• Karel Benetka

    Tichý dům

    Položka č.: 262620

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:18

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Do lázně

    Položka č.: 262037

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:16

    olej, karton, 1933, 33 x 25 cm, sign. PD B. Ullrych 1933, levý a horní okraj odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Milan Bauer

    Hrací skřínka

    Položka č.: 261669

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:14

    lept, 1983, 22 x 18,8 cm, sign. PD Bauer 83, č. 20/60, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 258956

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (73 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:12

    Aktuální cena: 1.750 CZK (73 €)

  • Pavel Kopp

    Mercato

    Položka č.: 257026

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:10

    fotografie, 16,5 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouho…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Růžový dům

    Položka č.: 251388

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:08

    olej, karton, 24,9 x 16,7 cm, sign. PD J. Dlabal, PD růžek kartonu lehce odřen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka při ranní toaletě

    Položka č.: 251253

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:06

    olej, karton, 1974, 26 x 19,3 cm, sign. PD B. Ullrych 74, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Karel Benetka

    Španělské reminiscence

    Položka č.: 251180

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:04

    sítotisk, 80. léta, 22,5 x 30 cm, sign. LD Benetka, č. 5/12, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným u…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři pradleny

    Položka č.: 247004

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:02

    olej, plátno, 1934, 28,5 x 34 cm, sign. LD B. Ullrych 34, okraje plátna lehce otřepené, malba místy lehce odřena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Neuberg

    Položka č.: 280929

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:24

    olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Položka č.: 280853

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:19

    olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Krajina s domem

    Položka č.: 280854

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:18

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Lesní krajina

    Položka č.: 280927

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:13

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Ulička

    Položka č.: 280962

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:11

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Portrét Mikoláše Alše

    Položka č.: 280905

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:08

    lept, 30 x 23 cm, sign. PD Jvodrážka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zátiší s ovocem a lahví vína

    Položka č.: 262788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:00

    litografie, 1956, 13,5 x 16 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1957, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holl…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Babička Heidlerová

    Položka č.: 280967

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:58

    lept, 1926, 40 x 30 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Peter Pollág

    Rijks Museum Vincent van Gogh Amsterdam 1973-1993

    Položka č.: 280938

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:54

    dřevoryt, 1993, 19 x 15 cm, sign. PD Peter Pollág 1993, rám, č. 105/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pavel Poličanský

    (1943-2011)

    Vánoční Klokočí

    Položka č.: 280964

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:53

    kombinovaná technika, 1998, 12 x 18,5 cm, sign. UD Poličanský 98, č. 30/250, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Fara

    Položka č.: 189069

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:52

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina kolem rybníku

    Položka č.: 189070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:51

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 189073

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:50

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Domky

    Položka č.: 189074

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:49

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice

    Položka č.: 189075

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:48

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 189076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:47

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Chalupa u jezera

    Položka č.: 189077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:46

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 1.)

    Položka č.: 280945

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:44

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Silnice

    Položka č.: 280901

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:42

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 280926

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:41

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 2.)

    Položka č.: 280944

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu