-
Jules David
(1808-1892)
Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789
No.: 1164Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:08
litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antoine Joseph Gaitte
(1753-1835)
Plan de la Bastille
No.: 1165Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:09
ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Thomas Rowlandson
(1756-1827)
Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach
No.: 1166Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:10
kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland
No.: 1167Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:11
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa
No.: 1168Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:12
kolorovaná mědirytina, 1822, 16 X 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien
No.: 1169Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:13
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Brichet
Anoblissement du Sexe
No.: 1170Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:14
mědirytina, 1784, 21,5 x 14,7 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anthonius Van Dyck
(1599-1641)
Frederick Prince of Aray
No.: 1171Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:15
mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pieter Van Sompel
(1600-1643)
Rudolf II.
No.: 1172Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:16
mědirytina, 44 x 35,5 cm, rám, značeno v desce DU P. Soutman Invenit Effigianit et Cum Prinnil; P. VanSompel Sculp. F. de Wit Excudit, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Eliášová
(1958)
Robert Heath
No.: 1173Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:17
kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Brichet
Charlotte
No.: 1174Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:18
mědirytina, 1784, 21,1 x 14,4 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alonso Sánchez Coello
(1532-1588)
Ladislav II. Popel z Lobkovic
No.: 1175Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:19
heliogravura, 25,5 x 18,5 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Scipione Pulzene
(1550-1598)
Bianca Cappello
No.: 1176Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:20
heliogravura, 27,3 x 22,6 cm, značeno v tisku PD Štenc , hlubotisková reprodukce obrazu Scipione Pulzoneho z r. 1584, milně přiřazen k Bartholomeu Sprangerovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bartholomeus Spranger
(1546-1611)
Alegorie války Rudolfa II.
No.: 1177Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:21
heliogravura, 22 x 16 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans von Aachen
(1552-1615)
Rudolf II.
No.: 1178Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:22
heliogravura, 26,5 x 22,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans von Aachen
(1552-1615)
Kryštof z Lobkovic
No.: 1179Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:23
heliogravura, 16 x 12,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Z ilustrací k básním F. Villona
No.: 1180Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:24
lept, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 109/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Předsádka
No.: 1181Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:25
linořez, 22 x 13 cm, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Kováčik
(1959)
Hommage a Dušan Polakovič, album
No.: 1182Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:26
lept, 2017, 6 x 5 cm, sign. UD E. A. Ivan Kováčik, 2017, autorský tisk
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Václav Eisenreich
(1892-1969)
Žena a muž
No.: 1183Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:27
2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal, the disciple of V. Sip and J. Konupek, studied at the atelier of J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Art…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Karel
(1912-1990)
Konvolut 24 grafik
No.: 1184Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:28
19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Soubor šesti exlibris
No.: 1185Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:29
4x dřevoryt, 1x lept, 1x zinkografie, 13,3 x 11,8 - 7,7 cm, 1x sign. PD P. Kotík, lept značen LD v desce Prav. Kotík 1925, 4x monogramováno v tisku, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prag…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean Miotte
(1926-2016)
Saint Malo
No.: 1186Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:30
5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
3x PF s rukopisným přáním
No.: 1187Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:31
3x ofset, pero papír, 21 x 29,5 cm, sign. vše Jaroslav Šerých, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše
No.: 1188Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:32
lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Pocta Seifertovi
No.: 1189Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:33
serigrafie, 24 x 16,5 cm, sign. PD Ota Janeček, Vzpomínka na národního umělce Jaroslava Seiferta, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1986, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Konvolut PF a přání
No.: 1190Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:34
různé techniky, různé rozměry do 21 x 15 cm
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stephané Mallarmé
(1842-1898)
Vrh kostek
No.: 1191Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:35
bibliofilie, 31 x 14 cm, výtvarně doprovodil Karel Demel, vytiskl Vladimír Lutterer pro grafickou speciálku profesora Zdeňka Sklenáře na vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze jako studijní práci. Vydání bylo připraveno v roce 1973 k 75. výročí básníkovy smrti
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dagmar Popelková
(1928)
P. F. 1966
No.: 1192Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:36
linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Měřička
(1955)
Grafika
No.: 1193Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:37
katalog s litografií, 1996, 22 x 17,5 cm, sign. PD Jan Měřička, č. 98/200, katalog k výstavě Jan Měřička, Hradec Králové, Galerie Moderního umění, prosinec 1996, v nákladu 500 ks
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED