-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Sv. Šebestian
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 1993, 42 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 93, rám, č. 9/20, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z naši…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Mužské akty
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 1997, 26 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 97, č. 59/200, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich …
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
On vás přejde humor
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 1986, 29,5 x 24 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 86, rám, č. 25/50, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z n…
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Report No. 3
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
It will be much more different to escape
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1969, 25,6 x 49,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Temptation
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1969, 35,7 x 43 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, č. 29/40, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
There goes a vision of the future !
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1968, 30,8 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 68, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Back
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1968, 38,5 x 20,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Oh, my guardian Angel
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1969, 38,5 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Hommage Monte Verdi
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1972, 44 x 28,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, rám, A.P. X, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich …
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Antonín Dvořák, Franz Schubert
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1986, 16 x 10,5 cm, sign. LD Oldřich Kulhánek 86, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich nejlepších graf…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 5 000 - 7 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Universitas Carolina Pragensis
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:12
lept, 1998, 16 x 16 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 98, rám, diplom Milada Čadská, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:29
litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:09
litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ruce
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:29
litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Vojtěch Preissig
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:28
litografie, 1986, 16 x 7,5 cm, sign. DU Old. Kulhánek 86, Exlibris RNDr. K. Samšiňák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ex libris Václav Křupka
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:38
lept, 1975, 10 x 6,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 75, č. 57/60, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Bohuslav Reynek
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:36
lept, 9,7 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 7/200, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Tvář
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:35
litografie, 1988, 17 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 88, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ústa
Položka č.: 703Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:24
litografie, 20 x 10 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 701Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:22
litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:21
litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Mimino
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
lept, 1974, 11 x 8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 74, č. 4/20, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ex libris MuDr. Lubomír Šetlík, PF 1979
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
2 x litografie, 1979, 1978, 7,5 x 11; 9 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, sign. DU O. Kulhánek 78, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ruka s věncem
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
lept, 1994, 15,8 x 12 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Výkřik
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 1983, 49,3 x 37,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1983, autorský tisk, LD slepotiskové razítko Schoeller Stern, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
David
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
10x lept, 1975, 14,2 x 9 cm, vše sign. PD Oldřich Kulhánek 75, č. IV/XXX, v grafickém cyklu David umělec zachycuje výjevy z života biblického krále Davida a následně jej završuje oslavou narození svého syna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Pozvánka
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
lept, 1972, 27,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 72, LD věnování, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
L. Hašek & P. Kafka
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
lept, 1983, 12,5 x 6,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek1983, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ex lbiris Dr. Anna Lerperger
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
lept, 1980, 12,5 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1980, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu