• Adolf Born

    (1930-2016)

    Ilja Hurník: Slovníček instrumentů

    No.: 30

    Auction price: 4.900 CZK (196 €)

    Planned termination: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, pěti barevnými litografie vyzd. A. Born, vyd. Supraphon, Praha, 1982, ex. 142/200 s podpisem výtvarníka v tiráži, ed. Lyra Pragensis, ruční papír z Velkých Losin, listy svázané nití v obálce, 30s., výborný stav, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the d…

    Current price: 4.900 CZK (196 €)

  • Ota Janeček

    Jaroslav Seifert, Verše pro malíře Janečka

    No.: 29

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    bibliofilie, 30 x 21 cm, edice obsahuje dva signované linoryty Oty Janečka, připsáno věnování s podpisem Jaroslava Seiferta, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ota Janeček

    Co vypadlo z deníku

    No.: 28

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    bibliofilie, soubor serigrafií (včetně tří celostránkových a signovaných) O. Janečka, vydal pro svou vnučku a několika přátelům autor s pomocí L. Loubala a J. Maulera, ex. 44/100, podpis O. Janečka v tiráži, celkem 24 potištěných listů, ruční papír, volné listy v pův. deskách, výborný stav, , the di…

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    No.: 27

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    bibliofilie, pěti signovanými litografiemi vyzdobila L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1987, ex. 64/200, edice Lyra Pragensis, volné listy v obálce, výborný stav, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare: Sedm sonetů

    No.: 26

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    bibliofilie, 6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice J, sv. 7, v tiráži uvedeno sedm celostránkových ilustrací, jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav, , the disc…

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Zrzavý

    Dílo Jana Zrzavého 1906-1940

    No.: 25

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    bibliofilie, vevázaná pův. sign. litografie Jana Zrzavého, vyd. Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha, 1941, texty K. Šourek, K. Teige, F.X. Šalda, J. Mukařovský aj., pův. clpl. vazba s obálkou, krásný stav, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Ume…

    Current price: 19.000 CZK (760 €)