On-line auction

.

    Domažlice

    No.: 195752

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:30

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Kůň

    No.: 195960

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:31

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, m…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    No.: 195961

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:32

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    No.: 196734

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:33

    colour lithography, 15 x 21 cm, LD signed on stone Arno Nauman, rám, on frame small damage, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    No.: 197310

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:34

    engraving, 21 x 32 cm, rám, slightly yellowed, in the middle folded paper, on paper small stains, on frame small scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Malíř selských motivů

    No.: 197728

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:35

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Podzimní krajina

    No.: 198620

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:36

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Koncert

    No.: 199229

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:37

    lithography, 37,5 x 30 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    No.: 200001

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:38

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u rybníka

    No.: 200040

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:39

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague,…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    No.: 200758

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:40

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Adolf Bělohoubek

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    No.: 201109

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:41

    tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Alois Moravec

    Dvě selky

    No.: 201117

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:42

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, mem…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zvonička v Hronseku na Slovensku

    No.: 201120

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:43

    dřevoryt, 1925, 19 x 12,8 cm, LD značeno ve štočku AV, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    No.: 201121

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:44

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    ...a - hoj...

    No.: 201123

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:45

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Špicner

    Interiér kostela

    No.: 201127

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:46

    dřevoryt, 1969, 30 x 21,6 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Zlatá ulička

    No.: 201128

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:47

    dřevoryt, 1969, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Portrét muže

    No.: 201133

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:48

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Dům

    No.: 201593

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:49

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    No.: 204844

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:50

    litografie, 27,5 x 24,3 cm, sign. PD K. Toman, pasparta, č. 24/80, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Štědrovečerní dary

    No.: 205025

    Auction price: 850 CZK (34 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:51

    tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 850 CZK (34 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Objekt

    No.: 205026

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:52

    tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, K. Pokorny and C. Bouda at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, prof. J. Benda and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architect…

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Stanislav Vajce

    Okřídlené oko

    No.: 205212

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:53

    tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Ota Janeček

    O Cyrilu Boudovi

    No.: 205307

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:54

    serigrafie, 1983, 24 x 19,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ota Janeček

    Dva ptáčci

    No.: 205308

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:55

    serigrafie, 20,7 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Ota Janeček

    Tři vlnovky

    No.: 205309

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:56

    serigrafie, 1973, 20,5 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Albánie

    No.: 205381

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:57

    litografie, 1960, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Raimund Ondráček 1960, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. P. Dillinger, the disciple of prof. F. Susser and E. Hrbek at The Tertiary School of Artistic Crafts in Brno, prof. T. F. Simon, F. Petr and V. Pukl at Th…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Tři kostlivci

    No.: 205758

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:58

    suchá jehla, 11 x 8 cm, sign. DU Tichý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Zdeňka Skořepová

    No.: 207615

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:59

    akvarel, papír, 1996, 22 x 26 cm, sign. PD Z. Skořepová 1996, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)