-
Petr Skala
(1947)
B. Kerbachová: Alchymie světla - Experimentální tvorba Petra Skaly
No.: 1226Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:10
kniha, monografie pozapomenutého filmového experimentátora a průkopníka videoartu, vydalo Prácheňské muzeum v Písku, Písek 2017, 165s., lamin. vazba, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Istler
(1919-2000)
J. Kainar: Osudy
No.: 1224Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:08
Bibliofilie, ob. a tit. list J. Istler, vyd. Symposion, Praha, 1947, 2200 výtisků, brož, 87s., zažloutlé okraje, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA,…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Březina
(1868-1929)
Z dopisů Otokara Březiny Anně Pammrové
No.: 1220Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:04
Bibliofilie, usp., doslovem a pozn. opatřil Ant. Veselý, vyd. Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 1931, ex. 160/250, upr. K. Dyrynk, obs. faksimilem reprod. dopisy, brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kůň
No.: 1112Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:16
akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Návštěva
No.: 1111Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:15
akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Čápi
No.: 1110Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:14
tuš, papír, 29, 3 x 20, 9 cm, sign. LD ES, nahoře text: Čert jim věř! Co když jim dojde propanbutanová bomba?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Chalupa
No.: 1109Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:13
tuš, papír, 23 x 16, 5 cm, sign. LD ES, nahoře text: Vidíš, Novákovi slíbili, že si vyjedu na naši chalupu, a nejedou..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Oprava obuvi
No.: 1108Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:12
akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rande
No.: 1107Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:11
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chtěla bych se takhle držet za ruce celý život... No jo - ale já bych si chtěl objednat pivo., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pračka
No.: 1106Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:10
akvarel, tuš, papír, 24, 8 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Čet jsem, že zefektivněli výrobu - dělá t všecko možný, akorát to nepere..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Večerníček
No.: 1105Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:09
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chudák děda, už zase zmeškal večerníček…!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U holiče
No.: 1104Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:08
akvarel, tuš, papír, 30 x 22, 2 cm, dole text: Copak jsem ti neříkal, že to mýdlo je už mírové jakosti?!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kouzelník
No.: 1103Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:07
tuš, ppapír, 29, 6 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Meče se mu přejedly, tak polyká oheň., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Knihy
No.: 1102Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:06
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: A náhradní díly jsou?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stavba
No.: 1101Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:05
akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Prádlo
No.: 1100Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:04
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 20, 8 cm, dole text:To musíš překážet zrovna když mám velké prádlo? Seber se a vypadni někam do kavárny!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Námořník
No.: 1099Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:03
tuš, papír, 26, 9 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Nebojte se, u mně nebudete nikdy úplně na suchu…!, zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rukavice
No.: 1098Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:02
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 20 cm, dole text: -kdepak dámo, teď plavky nemáme. Ale zkuste si schválně tyhlety lyžařské rukavice!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Balónky
No.: 1097Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:01
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Patent
No.: 1096Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:00
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, dole text: Dozvím se konečně, kdo z vás dvou..., zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Manželská krize
No.: 1095Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:59
tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U lékaře
No.: 1094Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:58
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Usměrněná atraktivnost
No.: 1072Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:36
tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Petr
(1884-1964)
Z dílen Umělců
No.: 951Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:35
kniha, podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kamil Bednář: Hladiny tůní
No.: 950Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:34
kniha, kresby a podpis K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of …
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Majerová
(1882-1967)
Náměstí Republiky
No.: 949Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:33
kniha, podpis M. Majerové, ilustrace J. Čapek, ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Kresba, grafika, plastika
No.: 929Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:13
katalog, pozdrav s věnováním O. Janeček na přídeští, vydala GHMP, Praha 1980, sešit, nestr. (24s.), uvolněný prostřední dvojlist, velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Ass…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alexander Blok
(1880-1921)
Dvanáct - Epos o revoluci
No.: 925Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:09
bibliofilie, podpis překladatele B. Matheusiana přídeští, kresby J. Anněnkov, graf. úprava a obálka O. Karlas, vydalo Naše vojsko, Praha 1949, 67 s., brož., na listech skvrny, zašlý, při okrajích lehce poškozený přebal, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Lid slovanských zemí v obrazech
No.: 923Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:07
bibliofilie, podpis L. Kuby na patitulu, katalog výstavy k 90. narozeninám v Mánesu, úprava Fr. Hudeček, vydal ČSVU a Národní muzeum, Praha 1953, 64s., brož., ob. při krajích drobně poškozená a lehce zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Faltys
(1878-1944)
O jiných a o sobě
No.: 916Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:00
kniha, podpis na tit. listě K. Faltys, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1934, brož, 131s., několik uvolněných listů, po krajích otřepené, obálka na hřbetu mírně natržená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED