• Čestmír Šíla

    (1924)

    Kuks

    Položka č.: 253031

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:51

    10x fotografie, 23,5 16,5 cm, 10x bromostříbrná fotografie Č. Šíla, Státní památková správa Praha, nedat., lehké prohnutí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Vilém Reichmann

    Položka č.: 253032

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:52

    fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií s průvodním textem Aleny Šlachtové, obálka Libor Fára, vyd. Pressfoto, Praha, 1984, edice Mezinárodní fotografie, sešit a volné listy v obálce, obálka opotřebena, lehce poškozena na zadní straně, fotografie ve výborném stavu, Antikvariát Dlážděná, člen sk…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Vídeň

    Položka č.: 253033

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:53

    5x bromostříbrná fotografie, 20 x 27 cm, vyd. Kilophot, Wien, 1913 - 1920, lehce opotřebeno, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    Mandžusko ve fotografii

    Položka č.: 253034

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:54

    kniha, 27 x 21,5 cm, fotografické publikace, množství čb. fotografií, vyd. R. 1938, popisky ve více jazycích, brož. vazba, sešito provázkem, lehce opotřebená vazba, výborný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Wolfgang Adolf Gerle

    (1781-1846)

    Prag und seine Merkwürdigkeiten. Ein Wegweiser für Fremde.

    Položka č.: 253035

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:55

    kniha, průvodce Prahou poloviny 19. století, německy, tištěno frakturou, mapa Prahy včetně jejího opevnění, Borrosch & André Verlag, Prag 1846, 169s., platěná vazba, kartonové desky, stránky zažloutlé, zatekliny, dobře čitelné, celkový stav dobrý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Franz Karl Wolf

    (1764-1836)

    Paul Nettl: Der Prager Kaufruf

    Položka č.: 253036

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:56

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ferdinand Deml

    (1902-1974)

    Prager Akademiker-führer

    Položka č.: 253037

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:57

  • Antonín Podlaha

    (1865-1932)

    Chrámový poklad u sv. Víta v Praze. Jeho dějiny a popis

    Položka č.: 253038

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:58

    kniha, popisný a historický průvodce svatovítským pokladem šest. Ant. Podlaha a Ed. Šittler, soupis a obsah jednotlivých dochovaných inventářů, 80 obr. tabulí, některé barevné, 94 vyobr. v textu, vyšlo nákladem Dědictví sv. prokopa, Praha 1903, zdobená polokož. vazba se zlacenými ornamenty, 308 + 10…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Různí autoři

    Aus der Kneipzeitung 1896 des Vereins deutscher bildender Künstler in Böhmen

    Položka č.: 253039

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 18:59

    volné listy, ., 35 x 25 cm, Sdružení německých umělců v Čechách, 17 barevných ilustrací, bez textu a nakladatelských údajů, volné listy v kartonovém obalu, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Malý

    (1874-1935)

    Krásy Republiky československé

    Položka č.: 253040

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:00

    kniha, 49,5 x 35 cm, 110 reprodukce V. Malý, slovem doprovází Dr. K. Herain a Dr. F.X. Harlas, grafická úprava akd. malíř Jindřich Hlavín. nakl. Kratochvíl a spol., Praha, 1919-1923, rozměry obrázků 31x23 cm, polokožená převazba, kniha v kart. pouzdře, odřený kožený hřbet, pěkný stav, Antikvariát Dl…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Friedrich Umlauft

    (1844-1923)

    Österreich's Land und Leute in Wort und Bild

    Položka č.: 253041

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:01

    kniha, 1908, 28 x 36 cm, množství čb. fotografických vyobrazení a 12 barevných stran s vyobrazenním národních krojů, vyd. K. K. Universitäts-Buchhandlung Georg Szelinski, Wien, orig. celoplátěná zdobená vazba, vazba více opotřebená a zašlá, natržená tapeta na vnitřních deskách, zachovalý stav, Antik…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Prospect des Churfürstlichen Pfältzischen Resident Schlosses und Lustgartens zu Heidelberg

    Položka č.: 253042

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:02

    mědirytina, 1643, 24,5 x 34,7 cm, list z Merianova Theatrum Europaeum zpodobuje zámek v Heidelbergu, v pozadí je město a vlevo řeka Neckar, uprostřed slepený papír, na papíře převážně mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Franz Hogenberg

    (1535-1590)

    Cheb

    Položka č.: 253043

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:03

    kolorovaná mědirytina, 14 x 46,3 cm, LD v kartuši: Egra urbs a fluvio, cui adiacet, dicta, olim imperio Romano, hodie vero Bohemiae regno subiecta: Ptolemaeo Monosgada vocatur, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Vue du Grand Canal du Palais Balbori - Benátky

    Položka č.: 253044

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:04

    kolorovaná rytina, nalepeno na kartonu, 18. století, 26,7 x 39,6 cm, zažloutlý papír, při okrajích hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Vue du Chateau des Jardins de Fontainebleau

    Položka č.: 253045

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:05

    kolorovaná rytina, 18. století, 20 x 41 cm, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Maison de Plaisance du Grand Seigneur á Constantinople

    Položka č.: 253046

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:06

    kolorovaná rytina, 18. století, 24 x 37,6 cm, DU značeno: A Paris chez Basset rüe S. Jacques, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    A Vieu of the Hospital Piazza of St. Mari at Florence

    Položka č.: 253047

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:07

    kolorovaná rytina, 18. století, 23 x 39 cm, DU značeno: Published acording to Act of Parliament August 1760, A Paris chez J. Cherau rue St. Jacques, při okrajích zahnědlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Le Chateau de Vincennes prés Paris

    Položka č.: 253048

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:08

    kolorovaná rytina, 18. století, 26 x 42 cm, značeno PD: a Paris chez Daumont rus St. Martin, při okrajích mírně zažloutlý a zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    LÁbbaye de Port Royal des Champs, Paris

    Položka č.: 253049

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:09

    kolorovaná rytina, 19. století, 23 x 38 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Platea et Templum Scotorium Viennae

    Položka č.: 253050

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:10

    kolorovaná rytina, 18. století, 27,5 x 40 cm, nalepeno na kartonu, poškozeno, podkladový karton zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Bressia Vulgo Bresse

    Položka č.: 253051

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:11

    kolorovaná mědirytina, mapa, 39,5 x 52 cm, značeno LD: Amstelodami Apud Joannem Janssonium, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Bourgogne Comté de Brresse

    Položka č.: 253052

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:12

    kolorovaná mědirytina, mapa, 42 x 51,5 cm, značeno PD: Amstelodami Apud Joannem Janssonium, uprostřed slepený, místy zahnědlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Nicolas Sanson

    (1600-1667)

    Mapa Le Cercle de Baviere

    Položka č.: 253053

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:13

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1704, 64,5 x 45 cm, značeno v kartuši, vytištěno v Paříži H. Iaillotem, uprostřed slepený papír, antiqari.at Radhošťská

    St. Omer v Artois, Francie

    Položka č.: 253054

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:14

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Cadurcium Vernaculé Quercy

    Položka č.: 253055

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:15

    mědirytina, 1662, 38,5 x 50 cm, značeno PD v desce Amsterdami Guiljelmus Janssonius & Johannes Blaeuw Excudebant., podrobná mapa francouzské provincie, uprostřed město Cahors, vydal J. W. Blaeu v Amsterdamu, LD: Milliaria Gallica, při levém okraji mimo tisk mírně natržený papír, přeloženo

  • I. W. Engelman

    Mapa Bretagne a Normandie

    Položka č.: 253056

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:16

    kolorovaná rytina, 1790, 53,5 x 75 cm, značeno PD Gestochen von I. W. Engelman in Wien., Neueste Generalkarte von Frankreich, Nach den bessten bisher bekantgemachten Karten und nach den in Frankreich gemessenen Triangeln, Verfasst von Herrn Cassini de Thury Mitglied der k. Akad. der Wiss. zu Paris. …

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Položka č.: 253057

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:17

    mědirytina, 21,5 x 29,5 cm, z Theatrum Europaeum Matthäuse Meriana ((1593-1650), rytci: Carlo Cappi, Johann Philipp Abelinus, Heinrich Oraeus, Johann Peter Lotichius, Johann Georg Schleder, Martin Meyer, Wolfgang Jacob Geiger ad., Antikvariát Dlážděná

  • Kolektiv autorů

    Schul - Atlas über alle Theile der Erde

    Položka č.: 253058

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:18

    mapa, 1858, 23 x 16,5 cm, 39 barevných mědirytových map, vazba původní, polokožená, vazba opotřebená, uvolněný hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Neu Deutschland mit seinem ganzen begriff und eingeschlossnen landschaften

    Položka č.: 253059

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:19

    dřevoryt, 26,5 x 34,5 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nezavěšujte prosím - jste v pořadí!

    Položka č.: 253060

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:20

    tuš, papír, 22,6 x 32,7 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)