Svatá Anna

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 11:11

    11x svatý obrázek, 16 x 8 cm, konvolut, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

    Sv. Terezie od Ježíše (relikvie)

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 11:10

    svatý obrázek, 12 x 7,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Položka č.: 70

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 11:09

    svatý obrázek, 11 x 7,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Sv. Jan Bosco (relikvie)

    Položka č.: 69

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 11:08

    svatý obrázek, 10 x 5,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    St. Maria

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 11:05

    akvarel, zlacený reliéf, 10,5 x 7 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Joseph Wagner

    (1706-1780)

    Dedero somnum oculis meis

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 11:01

    mědirytina, 22,5 x 15,7 cm, značeo na desce PD Appo Wagner, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • více autorů

    Konvolut kolorovaných rytin

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:59

    7x kolorovaný mědiryt, 4x mědiryt, sv. Jan Křtitel, Mikuláš, Matouš, Kateřina, aj., více opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Michael Heinrich Rentz

    (1698-1758)

    Ignatius Loyola

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:56

    kolorovaný mědiryt, 16 x 9,5 cm, sv. Ignác z Loyoly, značeno PD Kuucus-Baad Bohemia sc., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • G. Rothbaufch

    S. Maria Zell

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:54

    mědirytina, 13,5 x 8,5 cm, značeno LD G. Rothbaufch PD Ioan Michael Matz exc., lehce zašpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Obrázek Marie v Altbunzlau

    Položka č.: 49

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:48

    kolorovaná mědirytina, 8 x 5,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Jan Křtitel

    Položka č.: 47

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:46

    mědirytina, 11,4 x 6,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Panna Marie

    Položka č.: 46

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:45

    mědirytina, 8,9 x 5,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Erb s náboženskou tématikou

    Položka č.: 44

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:43

    mědirytina, 12 x 7,5 cm, lehce zašpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    S. Alojsius

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:26

    tuš, akvarel, krajka, 14 x 9 cm, ruční malba na krajkovém podkladu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    S. Joannes Nepomuceni

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:23

    kolorovaný mědiryt, 11 x 7,5 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    S. Wenceslaus

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:22

    tuš, akvarel, 13 x 8 cm, pokrčený papír, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Jan Křtitel

    Položka č.: 21

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:20

    mědirytina, 10,6 x 6,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Müller

    (1833-1917)

    Die Verfuchung Chrifti

    Položka č.: 20

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:19

    mědirytina, 18 x 13 cm, značeno na kameni LD Fr. Müller invt, PD A. Pickel sc., Antikvariát Dlážděná, studium na Akademie der bildenden Künste v Mnichově

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Joseph Kopetzký

    St. Johann v. Nep

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:14

    kolorovaný mědiryt, 11,5 x 8 cm, značeno DU Prag bei Joseph Kopetzký, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Joseph Kopetzký

    S. Anna

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:12

    kolorovaný mědiryt, 11,5 x 8 cm, značeno DU Prag bei J. Kopetzký, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Sebastian Klauber

    (1700-1768)

    Madona

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:09

    mědirytina, 10,4 x 6,5 cm, značeno PD Kluber Cath. Sc. Aug. V., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • J. Kepne

    St. Anna

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:08

    mědirytina, 11,5 x 7,6 cm, značeno PD J. Kepne, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Kateřina Sienská

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:07

    mědirytina, 16 x 7,4 cm, značeno LD Wil. Kandler pinx. Romae PD Ausführung u Stich d. Manz Kunst Verlag, text: ,,Meister! Du welst, was ich will, dals ich keinen andern Willen habe als den Deinigen, kein anderes Berz, als das Deine., Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Johann Wilhelm Baumann

    Christus

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 10:00

    mědirytina, 9 x 7,5 cm, značeno na desce LD Carlo Dolce pinr. PD W. Baumann sculp., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Stromy u jezera (ex libris Vladimír Kotek)

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:14

    dřevoryt, 9,5 x 8,4 cm, sign. PD Kuneš, pravý dolní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Zkroucený strom (ex libris V. Hrnčíř)

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 19:11

    dřevoryt, 8,9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 260 CZK (11 €)

  • Karel Kuneš

    (1920-1997)

    Kostel (ex libris M. Hartl)

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 18:54

    dřevoryt, 9,6 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Hrad (ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 18:48

    kolorovaný dřevoryt, 10,2 x 8,3 cm, DU monogr. KK, lehce zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Osvícená (ex libris C. Šťastný)

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 17:38

    dřevoryt, 13 x 8,3 cm, sign. PD Jan, značeno LD v desce JD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Ex libris Josef Hladký

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 17:22

    dřevoryt, 6,9 x 5,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)