Svíce

    No.: 242972

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:04

    tisk, 9,1 x 6,8 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Carl Stephen Junge

    (1880-1972)

    Sfinga (Burton Holmes - His book)

    No.: 242973

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:06

    litografie, 9,3 x 9,2 cm, sign. PD, na desce značeno C. S. J. , papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, při pravém okraji papíru (mimo tisk) nažloutlá skvrnka,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:08

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Za peníze

    No.: 242975

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:10

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU , papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně papíru Sonet LXVI od Williama Shakespeara,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Skály

    No.: 242976

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:12

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Brána

    No.: 242977

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:14

    akvarel, tisk, papír, 2004, 8,5 x 11,5 cm, nalepeno na papíru, v rozích papíru patrné skvrnky po lepení,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Michal

    (1900)

    V zákulisí

    No.: 242978

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:16

    dřevoryt, 15,5 x 11,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, papír na levém okraji nepatrně zvlněn,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Neznámy autor

    Lodě (Galere a la Voile)

    No.: 242979

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:18

    lept, 6,2 x 7,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Fragmenty

    No.: 242980

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:20

    suchá jehla, 1987, 9,2 x 8,3 a 9,2 x 8,3 cm, sign. DU Klápště, Vydáno ke stému výročí narození básníka G. Trakla, přoložena báseň Bezdomovec se vrací k mechovým lesům /Zlomky v překladu L. Kundery, papír uprostřed přeložen, pod grafikou na pravé straně vepsáno perem věnování, , the disciple of prof.…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Bezhlavý

    No.: 242981

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:22

    suchá jehla, 1989, 9,7 x 7,6 cm, sign. PD Olga Čechová, na dvojlistu s básní od Olgy Čechové, vzadu na papíře: Věnováno účastníkům valné hromady Spolku sběratelů a přátel exlibris v Praze 31. 3. 1990,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Klečící dívka

    No.: 242982

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:24

    litografie, 1983, 14,3 x 10 cm, sign. PD F. Burant 1983, vydáno společně s básní Exotický parfém od Ch. Baudelaire, vydáno na počest narozenin profesora Františka Buranta, vydal doc. dr. Josef Straka, , studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    No.: 242983

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:26

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Domy

    No.: 242984

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:28

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Gotická katedrála

    No.: 242985

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:30

    litografie, 22,8 x 31,5 cm, sign. DU Knobloch, , the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Naděža Synecká

    (1926)

    Hudebníci

    No.: 242986

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:32

    litografie, 1971, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD 1971 N. Synecká,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vijtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Holubice

    No.: 242987

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:34

    litografie, 23,2 x 19,5 cm, sign. DU Cinybulk,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    No.: 242988

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:36

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Výhled z okna

    No.: 242989

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:38

    litografie, 18,7 x 12,8 cm, sign. PD M.Kazdová, č. 75/100, , studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Dostihy

    No.: 242990

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:40

    litografie, 10,8 x 16,2 cm, sign. DU K. Oberthor, aut. tisk, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • V. Hansík

    Zátiší s pomeranči

    No.: 242991

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:42

    olej, karton, 1930, 35,5 x 48 cm, LD monogr. V. H. 30, rám , vzadu nalepen autorský štítek s věnováním, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    No.: 242992

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:44

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Madona s dítětem

    No.: 242993

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:46

    anaplast, plátno, 80 x 63,5 cm, , na několika místech odřeno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zřícenina hradu

    No.: 242994

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:48

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Šeříky

    No.: 242995

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:50

    olej, plátno, 47,5 x 68 cm, sign. PD , rám, rám poškozen, plátno na dvou místech podlepeno,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Kytice karafiátů

    No.: 242996

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:52

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Zavřel

    Vysoké Tatry cestou k Popradskému Plesu

    No.: 242997

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:54

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD Zavřel, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • J. Přibík

    Břízy

    No.: 242998

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:56

    olej, karton, 49,5 x 69 cm, sign. PD J. Přibík, rám,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Oscar Kokoschka

    (1886-1980)

    Karlův most

    No.: 242999

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:58

    tisk, plátno, karton, 47,5 x 68,5 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Roubenka u potoka

    No.: 243000

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:00

    tempera, papír, 30 x 22 cm, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Přístav v Istanbulu

    No.: 243001

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:02

    akvarel, papír, 14 x 19 cm, sign. LD , rám, mírně zašpiněno, na rámu oděrky, bez skla,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids