On-line auction

.

  • Příbramská

    Baletka

    No.: 222015

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:51

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Pohled do kraje

    No.: 222016

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:52

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • G. Parziale

    Skopec

    No.: 222017

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:53

    reprodukce na překližce, 18,5 x 24,5 cm, rám, vzadu štítek Ateliéru B & B, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Castrillo

    No.: 223785

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:54

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    No.: 223786

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:55

    litografie, 29,3 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    No.: 223787

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:56

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    No.: 223790

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:57

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    No.: 223792

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:58

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    No.: 223809

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:59

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    No.: 223810

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:00

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    No.: 223811

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:01

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    No.: 223812

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:02

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    No.: 223815

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:03

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Estimate: k CZK

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Návrh obálky: Dílo F.X. Šaldy I.

    No.: 224011

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:04

    tuš, tužka, papír, 1925, 33,5 x 23,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Roubalik, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Josef Strnad

    Pražský hrad

    No.: 224014

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:05

    lept, 8,2 x 10,3 cm, sign. PD Strnad, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Strnad

    Z pouti

    No.: 224015

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:06

    lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Malou Stranu

    No.: 224017

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:07

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hodonský

    Leknín

    No.: 224363

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:08

    linoryt, 1967, 19,9 x 15,5 cm, sign. PD Hodonský 67, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Associa…

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    No.: 224720

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:09

    suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 97/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Matouš Trnka

    Hledání klíče

    No.: 224824

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:10

    litografie, 1987, 33 x 25,2 cm, sign. DU Jiří Trnka 1987, č. 11/150, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    No.: 224826

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:11

    mědirytina, 24,8 x 18,4 cm, sign. PD Konůpek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Cyril Bouda

    No.: 224827

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:12

    litografie, 23,9 x 16,1 cm, LD značeno na kameni CB, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    No.: 224891

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:13

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Boris Jirků

    Barokní hudba

    No.: 224930

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:14

    litoofset, 12 x 12 cm, monogr. PD B.J., č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Holubice

    No.: 225144

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:15

    lept, 1984, 18 x 12,1 cm, sign. PD Vl. Tesař 84, č. 107/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Art…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: k CZK

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Kytara

    No.: 225767

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:16

    pero, akvarel, papír, 1976, 33,5 x 26 cm, sign. DU Václav Bláha 76, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Radar

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Yves Alix

    (1890-1969)

    Promenáda

    No.: 225856

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:17

    litografie, 18 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Estimate: k CZK

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Česká krajina

    No.: 225929

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:18

    lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Siesta

    No.: 225946

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:19

    akvatinta, 24,1 x 29,3 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Italské městečko

    No.: 225947

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:20

    akvatinta, 27,2 x 21,8 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)