-
Eva Eliášová
(1958)
The Lanchester 30 h.p. straight eight
No.: 1202Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:46
kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Štoček ex libris
No.: 1198Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:42
dřevoryt, 13,5 x 8 cm, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Karel
(1912-1990)
Konvolut 24 grafik
No.: 1184Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:28
19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Eliášová
(1958)
Robert Heath
No.: 1173Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:17
kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antoine Joseph Gaitte
(1753-1835)
Plan de la Bastille
No.: 1165Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:09
ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules David
(1808-1892)
Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789
No.: 1164Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:08
litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Marie Antoinetty dne 16. října 1793 v v Paříži na Place de la Révolution
No.: 1163Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:07
rytina, 42,2 x 32,2 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Ludvíka XVI. dne 21. ledna 1793 v Paříži na Place de la Révolution )
No.: 1162Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:06
rytina, 35 x 46 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Prairialské povstání
No.: 1161Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:05
rytina, 1796, 35,9 x 46,6 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný a pomačkaný, celkově zažloutlý, místy drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Journée du 10 août 1792 (Útok na Tuilerijský palác)
No.: 1160Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:04
rytina, 35,4 x 45,8 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný. s četnými výraznými hnědými skvrnkami, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Přísaha v mičovně
No.: 1159Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:03
rytina, 35,5 x 45,9 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Povstání 13. vendémiairu
No.: 1158Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:02
rytina, 32,5 x 43 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný,a zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na okraji v jednom místě natržený, horní rožek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C. Chardon
(1832-1896)
Dobytí Bastily
No.: 1157Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:01
rytina, 33,5 x 46 cm, an několika místech papír natržený, celkově zažloutlý a ohmataný, s četnými hnědými skvrnkami, zadní strana podlepena lepenkou , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Pivní koza
No.: 1086Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:50
koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
Staré město
No.: 1085Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:49
tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
Středisko ochránců přírody
No.: 1084Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:48
akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
U Národního divadla
No.: 1083Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:47
akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Bape Pergler
(1933-2001)
Bojová připravenost
No.: 1082Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:46
akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Proven…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kantorek
(1942)
Mlsný pavouk
No.: 1073Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:37
tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip III.
No.: 1070Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:34
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip II.
No.: 1069Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:33
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip
No.: 1068Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:32
tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Giovanni Giocomo de Rossi
(1627-1692)
Veduta - Řím ponte Milvio
No.: 1048Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:12
mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.
No.: 1026Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:50
tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jeanne DOrge
(1879-1964)
Voice in the Circle & Lobos
No.: 943Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:27
bibliofilie, 24 x 16 ; 19 x 12 cm, podpis a věnování americké básnířky a malířky Jeanne DOrge s vročením na patitulu sbírky Voice in the Circle, vazba Hans E. Schuberth, vydal Noel Young, Santa Barbara (California) 1955, polopl. vazba, 96s., ex. 500, drobné nečistoty, velmi dobrý stav první vydaná …
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Novoročenka 1954
No.: 1555Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:39
fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Procházka
(1818-1893)
Žiwot sw. Františka Borgie
No.: 1520Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:04
kniha, edice Bibliotéka životů Swatých, Nákladem Dědictví sv. Cyrilla s Methodia pro rok 1860, tiskem dědiců Rudolfa Rohrera, v komisi u Nitsche a Grosse, vydáno w Brně 1860, původní kartonová obálka, 712 stran, velmi dobře zachováno, zažloutlé listy, skrny a drobná poškození na obálce , Provenanc…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Most
No.: 1499Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:43
bibliofilie, Básně 1919-1921, s předmluvou z r. 1937 - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1937, orig. brož, 212s., velmi dobrý stav, obálka při krajích oříznutá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, stu…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
Kštice Bereniky
No.: 1477Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:21
bibliofilie, typografie V. Obrtel?, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., částečně nerozřezáno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
V. Thiele: Josef Čapek a kniha
No.: 1468Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:12
kniha, úvod. studie J. Kotalík, 128 vyobrazení obálek J. Čapka, soupis a několik vyobrazení knižní grafiky, obálka, vazba a typografie Z. Seydl, vydalo NČSVU, Praha, 1958, clpl vazba s obálkou, 290s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Pra…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED