• Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 239485

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:15

    Aktuální cena: 2.700 CZK (100 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 239647

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:12

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD K. Laštovka, 71/80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dotyky

    Položka č.: 239648

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:11

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. PD K. Laštovka, 28/80, mírně pokrčený papír, při horním okraji mimo tisk natržený, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Žilnáč

    Položka č.: 236677

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:10

    litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Laštovka, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Adam Kraft

    (1898-1971)

    Kmeny bříz a borovic

    Položka č.: 246150

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:09

    lept, 19,7 x 23,5 cm, sign. PD A. Kraft, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Adam Kraft

    (1898-1976)

    Zámek

    Položka č.: 246151

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:08

    litografie, 22,4 x 28,6 cm, sign. PD A. Kraft, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 246269

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:07

    litografie, 37 x 30 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Auta

    Položka č.: 217755

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:06

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pole po sklizni

    Položka č.: 217885

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:05

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Matterhorn

    Položka č.: 239307

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:04

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Radoslav Čáslavský

    (1925-2012)

    Kainovo znamení (triptych)

    Položka č.: 235908

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:03

    3x olej, písky, sololit, 149,5 x 366 cm, Radoslav Čáslavský se narodil v Mladé Boleslavi a vyrůstal v romantické krajině Bělé pod Bezdězem. Svůj pozdější pracovní život strávil v Praze, kam se odstěhoval ve 40. letech a vyučil se chromolitografem. K tomu následně vystudoval UMPRUM v ateliéru dekorat…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK

  • Ladislav Branč

    (1927)

    Zlatá rybka

    Položka č.: 174116

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Artmen

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 246271

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:01

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Artmen

    Zlatá ulička

    Položka č.: 246272

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:00

    olej, karton, 29 x 42 cm, sign. PD Artmen, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Cyril Bouda

    Pohádka o rakovi

    Položka č.: 246321

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:03

    lavírovaná kresba tuší, ruční papír, 32,2 x 24 cm, monogr. PD CB, ilustrace ke knize pohádek, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000 - 30 000 CZK

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Osm dní

    Položka č.: 246594

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 18:29

    kniha, podpis J. Seiferta, il. J. Čapek, typo O. Hlavsa, vydal Čs. spisovatel, Praha 1969, brož s ob., 32s., velmi dobrý, ob. lehce zašlá a drobně poškozená, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy II.

    Položka č.: 246559

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 17:54

    18x fotografie, 18 x 13 cm, 18x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Konvolut fotografií

    Položka č.: 246558

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 17:53

    10x fotografie, 29,5 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Konvolut

    Položka č.: 246512

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 17:10

    katalogy, 30 x 21 cm, konvolut katalogů, fotografií a grafiky O. Štembera, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    J. S. Bach - O pokojné mysli

    Položka č.: 246479

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 16:34

    bibliofilie se dvěmi grafikami, 21 x 14,5 cm, jednotlivé listy signovány, vydal dr. Sl. Vencl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Konvolut materiálů z rodinné pozůstalosti

    Položka č.: 246415

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 15:30

    autogramy, dopisy, fotografie, 22 x 15,5 cm, konvolut obsahuje řadu raritních materiálů z rodiny mistra Mikoláše Alše: publikaci Rodinné kresby Mikoláše Alše z r. 1924 s podpisy Alšovy rodiny na frontispisu (syn Tomáš Aleš a jeho žena Marie, dcera Lidka Vojnová a její manžel Jaroslav, syn Mikoláš Al…

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Karel Čapek - Anglické listy

    Položka č.: 246413

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 15:28

    kniha, 20 x 12 cm, obálka a úprava J. Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha 1925, pův. brož, 106s., kniha restaurována, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Devadesátka pokračuje

    Položka č.: 246397

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 15:12

    kniha, 21 x 15 cm, podpis J. Foglar na tit. straně, vyd. Olympia, Praha, 1969, pův. clpl. vazba, obálka chybí, 204s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Písně o čtyřech posledních věcech člověka

    Položka č.: 246393

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 15:08

    volné listy, 21,5 x 17 cm, 14x dřevoryt J. Váchal, vyd. V. Pour, Praha, 1944, volné archy v pův. obálce, 38s., obálka lehce opotřebená, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Anežka Hošková

    (1982)

    Woodoo

    Položka č.: 245927

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:07

    litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Diviš

    Dva světy

    Položka č.: 245925

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:05

    litografie, 1998, 34,5 x 27 cm, sign. PD Di, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Pavel Humhal

    Čísla

    Položka č.: 245922

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:02

    serigrafie, 1996, 40 x 30 cm, sign. PD Humhal 96, č. 40/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Markéta Prachatická

    Zvířátka

    Položka č.: 245920

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:00

    lept, 28,5 x 20,7 cm, sign. PD M. Prachatická, č. 6/25, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka grafického ateliéru n…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Petr Melan

    Pád

    Položka č.: 245919

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:59

    lept, 33 x 23,5 cm, sign. PD P. Melan, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Matka

    Položka č.: 245918

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:58

    lept, 33 x 23 cm, sign. PD F. Ronovský, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu