doma

    Položka č.: 235340

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:48

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, pasparta, rám, papír i pasparta zažloutlý, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stezkou přez louku

    Položka č.: 235339

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Louka u lesa

    Položka č.: 235338

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:44

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, na papíře zahnědlé skvrnky; pasparta zažloutlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 235304

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 235303

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:40

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Aleša

    Položka č.: 235108

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:38

    tempera, papír, 20,5 x 29,3 cm, sign. LD Aleša Honza, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 235101

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:36

    akvarel, papír, 1958, 42 x 29 cm, sign. PD Jüngling, při pravém okraji papíru zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 235100

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:34

    olej, papír, 18,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • R. Walter

    Ve škole

    Položka č.: 235098

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:32

    tuš, papír, 16 x 12 cm, sign. LD R. Walter, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom v krajině

    Položka č.: 235088

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:30

    kvaš, papír, 39,3 x 52 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Chabr

    Pocínovice

    Položka č.: 235083

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:28

    tempera, papír, 1976, 38,5 x 60,5 cm, sign. PD Chabr 76, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Dům na pobřeží

    Položka č.: 235075

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:26

    tužka, papír, 1956, 20,7 x 32,2 cm, sign. LD VKřížek 56, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 235053

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:24

    tužka, papír, 1960, 13,9 x 29,6 cm, sign. PD VKřížek 60, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Lípa u stavení

    Položka č.: 235023

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:22

    akvarel, papír, 33 x 33,3 cm, PD monogr. ŠA MA, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Konopiště

    Položka č.: 234941

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:20

    litografie, 1970, 62,8 x 41 cm, sign. PD Mahrla70, antiqari.at Radhošťská

    Lov

    Položka č.: 234940

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:18

    Malá orchidej

    Položka č.: 234939

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:16

    litografie, 1980, 65,3 x 50,5 cm, sign. PD , č. 87/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dívka s leopardem

    Položka č.: 234938

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:14

    tisk, 41,5 x 55,7 cm, č. 75/300, PD popsáno Hómmage á Patrik Nagel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaromír Hofman

    (1920)

    Roubenka

    Položka č.: 234937

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:12

    litografie, 1976, 32,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír Hofman, č. 15/82, a.t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 234880

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:10

    dřevoryt, 25 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    Položka č.: 234879

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Jan Sarkandr

    Položka č.: 234878

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:06

    kolorovaný dřevoryt, 23 x 15,8 cm, značeno PD V. Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234877

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:04

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 17 cm, sign. PD Florian, papír má na levém dolním okraji flek od bílo.modré barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234876

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 21:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)