On-line auction

.

    Bezesná noc

    No.: 235360

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:02

    škrábáná litografie, 26 x 38 cm, papír na okrajích pokrčen, u dolního okraje přeložen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Usnul myslivec

    No.: 235375

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:04

    knižní litografie, 21,3 x 17,3 cm, zažloutlý papír , , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Maškarný bál v lese

    No.: 235376

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:06

    knižní litografie, 21,3 x 17,4 cm, zažloutlý papír , , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Opice a oslík

    No.: 235377

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:08

    knižní litografie, 21,3 x 17,5 cm, zažloutlý papír , spodní okraj papíru ušpiněn, levý okraj má dírky po špendlících, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zvířátka myslivci

    No.: 235378

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:10

    knižní litografie, 21,3 x 17,6 cm, zažloutlý papír , spodní okraj papíru lehce ušpiněn, pravý dolní roh papíru pokrčen, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Skaly

    No.: 235379

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:12

    lept,, 15 x 20,5 cm, sign. PD Minář, na spodník okraji papíru několik drobných skvrnek, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Na cestě

    No.: 235380

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:14

    suchá jehla, 15 x 22 cm, sign. PD R. Štika, papír na levém okraji ušpiněn, , the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman of The Holla…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Žena na poli

    No.: 235381

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:16

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na Pražský hrad od Karlova mostu

    No.: 235382

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:18

    lept, 22 x 31,2 cm, sign. PD E. Wänke, zažloutlý papír, nahoře u okreje natržen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Kampa

    No.: 235383

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:20

    lept, 26 x 20 cm, sign. PD Emil Wänke, na okrajích papíru nažloutlé fleky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Chrám svatého Mikuláše

    No.: 235384

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:22

    lept, 25,8 x 18,5 cm, sign. PD E. Wänke, lehce zažloutlý papír, na okrajích pokrčen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Seewesen Taf. 3

    No.: 235385

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:24

    mědirytina, 26,5 x 34,2 cm, papír na okrajích nepatrně pokrčen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Seewesen Taf. 9

    No.: 235386

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:26

    mědirytina, 26,5 x 34,3 cm, papír u horního okraje natržen, pravý dolní roh papíru lehce ušpiněn a pokrčen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    No.: 235392

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:28

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Heřman

    Den

    No.: 235393

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:30

    kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    No.: 235394

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:32

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Praha 1945

    No.: 235396

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:34

    kolorovaný lept, 37,5 x 32 cm, LD značeno v desce V. Röhling, sign. na paspartě V. Röhliong, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Rytíř

    Paseka

    No.: 235398

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:36

    lept, 11,5 x 6 cm, sign. PD Rytíř, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Portrét ženy

    No.: 235402

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:38

    tuš, papír, 21,5 x 15,7 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Duha

    No.: 235404

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:40

    světlotisk, 1941, 43,2 x 51,3 cm, sign. PD M. Švabinský, PD: reprod. V. Neubert a synové,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    No.: 235405

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:42

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    No.: 235406

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:44

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    No.: 235407

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:46

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    No.: 235408

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:48

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ernst Voller

    Zahalená v ponožce

    No.: 235409

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:50

    fotografie, 24 x 16,5 cm, zezadu nalepen autorský štítek,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Rollín

    (1887-1942)

    Břízy u řeky

    No.: 235410

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:52

    lept, 16 x 18,5 cm, sign. PD V. Rolín, papír při pravém okraji zašpiněn,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Akt s příborem

    No.: 235412

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:54

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí",

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Neznámý autor (Čína)

    Koně

    No.: 235888

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:56

    tradiční čínská vystřihovánka, 20,5 x 105 cm, poškozeno

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bojovník

    No.: 236325

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 19:58

    mixed media, 24,5 x 24,5 cm, signed lower/right Troup, autorská adjustace do celofánu, cracked cellophane cover, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Be…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Stará Praha

    No.: 236598

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 12. 11. 2019 20:00

    dřevoryt, hedvábný papír, 35,4 x 25,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, restaurováno, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Associa…

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids