• Karel Benetka

    Vy jste si pravdu myslel, že jeleni odlétají na zimu do teplých krajin?

    No.: 235335

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:14

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    No.: 235336

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:16

    tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Potřebuju oboje. S jedněmi hraju ve filharmonii a s těmi druhými chodím po žebrotě

    No.: 235337

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:18

    tuš, akvarel, papír, 13,5 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stromy před vesnicí

    No.: 235342

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:20

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Zavaro

    Vyjížďka

    No.: 235343

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:22

    litografie, 65 x 49,8 cm, sign. PD , č. 140/180,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Strom zamilovaných

    No.: 235349

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:24

    suchá jehla, 13.6 x 9,7 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dům za stromy

    No.: 235351

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:26

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dav v metru

    No.: 235352

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:28

    suchá jehla, 17,6 x 11,2 cm, papír na okrajích ušpiněn, na pravém okraji přehnutý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Sedláková

    Stavaři pod mostem

    No.: 235353

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:30

    lept, 24 x 31,5 cm, sign. PD Sedláková, papír na okrajích ušpiněn ,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    No.: 235354

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:32

    dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at Charles University in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Běla Čermáková Taimrová

    (1925-1963)

    Dělníci

    No.: 235355

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:34

    lept , 24 x 31,5 cm, sign. PD B. Taimrová, papír na okrajích pokrčen,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Černovský

    Černou stezkou

    No.: 235356

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:36

    litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Kasalová

    Sokol

    No.: 235357

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:38

    litografie, 34 x 23 cm, sign. PD Kasalová, u dolního okraje papír lehce pokrčen,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Hana Teigeová

    Muž v křesle

    No.: 235358

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:40

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Teigeová, papír u dolního okraje pokrčen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vl. Hendrych

    Dělníci v dolech

    No.: 235359

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:42

    litografie, 1949, 29,5 x 25 cm, sign. PD Vl. Hendrych 49, pokrčený papír u okrajů,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    No.: 235362

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:44

    akvarel, 37 x 46 cm, sign. PD O. Fuchs, zažloutlý papír, , the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Na procházce městem

    No.: 235363

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:46

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír,

    Vltava u Litoměřic

    No.: 235366

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:48

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen,

    Pohled na vesnici

    No.: 235367

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:50

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný,

  • G. Giraud

    V pokoji

    No.: 235371

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:52

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD G. Giraud, lehce zažloutlý papír,

  • Maryša Neubertová

    (1899-1976)

    No.: 236599

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:54

    olej, plátno, 54,5 x 73 cm, sign. LD Maryša Neubertová, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    No.: 236603

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:56

    olej, karton, 1962, 48 x 68 cm, sign. PD. J. Schlesinger 1962, rám,

  • Václav Křížek

    (1910-1981)

    Město

    No.: 236648

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:58

    litografie, 1956, 24,5 x 39 cm, sign. PD Křížek 56, č. VII/17/50, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Paestum

    No.: 236879

    Auction price: 1.750 CZK (70 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:00

    fotografie, 1974, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

    Current price: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol

    No.: 236880

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:02

    fotografie, 1976, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

  • Pavel Kopp

    Gargano

    No.: 236881

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:04

    fotografie, 1975, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

  • Pavel Kopp

    Neapol

    No.: 236882

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:06

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    No.: 237063

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:08

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939-2007)

    Klec (PF 2006)

    No.: 237067

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:10

    suchá jehla, 2005, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD, č. 7/2, , the disciple of prof. A. Strnadel, J. Novak, A. Fisarek and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Listy

    No.: 237069

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:12

    lept, 17 x 27,3 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)