• E. Steinbach

    No.: 245669

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:28

    olej, plátno, 1900?, 55,5 x 82 cm, sign. PD E. Steinbych 1900, mírně zažloutlé a na třech místech protržené plátno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina s elektrickým vedením

    No.: 236849

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:29

    olej, malířská lepenka, 14,2 x 23,4 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University i…

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    No.: 236848

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:30

    olej, malířská lepenka, 14,5 x 23,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University i…

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s květinou

    No.: 239369

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:31

    oil on canvas , 1957, 55,5 x 70,5 cm, sign. Upper/right Veržakovský 57, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Valerio Adami

    Ruka a L´Engadim

    No.: 235143

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:32

    2x litografie, 36,5 x 26,5 / 36 x 54 cm, 2x pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the Accademia di Brera in Milan

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Píseň písní

    No.: 121873

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:33

    dry point, 1996, 13,8 x 9,8 cm, signed RD Olga Čechová 96, 81/150, the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa, The Academy of Fine Arts i…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Dívčí tvář

    No.: 121872

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:34

    etching, 1985, 12,8 x 8,8 cm, signed DM Alena Laufrová 1985, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Královna

    No.: 245670

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:35

    olej, karton, 18 x 13 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Tři slunečnice

    No.: 198915

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:36

    aquarelle, gouache, ink, gold, paper, 1985, 62,5 x 45,5 cm, sign. RD Josef Šolc 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    No.: 198911

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:37

    aquarelle, gouache, ink, paper, 1985, 65,5 x 45 cm, sign. RD Josef Šolc 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě slunečnice

    No.: 198909

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:38

    aquarelle, gouache, ink, paper, 1981, 65,5 x 45 cm, sign. RD Josef Šolc 09/1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Jan Vrba

    No.: 205085

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:39

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    No.: 205084

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:40

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    No.: 205083

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:41

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    No.: 205082

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:42

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jan Vrba

    No.: 205081

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:43

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Javad Alizadeh

    Tomáš Skuhravý

    No.: 184197

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:00

    indian ink, paper, 34,7 x 23,9 cm, sign. RD Javad, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Javad Alizadeh

    Lothar Matthäus

    No.: 184196

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:01

    indian ink, paper, 34,6 x 23,7 cm, sign. RD Javad, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Miroslav Barták

    Svalovec

    No.: 209936

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:02

    ink, paper, 14,8 x 20,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Miroslav Barták

    Jablko

    No.: 209935

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:03

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Barták

    Kanál

    No.: 209934

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:04

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Barták

    Dělo

    No.: 209933

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:05

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Arúnas Liočas

    Váhavý střelec

    No.: 245637

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:06

    tuš, papír, 19,5 x 22,3 cm, sign. PD Alio, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Mileta Miloradovič

    Evoluce

    No.: 184203

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:07

    indian ink, collage, paper, 19,2 x 30 cm, monogr. RD MM, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Zoran Opačič

    Earvin Magic Johnson

    No.: 184205

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:08

    pastel, aquarelle, indian ink, paper, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. RD Zoran Opačič 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Zoran Opačič

    Fotbal pro Gourmety

    No.: 184204

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:09

    pastel, aquarelle, indian ink, paper, 1991, 23,8 x 29,8 cm, sign. RD Zoran Opačič 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Indiáni

    No.: 216801

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:10

    koláž, tuš, akvarel, papír, 22 x 15,6 cm, na zadní straně razítko naše vojsko, ilustrace pro Mladý svět č. 45, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Peter Bohmanns Erben

    Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien

    No.: 223270

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:11

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Peter Bohmanns Erben

    Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa

    No.: 223269

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:12

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Peter Bohmanns Erben

    Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland

    No.: 223268

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:13

    Current price: 200 CZK (8 €)