Ex libris M. Lepp

    Položka č.: 217235

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:32

    dřevoryt, 3,8 x 2,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Ex libris František Vaníček

    Položka č.: 217238

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:34

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Fr. Vaníček

    Položka č.: 217239

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:36

    dřevoryt, 6,7 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Ex libris pro Filosofskou historii

    Položka č.: 217247

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:38

    zinkografie, 1905, 7,8 x 6,5 cm, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • L. Pavlíková

    Ex libris Peterka

    Položka č.: 217248

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:40

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 217274

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Černý pasažér

    Položka č.: 217415

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:46

    fix, papír, 15 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 217429

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:50

    fix, papír, 21 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Mladá Fronta

    Položka č.: 217473

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:52

    pastel, papír, 28 x 16 cm, papír při okrajích zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Šašek

    Položka č.: 217475

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:54

    tuš, papír, 8 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Ladislav Hodný

    Postava

    Položka č.: 217705

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:56

    serigrafie, 1993, 11 x 8,5 cm, sign. DU Hodný 93, pozvánka galerie Art club v Týně nad Vltavou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Z knih Z. J. V.

    Položka č.: 218199

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ježíšek

    Položka č.: 218861

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 00:00

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Kostelní věž

    Položka č.: 122647

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:00

    olej, plátno, 55 x 38 cm, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Trasírka a míčky

    Položka č.: 124858

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:01

    kombinovaná technika, papír, 2005, 59,5 x 51 cm, sign. PD P. Král 2005, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • František Hubatka

    Mimozemšťan

    Položka č.: 125400

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:02

    pastel, papír, 2005, 70 x 50 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Ultrafán z papírového filmu O Markétce

    Položka č.: 126124

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:03

    kombinovaná technika, papír, 1981, 37 x 24,4 cm, ultrafán k filmu O Markétce, ČsT 1981, vazdu razítko z pozůstalosti Miloše Nolla, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Položka č.: 126127

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:04

    kombinovaná technika, papír, 49 x 36 cm, ultrafán k filmu O Markétce, ČsT, v zadu razítko z pozůstalosti Miloše Nolla, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

  • Ladislav Kuklík

    Souznění

    Položka č.: 127684

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:05

    kombinovaná technika, papír, 2007, 8 x 6,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 84/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • David Linek

    (1973)

    Frigo

    Položka č.: 133678

    Vyvolávací cena: 850 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:06

    linoryt, 2012, 26 x 17 cm, PD. monogr. DL 2012, č. 1/100, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 850 CZK (31 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Bruselské atomium (Belgie)

    Položka č.: 138201

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:07

    akvarel, papír, 11 x 17 cm, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Alois Nožička

    Po Ikarově pádu

    Položka č.: 139614

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (243 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:08

    fotografie, 1988, 29,6 x 21,7 cm, sign. vzadu Nožička, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 6.800 CZK (243 €)

  • Anna Khunová

    Proměna 3

    Položka č.: 139615

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:09

    lept, 29,5 x 22,8 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 2/75, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.150 CZK (42 €)

  • Anna Khunová

    Proměna 4

    Položka č.: 139616

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:10

  • Alois Nožička

    Jak zobrazit ptáčka

    Položka č.: 171770

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:11

    digitální fotografie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

  • Zdeňka Hušková

    Organické uspořádní

    Položka č.: 176942

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:12

    linoryt, 2013, 41,5 x 59 cm, sign. PD Z. Hušková 2013, č. 2/9

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Anna Khunová

    Proměna 6

    Položka č.: 178694

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:13

  • Karel Pobříslo

    (1964)

    No. 100131-02

    Položka č.: 180110

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:14

    digitální laserový tisk, 2010, 39 x 26 cm, sign. PD K. Popbříslo, č. 2/30, absolvent Slezské univerzity oboru Tvůrčí fotografie, věnuje se také malbě a grafice v počítačovém ztvárnění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)