• Luc de Jaesher

    Ex libris Gilbert Vandermoere

    Položka č.: 229971

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:52

    lept, 1953, 6,3 x 5,3 cm, sign. PD , vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • W.J. Rozendaal

    Krotitel

    Položka č.: 229974

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:56

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka ležící na trávě

    Položka č.: 230787

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 20:58

    olej, papír, 18,4 x 37,2 cm, vzadu kresba akvarelem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 232699

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:02

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Sl. Macháček

    Les

    Položka č.: 232700

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:04

    olej, plátno, 1932, 65,5 x 48,5 cm, sign. LD Sl. Macháček 36, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Cesta s břízkami (Exl. Olga Falladová)

    Položka č.: 232722

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:06

    akvatinta, 1946, 12,7 x 7 cm, sign. PD Fleissig 43, při okrajích pomuchláno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky

    Položka č.: 232748

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:08

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Emanuel Hrbek

    (1897-1975)

    Karlův most

    Položka č.: 232919

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:10

    dřevoryt, 6,9 x 4,6 cm, PD značeno ve štočku EH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 232929

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dům v údolí

    Položka č.: 234088

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dívka v kroji

    Položka č.: 234089

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:16

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 16,5 x 9,5 cm, PD sign. A. V. Mašek, studijní práce A. V. Maška, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Mladíci v lese

    Položka č.: 234090

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234139

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:20

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Turek-Lišák

    Sázava pod Barborou

    Položka č.: 234145

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:22

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Basilius Besler

    (1561-1629)

    Narcis

    Položka č.: 234161

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:24

    kolorovaný tisk, 45 x 41 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Basilius Besler

    (1561-1629)

    Rdesno hadí kořen

    Položka č.: 234162

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:26

    kolorovaný tisk, 47 x 37 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na pole

    Položka č.: 234928

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:28

    akvarel, papír, 1946, 30 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, skloprasklé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234929

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:30

    akvarel, papír, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na les

    Položka č.: 234930

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:32

    akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Kunětická hora

    Položka č.: 234955

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:34

    litografie, 1941, 63 x 47 cm, sign. PD Ladislav Vele 1941, mírně zažloutlý papír, při okrajích zažloutlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • V. Malý

    Břízky

    Položka č.: 235029

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:36

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 235071

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:38

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jana Krotká

    Na houpačce

    Položka č.: 235110

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:40

    tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    Položka č.: 235111

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:42

    tempera, papír, 2005, 19 x 18 cm, sign. LD Krotká 2005, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Novotný

    Rybník svět

    Položka č.: 235122

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:44

    pastel, papír, 1987, 15 x 35 cm, sign. PD Novotný 87, rám, v pravém spodním rohu skvrna od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 235303

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:46

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Cyril a Svatý Metoděj

    Položka č.: 235329

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:48

    kolorovaný dřevoryt, 13 x 8,5 cm, sign. PD Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Benetka

    Ne, pane, já jsem poctivý státní úředník. Tak malý úplatek od vás skutečně nemohu příjmout

    Položka č.: 235333

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:50

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 19 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)