• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis J.B.

    No.: 7

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:06

    tužka, pauzovací papír, lept, 1949, 10,5 x 7 cm, sign. lept PD Fleissig, 1x návrh na pauzovacím papíru, 1x lept, přeložený, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis V.K.

    No.: 8

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:07

    tužka, pauzovací papír, 1948, 15,5 x 8,7 cm, sign. PN VFleissig 1948, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis B.V.

    No.: 9

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:08

    tužka, papír, 1948, 11 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 48, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis J.W.

    No.: 10

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:09

    tužka, papír, 19 x 10,5 cm, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis A.S.

    No.: 11

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:10

    tužka, papír, 1948, 15,9 x 11,3 cm, sign. PD Fleissig 48, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis A.S.

    No.: 12

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:11

    tužka, papír, 1948, 14,5 x 8,9 cm, sign. PD Fleissig 48, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis V.K.

    No.: 13

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:12

    tužka, papír, 15,4 x 10,9 cm, lehce zašpiněný papíe, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis M.Z.

    No.: 14

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:13

    tužka, pauzovací papír, 15,2 x 12,5 cm, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis

    No.: 15

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:14

    tužka, papír, 1948, 13,5 x 7,5 cm, sign. PD Fleissig 48, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis A.S.

    No.: 16

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:15

    tužka, papír, 16 x 11,4 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis B.V.

    No.: 17

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:16

    tužka, pauzovací papír, 1948, 17,1 x 13 cm, monogr. LD VF 1948, přeložený roh, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Únos

    No.: 18

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:17

    tuš, papír, 9,9 x 7,7 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis Adolf Malý

    No.: 19

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:18

    tuš, papír, 14 x 17,4 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Léda s labutí

    No.: 20

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:19

    tuš, tužka, papír, 7 x 5,5 cm, sign. PD Fleissig 1949, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Koupel

    No.: 21

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:20

    tuš, tužka, papír, 7,2 x 5,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Toaleta

    No.: 22

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:21

    tuš, tužka, papír, 7,8 x 4,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt na lvici

    No.: 23

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:22

    tuš, tužka, papír, 6,4 x 6,1 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Po koupeli

    No.: 24

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:23

    tuš, tužka, papír, 8,2 x 5,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Žena s hadem

    No.: 25

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:24

    tuš, tužka, papír, 8,2 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Žena s lukem

    No.: 26

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:25

    tuš, tužka, papír, 8,4 x 5,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    No.: 27

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:26

    tuš, tužka, papír, 8,3 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Sedící akt

    No.: 28

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:27

    tuš, tužka, papír, 8,4 x 6,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ležící akt

    No.: 29

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:28

    tuš, tužka, papír, 6,8 x 8,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris - akt

    No.: 30

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:29

    tuš, tužka, papír, 11,3 x 5,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris - akt u postele

    No.: 31

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:30

    tuš, tužka, papír, 10,4 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris - modlitba

    No.: 32

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:31

    tuš, tužka, papír, 8,9 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris Dr. Bedřich Svoboda

    No.: 33

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:32

    tuš, tužka, papír, 10,5 x 8,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    No.: 34

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:33

    tuš, tužka, papír, 13 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris - při měsíčku

    No.: 35

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:34

    tuš, tužka, papír, 11,5 x 12,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris Dr. Bedřich Svoboda

    No.: 36

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:35

    tuš, tužka, papír, 13,5 x 9,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)