• Jan Štursa

    (1880-1925)

    Paul Gauguin

    No.: 465

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 2 dřevoryty vyzdobil J. Štursa, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1909, LII svazek Knih dobrých autorů (KDA), vignety vyzdobil a knihu přeložil J. Marek, úv. slovo M. Marten, clpl. převazba, 88s., zažloutlý papír, ušpiněné desky, jinak velmi dobrý a pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Ivan Blatný: Tento večer

    No.: 186

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, reprodukce kresby ve frontispise K. Lhoták, úprava V. Obrtel, vydal B. Stýblo, Praha 1945, 1. sv. Knižnice Lyra, 79 s., brož, lehce zašpiněná, při okrajích pokrčená obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech G…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Pozdě k ránu

    No.: 182

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 1. vydání, Moderní revue, Praha 1896, 200 výtisků, 45 s., karton dobová vazba, ohmatané stránky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Karel Strnad

    Zeměpisné náčrty

    No.: 148

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    12x kresba, 18 x 25 cm, barevné kresby map historických uzemí Rakousko - Uherského císařství, kresba starého hradu, r. cca 1910, volné listy v obálce, obálka potrahaná, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joachim Heinrich Campe

    (1746-1818)

    Robinson Ein Lesebuch für Kinder

    No.: 113

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 4 barvotiskové ilustrace, Freyhoff ´s Verlag, Oranienburg 1887, v němčině, 175 s., polokožená vazba, při okrajích odřená, na papíře skvrny, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Rukopis s podpisem

    No.: 93

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 34 x 24 cm, rukopis s podpisem na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    La Province de Namur

    No.: 458

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Výstava grafických prací a kreseb Vojt. Preissiga (katalog)

    No.: 39

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    katalog, prolog a texty k listům z díla Coloured etchings by Vojtěch Preissig naps. Karel Domorázek-Mráz, vyd. a usp. F. Topič, Praha, 1907, tisk E. Grégr, nestr., velmi dobře zachováno!, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pragu…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ferdinand Stiebitz

    (1894-1961)

    O Janově Apokalypse

    No.: 475

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, samostatně vydaný doslov k vydání Apokalypsy z téhož roku, vyd. Arno Sáňka, Praha, 1929, ex. 77/83 na ručním papíře, v úpravě K. Dyrynka, sešité složky v ob., 23s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Solar

    (1896-1977)

    Viktor Dyk: Děs z prázdna

    No.: 473

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1932, ex. 24/50 na Simili Japanu, v umělecké vazbě J. Solara, obs. I. díl: Děd Václav Šaroch (posmrtné vydání, více nevyšlo), upr. A.B. Kohout, clkžn. vazba se zlacením, 296s., hřbet a růžky desek lehce odřeny, jinak velmi pěkný, dobrý stav, Aantiqari.at Radh…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Carl Gustav Jung

    (1875-1961)

    Analytická psychologie a světonázor (Výbor z díla)

    No.: 401

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, dobře čitelný opis; vyd. Edice Expedice, Praha, 1985, sv. 213, v tiráži zmatečnými iniciálami uvedeni překladatelé R.S. (Ludvík Fojtík) a A.L. (Maita Arnautová),včetně předmluvy a dodatku, pův. plátěné desky, 276, zažloutlý povrch, jinak velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kvítko z čertovy zahrádky 1925-1931

    No.: 387

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 27 x 19 cm, 60 svázaných čísel satirické přílohy nedělního Českého slova z let 1925 až 1931, ilustrace a obálky J. Lada a další autoři, poloplátěná převazba, jeden list uvolněn, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar As…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kvítko z čertovy zahrádky 1928-1931

    No.: 386

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 27 x 19 cm, 70 svázaných čísel satirické přílohy nedělního Českého slova z let 1928 až 1931, ilustrace a obálky J. Lada a další autoři, poloplátěná převazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech G…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Jan Amos Komenský: Kšaft umírající matky Jednoty bratrské

    No.: 339

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, výzdoba Ad. Kašpar, typo. K. Dyrynk, vydal Spolek Bibliofilů, Praha 1908, svázal B. Fischer, 72 s., pergamen. vazba se zlaceným reliéfem, ohnuté, lehce zašpiněné desky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Pra…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Torry Gredsted: Zpívající šíp

    No.: 328

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 18 x 12,5 cm, 6 černobílých kvašů, 3 kresby v textu, vazba a ilustrace na titulu Zd. Burian, vydal Toužimský a Moravec, Praha 1935, překlad M. Polívková, edice S puškou a lassem, 236 s., clpl. vazba, lehce zkosená, zašpiněná vazba, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple …

