• Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Katedrála sv. Víta

    No.: 1258

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:04

    bromostříbrná fotografie, 22,9 x 16,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Zákoutí

    No.: 1259

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:05

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 14,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Karlův most

    No.: 1260

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:06

    bromostříbrná fotografie, 17,2 x 23,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    No.: 1261

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:07

    bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Kostel

    No.: 1262

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:08

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Loreta

    No.: 1263

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:09

    bromostříbrná fotografie, 22,7 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Cyril a Metoděj

    No.: 1264

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:10

    bromostříbrná fotografie, 22,7 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-1985)

    Lidé chodící po mostě

    No.: 1265

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:11

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    No.: 1266

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:12

    bromostříbrná fotografie, 13 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Jovan Dezort

    Tramvaj

    No.: 1267

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:13

    fotografie, 30 x 30 cm, značeno na zadní straně autorským štítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jovan Dezort

    Veverka

    No.: 1268

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:14

    bromostříbrná fotografie, 20 x 18 cm, sign. na zadní straně J. Dezort, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    No.: 1269

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:15

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD František Dostál, 24/30, vintage print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Pražské příběhy

    No.: 1270

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:16

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Praha, Národní divadlo

    No.: 1271

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:17

    bromostříbrná fotografie, 1985, 16,5 x 22,8 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Akt ženy v průzoru

    No.: 1272

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:18

    bronostíbrná fotografie, 1970, 16,2 x 22,5 cm, sign. vzadu František Dostál 1970 Berounsko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • František Dostál

    Akt ženy

    No.: 1273

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:19

    bronostíbrná fotografie, 1978, 16,9 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, 1978, hrad Zlenice, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Dříví

    No.: 1274

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:20

    bromostříbrná fotografie, 49 x 59,5 cm, na zadní straně potvrzení pravosti od Z. Gribovské, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Dobová reklamní fotografie

    No.: 1275

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:21

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 16,9 x 22,6 cm, sign. na zadní straně Gribovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    No.: 1276

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:22

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 23,8 x 37,8 cm, sign. na zadní straně Gribovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Hanzl

    Balt

    No.: 1277

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:23

    bromostříbrná fotografie, 1976, 38,6 x 16,9 cm, sign. PD Vladimír Hanzl, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Petr Helbich

    Prales Mionší

    No.: 1278

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:24

    fotografický kontakt, 11,3 x 8,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Prales Mionší

    No.: 1279

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:25

    fotografický kontakt, 8,2 x 11,3 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Dobřejovický potok

    No.: 1280

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:26

    bromostříbrná fotografie, 1996, 12,7 x 17,6 (18 x 23,7) cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Výmola u Škvorecké obory

    No.: 1281

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:27

    bromostříbrná fotografie, 1996, 14,5 x 19,5 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Ruiny

    No.: 1282

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:28

    bromostříbrná fotografie, 1996, 13 x 17,5 (17,7 x 24) cm, sign. na zadní straně Petr Helbich, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Hild

    (1926-2007)

    Bojové cvičení

    No.: 1283

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:29

    bromostříbrná fotografie, 24,5 x 39,2 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hník

    No.: 1284

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:30

    bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, studied at FAMU (Film and TV School of Academy of Performing Arts) in Prague

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Josef Hník

    Kompozice s vejci

    No.: 1285

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:31

    bromostříbrná fotografie, 25,6 x 16,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at FAMU (Film and TV School of Academy of Performing Arts) in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Hrdlička

    (1911)

    Malá radost

    No.: 1286

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:32

    bromostříbrná fotografie, 30,5 x 23,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Hrdlička

    (1911)

    Zvědavost

    No.: 1287

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:33

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 30,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)