• Vladimír Větrovský

    Kamenné desky

    Položka č.: 248775

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:38

    litografie, 2009, 34,7 x 24,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 94/96, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Vičar

    (1967)

    Položka č.: 248776

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:39

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dělostřelci před lávkou

    Položka č.: 248777

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:40

    lept, 24,7 x 28,8 cm, sign. PD AJ. Alex, zažloutlý papír, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 248779

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Krajina na Vysočině

    Položka č.: 248780

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:43

    olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Hlava ženy

    Položka č.: 248781

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:44

    litografie, 1948, 22 x 15,5 cm, sign. PD Balcar, rám, LD neautorský přípis, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Kobylka v trávě

    Položka č.: 248782

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:45

    dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,3 cm, sign. DU Vl. Bauer 65, 42217, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Brouk zelený

    Položka č.: 248783

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:46

    litografie, 1999, 33 x 23 cm, sign. PD Vl. Bauer 99, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    Položka č.: 248784

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:47

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    Položka č.: 248785

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:48

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Žižkovský BK

    Položka č.: 248786

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:49

    monotyp, 1949, 4,8 x 17 cm, sign. PD Beneš 49, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dům

    Položka č.: 248787

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:50

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Benetka

    Malá taneční zábava

    Položka č.: 248788

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:51

    sítotisk, 19 x 31,7 cm, sign. DU Benetka, č. 51/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. …

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Studie postavy

    Položka č.: 248789

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:52

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Položka č.: 248790

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:53

  • Zdeněk Beran

    (1937-2014)

    Zámek

    Položka č.: 248791

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:54

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Pohled na hory

    Položka č.: 248794

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:57

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Po orbě

    Položka č.: 248795

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:58

    olej, plátno, 1946, 42 x 51 cm, sign. PD V. Boháč III. 1946, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Venčení (PF 1992 Dr. František Dvořák)

    Položka č.: 248796

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:59

    litografie, 8 x 12 cm, sign. PD ABorn, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Lehký Brodský

    (1897-1942)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 248799

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 248800

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:03

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Franta Buben

    Nad Bečvou od Helfštýna, Hranicko

    Položka č.: 248801

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ze života hmyzu

    Položka č.: 248802

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:05

    suchá jehla, 1991, 60 x 85 cm, sign. PD F. Burant 1991, rám, č. 26/28, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Žena s drdolem

    Položka č.: 248804

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:07

    suchá jehla, 1980, 61,5 x 49,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 18/25, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • M. Buriánek

    Selka v kroji

    Položka č.: 248805

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:08

    olej, plátno, 1936, 36,7 x 27 cm, sign. PD M. Buriánek 36., antiqari.at Radhošťská

  • M. Buriánek

    Selka v kroji

    Položka č.: 248806

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:09

    olej, plátno, 1936, 37 x 27 cm, sign. PD M. Burianek-36, malba místy zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 248807

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:10

    serigrafie, 48 x 59 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pieta

    Položka č.: 248809

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:12

    akvatinta, 1993, 32 x 21,3 cm, sign. PD 1993, č. 2/50, pod grafikou věnování: Panu Josefu Hrubému, s projevem příátelství; pod věnováním na okraji papíru razítko Karlův most, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Venkovský motiv

    Položka č.: 248810

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:13

    olej, plátno, 39 x 42,5 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, na zadní straně razítko z výstavy Souboru čs. výtvarníků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

  • Černý

    Žižka

    Položka č.: 248811

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 11:14

    pastel, 30 x 22 cm, sign. PD Černý VII.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)