• Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Karel Kappstein: Umělecká litografie

    No.: 31

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:30

    bibliofilie, 9 z původních 10 sign. litografií a obálka R. Kremlička, JEDNA LITOGRAFIE CHYBÍ, papírová obálka vevázaná, vydal Lud. Bradáč, 1921, vytiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, dodatky Rud. Žaloudek, ex. 59/100 na lepším papíře, celoplátěná vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Jan Zrzavý

    Jan Zrzavý 1906 - 1940

    No.: 32

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:31

    bibliofilie, 30,5 x 22 cm, sign. litografie, ob. s bar. litografií, podpis na titl. listě J. Zrzavý, vyd. Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha, 1941, nákl. 1000 výtisků, clpl. vazba s obálkou, 309s., lehce natržená obálka v horní části, jméno vlastníka knihy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiq…

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

  • Max Beckmann

    (1884-1950)

    Kasimir Edschmid - Die Fürstin

    No.: 33

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:32

    bibliofilie, 30 x 23,5 cm, 6x lept M. Beckmann, vyd. Gustav Kiepenheuer, Weimar, 1918, ex. 246/500, pův. clpl. vazba ve slepé papírové ob., 81s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Joanny Bricaurd - Černá mše

    No.: 34

    Auction price: 13.000 CZK (520 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:33

    bibliofilie, 26 x 19 cm, 3x sign. dřevoryt J. Hodek, vyd. V. Žikeš, Plzeň, 1925, 100 č. výtisků, č. tohoto sv. zakryto tuší, celokožená vazba, 57s, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The …

    Current price: 13.000 CZK (520 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Jan Křtitel

    No.: 35

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:34

    bibliofilie, 8 leptů J. Pileček, pro své přátelé připravil J. Runštuk a K. Žižkovský, 1988, edice Biblos velká řada sv. 6, ex. 83/100, na papíře Hollar z Velkých Losin, volné listy v kartonových deskách, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky, member o…

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    Prosba (Nedokončený dřevoryt)

    No.: 36

    Auction price: 16.800 CZK (672 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:35

    kniha s dřevorytem, 1915, 24,7 x 15,5 cm, tato monografická studie o malíři Bohumilu Kubištovi byla napsána a redigována F. Kubištou, korekturu provedl prof. dr. Eugen Dostál. Dílo vydal S. V. U. Mánes v Praze a František Kubišta v Brně. Úprava F. Kalába. Vydáno 600 výtisků., poškozená vazba, obálka…

    Current price: 16.800 CZK (672 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derriere le miroir

    No.: 37

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:36

    litografie, 1973, 38 x 55,6 cm, uprostřed přeložený papír

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Jozef Gertli Danglár

    Peter Michalovič, Vlastimil Zuska, Rozprava o Westerne

    No.: 38

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:37

    serigrafie, 2014, 23 x 16 cm, sign. PD Danglár, č. 63/80, Bibliofilské vydání 8 grafických listů

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Zjevení svatého Jana

    No.: 39

    Auction price: 8.900 CZK (356 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:38

    bibliofilie, 7x grafický list, 1998, 29 x 19,5 cm, autorský tisk, náklad 100 číslovaných výtisků, edice BIBLOS, svazek 9, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disc…

    Current price: 8.900 CZK (356 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litógrafo I

    No.: 40

    Auction price: 8.500 CZK (340 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:39

    soupis díla s 11 originálními litografiemi, Vázaná publikace na 231 stranách slovem i obrazem představuje dílo Joana Miro vytvořené do roku 1952. Vydalo vydavatelství Maeght Paříž v roce 1972, vytiskla Poligrafa Barcelona

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Pavel Sukdolák

    (1877-1962)

    (Hermann Hesse) Siddhártha

    No.: 41

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:40

    bibliofilie, 2002, 21,5 x 17,2 cm, autorský tisk, součástí edice je pět barevných signovaných leptů Pavla Sukdoláka

  • V. Olíva

    Luděk Marold - Album Zlaté Prahy

    No.: 42

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:41

    kniha, 41,5 x 29 cm, druhé rozmnožené vydání, Prémie Zlaté Prahy, nákladem J. Otty v Praze

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Paul Valéry

    (1889-1910)

    Duše a tanec

    No.: 43

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:42

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • .

    No.: 44

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:43

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Procházka

    Involuce nitra, Jan Skácel - Oříšky pro černého papouška

    No.: 45

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:44

    10 grafických listů, 1977, 30 x 23,5 cm, jednotlivé listy sign. PD Procházka 77, 4/10, 10x linoryt J. Procházka, mírně odřená obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • František Belohlávek

    (1924-2019)

    Karel Hynek Mácha - Máj

    No.: 46

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:45

    bibliofilie, 41 x 26 cm, 4x linoryt F.Bělohlávek, vyd. Tisk, Brno, 1966, ex. 51/100, na ručním papíře z Velkých Losin, volné archy v ob., 62s., lehce zašpiněná ob., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    K. J. Erben - Poklad

    No.: 47

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:46

    bibliofilie, 33,5 x 21 cm, 5x dřevoryt Václav Karel, vyd. J. Hladký, Hranice na Moravě, 1927, ex. 217/225, podpisy autorů v tiráži, brož v ob. 46s., lehce povolená šitá vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of B. Dobias at The Secondary Technical School of…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Otokar Březina - Esej

    No.: 48

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:47

    bibliofilie, 32 x 21 cm, 3x orig. litografie V. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1988, volné listy v ob., nestr., opotřebená obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Liesler

    Vítězslav Nezval - Sloky o Praze

    No.: 49

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:48

    bibliofilie, 43 x 31 cm, pův. litografie J. Lieslera, vyd. ČSVU, Praha, 1956, volné listy v ob., 28s., obálka mírně ušpiněná, razítko redakce Obrany lidu v tiráži, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, Th…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Cyril Bouda

    Legenda o svatém Václavu

    No.: 50

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:49

    bibliofilie, 21,5 x 15 cm, 3x sign. mědiryt Cyril Bouda, podpis autora s věnováním V. Žilkovi, vyd. Lyra Pragensis, 1. sv. bibliofilské edice Polyhymnia, Praha, 1971, ex. 489/1000, ruční papír, brož, 16s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, m…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Clara Istlerová

    Edouard Jaguer - Dějiště stávky

    No.: 51

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:50

    bibliofilie, 30,5 x 22 cm, 4x orig. dřevoryt Clara Istlerová, 58. sv. edice Speciály F. Muziky na Umprum, Praha, 1968, studijní práce autorky, ex. 22/35, clpl. vazba, 32s. , kartonové pouzdro, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Muzika

  • Vladimír Komárek

    Jaroslav Seifert - U malíře Vladimíra Komárka

    No.: 52

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:51

    bibliofilie, 21 x 13 cm, orig. sign. dřevoryt V. Komárek, tištěná Seifertova báseň a faksimile rukopisu této básně, složené listy v kart. Deskách, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Dobrodružství na Sahaře

    No.: 53

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:52

    bibliofilie, 20 x 26 cm, soubor kreseb V.H. Brunnera, vyd. Kamil Resler, Praha, 1928, ex. 56/60, brož bez ob. nestr., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Roubalik, Bukovac and Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Richard Janthur

    (1883-1956)

    Der Goldene Esel des Apulejus

    No.: 54

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:53

    kniha, 26 x 19,5 cm, 12x sign. lept R. Janthur, vyd. Franz Schneider, Berlin, 1924, ex. 162/200, podpis v tiráži, plpl. vazba, 87s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Jan Rokyta - Zimní pohádka

    No.: 55

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:54

    bibliofilie, 18 x 11,5 cm, 1x sign. akvatitnta J. Stretti-Zamponi, vyd. K. reichel, Praha, 1928, podpis J. Rokyty na titl. straně, ex. 72/180, pův. pergamenová vazba, 73s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Svolinský

    Legenda o Svaté Kateřině

    No.: 56

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:55

    bibliofilie, 29 x 20 cm, litograficky kol. dřevoryty Karel Svolinský, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1941, nákl. 320 výtisků, tento nečísl., volné listy v ob., 189s., ochranné kartonové pouzdro, lehce natržená obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kaf…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Max Švabinský

    No.: 57

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:56

    bibliofilie, 28 x 18 cm, ilustrace na titl. Listě M. Švabinský, vyd. jako soukromý tisk L. Páleníček, Kladno, 1981, podpis vyd., volné listy v obálce, 12s., obálka lehce zašpiněna, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    A. Macek - Dvě povídky

    No.: 58

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:57

    bibliofilie, 20 x 15,5 cm, 3x dřevoryt J. Váchal, vyd. Marie Kliková, Praha, 1911, pův. kart. vazba, nestr. , lehce opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Walter Klemm

    (1883-1957)

    Der Ackermann aus Böhmen

    No.: 59

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:58

    bibliofilie, 29 x 20,5 cm, 2x sign. dřevoryt Walter Klemm, text A. Bernt, úprava Otto Kletzl, vyd. Druckerei Gebrüder Stiepel, Reichenberg, 1925, ex. 178/200, pův. clpl. vazba, 91s, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Oskar Laske

    (1874-1951)

    Laske

    No.: 60

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:59

    kniha, 28 x 20,5 cm, 1x sign. lept O Laske, vyd. Rikola, Vienna, 1921, ex. 36/100, clpl. vazba, 22s., poškozený hřbet, Provenance: Antiquarian Dlážděná