• František Vobecký

    (1902-1991)

    Dívčí rej

    Položka č.: 226658

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:53

    tužka, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Oldra (Oldřich) Vlach

    (1886-1958)

    Modlitba

    Položka č.: 227234

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:52

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ivan Urbánek

    (1933-1994)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 231445

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:51

    lavírovaná tuš, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD I. Urbánek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Štiky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Šulc

    (1875-?)

    Pražský hrad a Karlův most

    Položka č.: 227686

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:50

    akvarel, běloba, tužka, papír, 28,5 x 41,5 cm, sign. PD Karel Šulc, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Štefka

    V zahradní restauraci

    Položka č.: 200611

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:49

    tempera, akvarel, tužka, papír, 1978, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Štefka 78, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 236077

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:48

    tempera, karton, 1982, 29,5 x 21 cm, sign. PD Štefka 82, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Sedící muž v krajině

    Položka č.: 219121

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:47

    olej, plátno, 52,5 x 66,5 cm, sign. PD K. Špillar, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Rudolf Škudla

    (1900-1981)

    Chalupa u řeky

    Položka č.: 231420

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:46

    olej, karton, 1936, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD R. Škudla 36, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Nad troskami města

    Položka č.: 236019

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:45

    lept, 1919, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD T. F. Šimon 1919, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • B. Stanislav

    Tetřevi

    Položka č.: 236065

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:44

    olej, karton, 50 x 65 cm, sign. PD B. Stanislav, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Emma Srncová

    Rozkvetlá Praha

    Položka č.: 236014

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:43

    litografie, 58,5 x 40 cm, sign. PD Emma Srncová 1984, rám, 23/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ležící

    Položka č.: 227484

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:42

    uhel, papír, 1970, 47 x 64 cm, sign. PD Ronovský 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • A. Procházka

    Podzimní krajina

    Položka č.: 236021

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:41

    olej, plátno na kartonu, 51 x 74 cm, sign. PD A. Procházka, rám, mírně zašpiněná a PD oprýskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • A. Procházka

    Položka č.: 236022

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:40

    olej, plátno na kartonu, 51 x 74 cm, sign. LD A. Procházka, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z mé vlasti

    Položka č.: 221123

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:39

    akvarel, papír, 1982, 62 x 44 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Oppl

    (1887-1966)

    Zátočina

    Položka č.: 236032

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:38

    tuš, papír, 1946, 29 x 19 cm, sign. PD O. Oppl, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Tři rány za 1,- Kčs

    Položka č.: 224796

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:37

    monotyp, 1958, 33 x 44,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Sova

    Položka č.: 227334

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:36

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • V. Novák

    Horská krajina

    Položka č.: 232864

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:35

    olej, karton, 100 x 74 cm, sign. PD Novák V., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pod okny

    Položka č.: 236027

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:33

    pastel, papír, 39 x 28 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 236070

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:30

    tempera, kombinovaná technika, papír, rám, Antikvariát Dlážděná

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 232863

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:29

    olej, karton, 1952, 30 x 42,5 cm, monogr. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Květinové zátiší

    Položka č.: 236029

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:28

    akvarel, tuš, papír, 1860, 27 x 21,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Mžyk

    Toaleta I.

    Položka č.: 227368

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:26

    serigrafie, 1978, 48 x 33 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, rám, autorský tisk 1/2, z cyklu Žlutý interiér II., na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sd…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Ženské akty

    Položka č.: 231403

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:25

    tuš, papír, 13 x 11 cm, monogr. PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Podobizna starého muže

    Položka č.: 226402

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:24

    pastel, papír, 33 x 27 cm, sign. PD Minář, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Větévky jabloně

    Položka č.: 236020

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:23

    olej, karton, 49,5 x 35 cm, sign. PD L. Lišková, na zadní straně štítek Galerie Dílo (ČFVU) s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Lebr

    (1913-2003)

    Chaloupka

    Položka č.: 236075

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:22

    olej, karton, 27,5 x 36,5 cm, sign. LD Lebr, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vojta Kyncl

    Peřeje

    Položka č.: 232860

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:21

    olej, karton, 1966, 49 x 70 cm, sign. PD Vojta Kyncl 66, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tommi Košalko

    Shinkansen in London

    Položka č.: 236038

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:20

    kombinovaná technika, karton, 29 x 44,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, rám, v dolní části oprýskaná malba cca 0,5 cm, Antikvariát Dlážděná