On-line auction

.

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    No.: 241740

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:30

    dřevoryt, 1980, 26,5 x 18 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 30/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. V. Sychra and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Tolerance

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    Interiér

    No.: 241741

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:31

    litografie, 42,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 8/70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Sozanský

    Vpád (Z cyklu Incident)

    No.: 241742

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:32

    lept, 1987, 64 x 49 cm, sign. PD Sozanský 87, autorský tisk, I. stav, the disciple of prof. F. Jiroudek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Hrozny

    No.: 241743

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:33

    monotyp, 1964, 31,5 x 45 cm, sign. DU L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    No.: 241744

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:34

    litografie, 17 x 26 cm, sign. DU VladSuchánek, pasparta, č. 107/160, lehce zvlněný papír, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Assoc…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Stůl

    No.: 241745

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:35

    litografie, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský zkušební tisk č. 5, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Pra…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

  • Květa Válová

    (1922-1998)

    Postava

    No.: 241746

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:36

    lept, 1996, 14,8 x 10,7 cm, sign. PD K. Válová 96, pasparta, disciple of Prof. E. Filla and J. Novák at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague, member of the group Trasa

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    No.: 241747

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:37

    lept, 1985, 18,2 x 11,8 cm, sign. DU Wielgus, č. 3/10, vzadu razítko Národní galerie v Praze,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Dva kohouti

    No.: 241748

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:38

    lept, 1985, 11,5 x 18 cm, sign. DU Wielgus, č. 5/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Oleg Denisenko

    (1961)

    Desire to Fly

    No.: 241749

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:39

    lept, 1996, 25 x 24,5 cm, sign. PD azbukou Oleg Denisenko 96, na zadní straně autorský štítek s popsem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Miroslav Houšť

    Šumavská vzpomínka

    No.: 241750

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:40

    litografie, 36,8 x 44,7 cm, sign. PD Mir. Houšť, autorský tisk, , the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists

  • Tomáš Hřivnáč

    Difficulity

    No.: 241751

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:41

    suchá jehla, 1991, 26,5 x 17,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1991, rám, č. 19/20, rám lehce poškozen, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Ivan Komárek

    Hračky

    No.: 241752

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:42

    serigrafie, 32 x 43 cm, sign. PD I Komárek, rám, č. 113/200, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    No.: 241753

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:43

    monotyp, papír, 2014, 40 x 50 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, A. T., the disciple of prof. M. Rittstein

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    No.: 241754

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:44

    monotyp, papír, 2014, 40 x 50 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, the disciple of prof. M. Rittstein

  • Jan Vičar

    (1967)

    No.: 241755

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:45

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Borovička

    Rotunda na Vyšehradě

    No.: 241756

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:46

    olej, karton, 19,5 x 14 cm, sign. PD Borovička, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Gottwald

    Od Charvát u Olomouce

    No.: 241757

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:47

    olej karton, 1915, 42,5 x 62 cm, sign. PD A. G. 1915, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Robert Holzer

    (1859-1938)

    Lesní krajina

    No.: 241758

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:48

    olej, plátno, 80 x 52 cm, sign. PD R. Holzer, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Můstek

    No.: 241760

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:50

    olej, plátno, 99 x 68 cm, rám, plátno poškozeno, rám poškozen,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ferdinand Stašek

    (1888-1935)

    Portrét chlapce

    No.: 241764

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:54

    olej, karton, 1921, 38 x 29,5 cm, sign. PN Stašek, rám, vzadu popsáno autorem, místy poškozená malba, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    Dostaveníčko

    No.: 241765

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:55

    kombinovaná technika, tuš, tužka, 1926, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD J T Blažek 1926, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, dole tuškou připsán rozměr 12 cm

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    U koloniálu

    No.: 241766

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:56

    kombinovaná technika, tuš, tužka, 1926, 19 x 17 cm, sign. PD J T Blažek 1926, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Borovička

    Vesnička II

    No.: 241767

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:57

    akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, sign. PD Borovička, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Jindřich

    (1882-1968)

    Vzhlížení I

    No.: 241768

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:58

    kombinovaná technika, tuš, tužka, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU R. Jindřich, the disciple of prof. Delug

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Rudolf Jindřich

    (1882-1968)

    Vzhlížení II

    No.: 241769

    Planned termination: 20. 02. 2020 15:59

    kombinovaná technika, tuš, tužka, 29 x 21,5 cm, sign. LD R. Jindřich, the disciple of prof. Delug

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava ženy

    No.: 241770

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:00

    akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • V. Daněk

    Vesnice

    No.: 241772

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:02

    olej, lepenka, 32,5 x 49 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Horák

    Kompozice I.

    No.: 241773

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:03

    akryl, plátno, 2012, 70 x 90 cm, sign. vzadu Pavel Horák 12

  • Pavel Horák

    No.: 241774

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:04

    akryl, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD Pavel Horák 2016

    Current price: 1.900 CZK (76 €)