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    K. H. Mácha: Znělky

    No.: 425

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, dřevoryty Fr. Kobliha, doslov V. Jirát, vydala Erna Jánská, Praha 1942, 18. sv. knihovny Stožár, 300 výtisků, 32 s., polokožená vazba, drobné skvrny na vazbě, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and l…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Český bibliofil V. ročník

    No.: 608

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, sign. litografie J. Konůpek, obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1933, úprava M. Kaláb, vyzdobil K. Svolinský, 500 výtisků, celoplátěná vazba , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Živly

    No.: 439

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, soubor 4 linorytů - Oheň, Vítr, Voda, Vzduch. Vše signováno PD Martin Manojlín 2023, vše autorský tisk. Uloženo v papírovém obalu., the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Jiří Pilka: Oslovení hudby

    No.: 551

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie s původními barevnými litografiemi, 1985, 8 x 7,5 cm, sign. proti titulu VladSuchánek, varianta B 172/200, celokožená vazba, vydal SUPRAPHON v edici Lyra Pragensis, Praha 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Educ…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Hommage a Jean Effel

    No.: 541

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 1983, 27 x 20,5 cm, Réalisé pour l´Association France - Tchéchoslovaquie par: Dílo . Fonds des Beaux - Art Tchéques, tři volné listy v papírové obálce, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Minka

    (1961)

    Vladimír Holan: Zuzana v lázni

    No.: 524

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 2x sign. lept (kombin. s akvatintou?) P. Minka, vyd. K. Žižkovský a E. Hlaváčová, Podbořany, 2022, ex. 71/80 na papíru Excudit, volné listy v pův. ob., 26s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Jiří Wolker: Balady

    No.: 655

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, sign. lept v titulu, typo. úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1925, Ex. 322/500, 61 s., karton vazba, na hřbetu lehce vybledlá a zvlněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jakub Deml: Slovo k Otčenáši Františka Bílka

    No.: 670

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, výklad a studie k Otčenáši Fr. Bílka, doprovázeno Bílkovými ilustracemi pův. Otčenáše, 65 kreseb a vydal Nový život, Nový Jičín, 1904, clpl. vazba, 132s., zlacená ořízka a písmo nápisu na deskách, desky zašpiněné a skvrnité, vnitřek ve velmi dobrém stavu , Provenance: Antiquarian Ostrovní,…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Pohlednice Prokopu Tomanovi ml.

    No.: 811

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    pohlednice, 1945, Vlastnoručně psaná pohlednice s podpisem z 11.IX.1945, v původní obálce strojopisně značené Špála Václav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bukovac and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Brdečka

    (1917-1982)

    K.H. Borovský: Král Lávra

    No.: 632

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, kresby J. Brdečka, vydal Jos. Hladký, Hranice 1940, Ex. 52/55, 29 s., karton vazba, místy vybledlá vazba, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Imaginativní malířství 1930-50

    No.: 256

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    katalog, zakázaný katalog k zakázané výstavě, koncepce a texty Věra Linhartová a František Šmejkal, ob. a úprava J. Istler, obs. reprod. děl: Šíma, Štyrský, Toyen, Muzika, Janoušek, Wachsmann, Sychra, Makovský, Tikal, Sklenář, Istler, Medek, Lacina, Teige a E. Medková, vyd. Alšova jihočeská galerie,…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Výstava nových obrazů Jana Zrzavého

    No.: 272

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    katalog, letáček se sezname vyst. prací (20) s dobovými cenami, Aventinská mansarda, Praha, 1928, na titulu rukopisný vpisek 1928 barevnou pastelkou (J.Z.?), 4s., velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umel…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Hojer

    Jestřábe, díky. Jaroslavu Foglarovi. Hoši od Bobří řeky a přátelé

    No.: 295

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, sborník vzpomínek skautů a přátel na J. Foglara uspořádali J. Hojer a V. Černý, vydalo nakladatelství Ostrov, Praha 2000, 239 s., laminátová vazba, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Hoši od Bobří řeky

    No.: 293

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, il. B. Čermák, obálka V. Boukal, vydala Mladá fronta, Praha 1947, 8. vydání, plpl. vazba, desky odřené, zašlé, lehce zkosený hřbet , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Tisk V. Preissiga

    No.: 46

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dvojlist, bar., 30 x 17cm, s textem v angličtině, uvedeno Printed in Czechoslovakia, nedat., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.