On-line auction

.

    Výjevy z Plzně

    No.: 243747

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:16

    tisk, 10 x 26 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kostelní věže

    No.: 243748

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:18

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 243749

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:20

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Ovoce

    No.: 243750

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:22

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, na několika místech drobné hnědé skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Větvička

    No.: 243751

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:24

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Květ

    No.: 243752

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:26

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , utržený levý spodní roh papíru,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Květ

    No.: 243753

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:28

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Červený květ

    No.: 243754

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:30

    dřevoryt, 26,5 x 17,2 cm, LD značeno pečetí,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Modré kvítky

    No.: 243755

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:32

    dřevoryt, 28 x 17 cm, značeno pečetí pod nápisem ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kvetoucí tráva

    No.: 243756

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:34

    dřevoryt, 27,8 x 17,8 cm, značeno pečetí LD pod nápisem ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Vážka

    No.: 243757

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:36

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, značeno pečetí PN pod nápisem ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • B. Rotluf

    No.: 243758

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:38

    tempera, papír, 1932, 34,5 x 49 cm, sign. PD B. Rotluf, vzadu popsáno: B. Rotluf, Berlin 1932, v rozích patrné dírky po špendlících,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Frant. Tichý

    Firousi, básník iránského eposu

    No.: 243759

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:40

    olej, papír, 35 x 50 cm, sign. PD Frant. Tichý, v rozích patrné dírky po špendlících, při okraji a v rozích místy polámaný papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Vincenc Danihelka

    (1911-1970)

    Chlapec u koní

    No.: 243760

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:42

    sepie, papír, 20 x 31 cm, sign. PD F. V. Danihelka, nalepeno v papírové paspartě, na kresbě i paspartě patrné skvrny od vody,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Bedřich Smetana

    No.: 243761

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:44

    heliogravura, 1907, 42 x 32 cm, značeno PN v tisku Švabinský, LD M. Švabinský del 1907, PD Štenc, Praha , na papíře 3 větší zahnědlé skvrny, horní okraj papíru chybí,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    No.: 243762

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:46

    heliogravura, 1909, 34,2 x 28,5 cm, značeno LD v tisku MŠvabinský 1909, PD značeno Štenc Praha , při spodním okraji tisku zašpiněno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    No.: 243763

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:48

    tisk, 1906, 32 x 28 cm, značeno PD v tisku MŠvabinský 1906, papír při pravém okraji mimo tisk natržen cca 2 cm, papír mírně zažloutlž, několik zahnědlých skvrn,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Želva (Traag Maar Zeker in 1958)

    No.: 242710

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:50

    dřevoryt, 7,5 x 11,7 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Kotas

    (1938-2008)

    Závan nového roku

    No.: 242711

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:52

    dřevoryt, 19 x 27 cm, sign. PD P. Kotas, Přání k vánocům; na zadní straně tištěno: Radostné vánoce a vše dobré v novém roce přejí Zbořilovi, papír přeložen jako přání na dvou místech,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Kostelní vež (PF 200)

    No.: 242712

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:54

    kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Aigrt Bergström

    Francouz

    No.: 242713

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:56

    tisk, 1938, 16,5 x 10 cm, značeno PD , papír uprostřed přeložen jako přání: na levé straně papíru: za uměním a technikou do nového roku 1938. Adolf Stehno,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ježíšek s beránkem

    No.: 242714

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:58

    dřevoryt, 12 x 8,7 cm, přání k vánocům a novému roku, mírně zažloutlý papír, uprostřed papír přeložen do formy přání (mimo tisk), na levé straně papíru tištěno: Radostné Vánoce a šťastný Nový rok, pod tím perem vepsané věnování,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Podkova pro štěstí - Domažlice

    No.: 242715

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:00

    dřevoryt, 11 x 9,1 cm, lehce zažloutlý papír, papír uprostřed (mimo tisk) přeložen ,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Svíčky a jmelý

    No.: 242716

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:02

    dřevoryt, 12,6 x 8 cm, sign. PD , papír přeložen do formy přání, na levé straně grafika, na pravé straně text: Příjemné svátky vánoční a mnoho zdaru v novém roce přeje Oldřich a Růža Hlavatých. , nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • E. Kotyšan

    Vycházejíccí slunce

    No.: 242717

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:04

    litografie, 12,,2 x 12,3 cm, značeno LD E. Kotyšan, papír uprostřed přeložen jako přání, na pravé straně je umístěná grafika, nalevo text: Vánoční a novoroční pozdrav zasílám Vám Bohumil Podolák,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Anděl (PF 1945)

    No.: 242751

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:06

    litografie, 1944, 6,5 x 11,3 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen jako přání (nezasahuje do tisku),

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Radostné noviny

    No.: 242753

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:08

    dřevoryt, 11,8 x 9,1 / 9 x 7,2 / 16,1 x 9,6 cm, papír přeložen na dvou místech do formy pozdravu, obsahuje tři různé grafiky, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Tři králové (PF 1941)

    No.: 242754

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:10

    litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Sběratel (PF 1940)

    No.: 242757

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:12

    litografie, 1939, 14 x 23,8 cm, v grafice tištěný text: Kabinet Krásné knihy přeje Vám šťastnější Nový rok 1940, A. L. Jiroutovi, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Sběr úrody (PF 1939)

    No.: 242758

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:14

    litografie, 1938, 18,7 x 12,5 cm, značeno Ld v tisku K. , na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: Mír a štěstí do Nového roku přeje Aug. Bartoš., zažloutlý papír, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 150 CZK (6 €)