• Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Portrét ženy

    No.: 249370

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:26

    fix, papír, 60,8 x 42,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Portrét

    No.: 249369

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:27

    fix, papír, 49,8 x 39,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojáci

    No.: 224878

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:28

    tempera, tuš, papír, 29,6 x 40,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zajatci

    No.: 224877

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:29

    akvarel, tuš, papír, 26,1 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Lovící dravec

    No.: 224799

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:30

    akvarel, tuš, běloba, papír, 31,1 x 38,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • I. Craft

    Find your way

    No.: 244741

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:31

    olej, plátno, 2016, 70 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně I. Craft 2016, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Juraj Čorňák

    No.: 249438

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:32

    olej, plátno, 1975, 75 x 73 cm, sign. PD Čo 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Heřman

    Domov

    No.: 200844

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:33

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,6 cm, sign. PD Jan Heřman, 16/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Zdeněk Sýkora and Miloslav Polcar at Faculty of Education (Charles University in Prague)

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Heřman

    Portrét

    No.: 200843

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:34

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,6 cm, sign. PD Jan Heřman, 18/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Zdeněk Sýkora and Miloslav Polcar at Faculty of Education (Charles University in Prague)

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Heřman

    Dívčí hlava s motýlem

    No.: 200841

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:35

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Jan Heřman, 17/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Zdeněk Sýkora and Miloslav Polcar at Faculty of Education (Charles University in Prague)

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jan Heřman

    Konopiště

    No.: 200840

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:36

    škrábaná litografie, 14,5 x 10,6 cm, sign. PD Jan Heřman, 24/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Zdeněk Sýkora and Miloslav Polcar at Faculty of Education (Charles University in Prague)

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    No.: 190554

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:37

    litografie, 40 x 30 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk pokrčený papír, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kubíček

    Koberec s ptáčkem

    No.: 228560

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:38

    litografie, 1984, 51,2 x 37,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1984, 5/150, the disciple of Prof. F. Muzika

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Robert Lewis

    Plein Air

    No.: 244791

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:39

    olej, plátno, 2008, 40,5 x 51 cm, sign. PD Lewis, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jana Procházková

    Morning joga

    No.: 212719

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:40

    tuš, akvarel, papír, 2016, 26,5 x 26,5 cm, sign. LD Jana Pro. 2016, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Středomoří III.

    No.: 249434

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:41

    litografie, 7,9 x 10,5 cm, signatura, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Středomoří II.

    No.: 249433

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:42

    litografie, 14,7 x 9,1 cm, signatura, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Středomoří

    No.: 249432

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:43

    litografie, 18,5 x 10,8 cm, signatura, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Mimozemská krása

    No.: 224883

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:44

    akvarel, fix, papír, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD Štefka85, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Soulož

    No.: 224881

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:45

    akvarel, fix, papír, 29,5 x 26,7 cm, sign. PD Štefka80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Malíř aktů

    No.: 224880

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:46

    akvarel, papír, 27,5 x 20,9 cm, sign. PF Štefka 58, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Střelkyně z luku

    No.: 224879

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:47

    litografie, 30 x 20,9 cm, sign. PD Št 79, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Tichý

    Brána

    No.: 247490

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:48

    litografie, 2008, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2008, 28/40, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Tichý

    Kmen

    No.: 247489

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:49

    litografie, 2008, 43 x 33 cm, sign. PD J. Tichý 2008, 11079, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

  • Jan Tichý

    Ladění

    No.: 247488

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:50

    litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Tichý 2004, 11202, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

  • Jan Tichý

    Pastička

    No.: 247487

    Planned termination: 06. 10. 2020 18:51

    litografie, 2000, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2000, 11263, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

  • Auguste Brouet

    (1872-1941)

    Coin de la rue Lepic

    No.: 249381

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 07. 10. 2020 18:00

    mědirytina podle A. Brouta, 19,5 x 14,9 cm, značeno DU Chalkographie du Louvre a PD Eau-forte originale de A. Brouet, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • August Haun

    (1815-1894)

    Zvíkov - nádvoří

    No.: 246570

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 07. 10. 2020 18:01

    litografie, 19,2 x 26,2 cm, značeno LD Gez. v. Kaliwoda a PD Lith. v. A. Haun, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Čertovka

    No.: 249386

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 10. 2020 18:02

    akvatinta, 11,7 x 8,8 cm, sign. PD Hlavsa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Staroměstské náměstí

    No.: 249385

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 10. 2020 18:03

    akvatinta, 9,3 x 8,7 cm, sign. PD Hlavsa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)