• Cyril Bouda

    Smrt vos

    No.: 220126

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:28

    suchá jehla, 13,6 x 9,4 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Horník

    No.: 220182

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:29

    dřevoryt, 1949, 13,9 x 8,8 cm, sign. PD F. Hudeček 49, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, Skupina 42, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dudek

    Hnízda

    No.: 220200

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:30

    mezzotinta, lept, 1987, 32,7 x 21,2 cm, sign. PD Dudek 87, č. II 20/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ota Janeček

    Ex Libris VB

    No.: 220206

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:31

    linoryt, 9,6 x 12,8 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 47/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Jan Konůpek

    Alois Dyk PF 1935

    No.: 220229

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:32

    lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Loď na moři

    No.: 220241

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:33

    lept, 1966, 10,8 x 18,5 cm, sign. DU K. Oberthor 66, č. 63/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    No.: 220260

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:34

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Strom

    No.: 220262

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:35

    litografie, 17,2 x 13,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    No.: 220263

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:36

    linoryt, 16,1 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Viktor Mokrý

    (1892-1975)

    Hospodyňka

    No.: 220268

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:37

    suchá jehla, 13,9 x 9 cm, sign. DU F.V. Mokrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and J. Preisler, chairman of The Umelecka beseda, member of SVU Ales

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    No.: 220269

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:38

    dřevoryt, 23 x 18 cm, sign. DU AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associ…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Máchův kraj - návrh na Ex Libris Václav Šmejkal

    No.: 220270

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:39

    tužka, tuš, papír, 30 x 21 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Holl…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Zdirad J.K. Čech

    Erb

    No.: 241411

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:40

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdirad J.K. Čech

    Erb

    No.: 241412

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:41

  • Zdirad J.K. Čech

    Erb

    No.: 241413

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:42

    akvarel, tuš, papír, 1991, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech MXMI, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Mušketýři bandité - plakát

    No.: 241419

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:43

    litografie, 1983, 73 x 57 cm, sign. PD Spytimír Bursík 83, č. 55/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Martin Allen

    Budweiser - Severní Amerika

    No.: 241691

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:44

    can art (plechovka, papír), 9 x 12 cm, PD značeno Martin Allen, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Martin Allen

    Foster´s Export - Austrálie

    No.: 241692

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:45

    can art (plechovka, papír), 12 x 11 cm, PD značeno Martin Allen, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Lhota

    (1895-1982)

    Myslivec

    No.: 242086

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:46

    oil, plywood, 41 x 30 cm, signed lower/left Jos. Lhota, rám, Absolvent Uměleckoprůmyslové školy a Akademie výtvarných umění v Praze. Žák prof. Schikanedra a Pirnera. - Tvůrce figurálních obrazů, podobizen, ilustrací a ex libris. Portrétoval významné osobnosti politického života, např. T. G. Masaryk…

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Estimate: k CZK

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    No.: 242487

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:47

    lept, 43 x 32 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    No.: 242488

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:48

    lept, 27,2 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242489

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:49

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242490

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:50

    lept, 27 x 19 cm, monogr. PD JM, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • J. Novotný

    Inverze

    No.: 242671

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:51

    mixed media, 20 x 17,5 cm, monogrammed LD NJ, rám, artist´s label with describtion on back, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole

    No.: 243291

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:52

    akvatinta, lept, 38,2 x 50 cm, velmi poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    No.: 243292

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:53

  • Jiřina Palková

    Odpočinek

    No.: 243293

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:54

    koláž, 2006, 17 x 12 cm, sign. LD J.W. Palková 06, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiřina Palková

    Dubánek

    No.: 243294

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:55

    koláž, 2005, 12 x 8 cm, sign. PD J.W. Palková 05, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Věstonická Venuše s Venouškem

    No.: 243295

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:56

    koláž, 2012, 30 x 17 cm, sign. PD J.W. Palková 2012, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Novoroční přípitek

    No.: 243296

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:57

    koláž, 2013, 22 x 16 cm, sign. PD J.W. Palková 2013, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní