• Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    Stavení u vody

    Položka č.: 235636

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    V márnici

    Položka č.: 235635

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:01

    lavírovaná kresba tuší, papír, 37,5 x 27 cm, sign. LD LBorůvka, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    Divá Bára

    Položka č.: 235634

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:02

    lavírovaná kresba tuší, karton, 25,2 x 36 cm, sign. PD LBorůvka, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Ilustrace k románu

    Položka č.: 235615

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:03

    tuš, papír, 23 x 31,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Za městem

    Položka č.: 235845

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:04

    lept, 17 x 21,3 cm, sign. PD Petr Dillinger, 5/35, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ferdinand Fiala

    (1888-1953)

    Chalupy

    Položka č.: 235617

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Procesí

    Položka č.: 179221

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:06

    dřevoryt, akvarel, 13,1 x 18,1 cm, sign. PD M Florian, Exlibris Jaroslav Červený, při okrajích mírně pomačkaný papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Giarré

    Vesnice a kostelík Enontekis

    Položka č.: 250642

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:07

    kolorovaná mědirytina, 19. století, 10,7 x 17,9 cm, značeno PD v desce Giearré inc., při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bedřich Havránek?

    Stavení

    Položka č.: 250651

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:08

    tužka, papír, 1841, 20,8 x 16,1 cm, sign. LD nečitelně 1841, na zadní straně popsáno, zažloutlý a mírně pokrčený papír, při pravém okraji mimo kresbu mírně natržený (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    PF 1934

    Položka č.: 250658

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:09

    tisk, 14,5 x 10,5 cm, značeno LD M. Mrkvičková - Hlobilová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1903-1999)

    PF 1936

    Položka č.: 250657

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1903-1999)

    Branka

    Položka č.: 250656

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:11

    dřevoryt, 13 x 9,5 cm, značeno LD HM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Jiras

    Dáma a rytíř

    Položka č.: 235639

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Jiras

    Rozhovor

    Položka č.: 235638

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:13

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Anekdoty

    Položka č.: 250679

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:14

    4x tuš, papír, 27 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Marcel Krasický

    (1898-1968)

    Pastýřský výjev

    Položka č.: 235616

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Christian Johann Kröner

    (1838-1911)

    Besiegt

    Položka č.: 250684

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:16

    fotogravura, 34 x 54 cm, značeno LD Chr. Kröner pinx. a PD photogravure Hanfstaengl, mírně zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz K. Landrock

    Anděl

    Položka č.: 250644

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:17

    akvarel, tuš, papír, 1829, 9,8 x 7,8 cm, sign. DU Franz K. Landrock Prag um 4. September 1829, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy zezadu

    Položka č.: 220474

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:18

    tužka, papír, 20,5 x 11,5 cm, sign. LD A. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vilém Logner

    (1910-1991)

    Spící

    Položka č.: 250682

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:19

    uhel, křída, papír, 1951, 22 x 14,9 cm, sign. LD V. Logner 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kotrby, J. Bubeníčka a malíře Piaskovského, člen SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Viktor Mokrý

    (1892-1975)

    Položka č.: 235619

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:20

    tužka, papír, 22 x 30 cm, sign. PD F. V. Mokrý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera, předseda Umělecké besedy, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Jan Žižka

    Položka č.: 179297

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:21

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Česání ovoce

    Položka č.: 179292

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajina pod sněhem

    Položka č.: 179364

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:23

    lept, 1924?, 19,7 x 14,6 cm, sign. PD nečitelně 24, značeno DU v desce H 48, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Smutná dívka

    Položka č.: 235637

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Der Zuckerhut im Steingebirge zu Adersbach in Böhmen

    Položka č.: 250659

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:26

    mědirytina, 14 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Neznámý autor - Die Schlackenburg bei Töplitz

    Položka č.: 250652

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:27

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ze starého města

    Položka č.: 250719

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:28

    lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Novopacký

    (1821-1908)

    Skicy

    Položka č.: 235620

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:29

    4x tužka, papír, 16,8 x 12,4 ; 7,4 x 10,2 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka W - miniatura

    Položka č.: 235629

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)