• Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Vilém Chotaš: Nikdy

    No.: 731

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, podpis v tiráži vydavatele F.J. Müllera, dřevoryt na ob. A. Strnadel, Praha 1939, Ex. 9, vevázaná obálka, nestr. pl. kožená vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and M. Svabinsky at T…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Stehlík

    (1908-1987)

    České jaro; Kvetoucí trnka

    No.: 723

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    2x kniha, podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1940, 42 sv. České básně, 57 s., plpl. vazba bez obálkyvelmi dobrý stav; podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1936, 90 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Fr. Dvořák: Ilustrace Františka Tichého

    No.: 720

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, podpis J. Koláře, podpis Fr. Dvořáka v tiráži, ilustracemi Fr. Tichého opatřil a typograficky upravil F. Šejna, soupis ilustračního díla Fr. Tichého, 5. sv. edice Obolos, pro Klub přátel výtvarného umění a speciálně pro sekci Přátel krásné knihy vydalo NČSVU, Praha 1965, sešit, 19s., ve…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ludvík Kuba: Moje Čína

    No.: 719

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha s podpisem, 31,5 x 22,5 cm, sign. na titulu s věnováním Jaromíru Doležalovi L. Kuba V Praze 5. II. 1952, Uspořádal a upravil Štěpán Jež. Praha – soukromý tisk 1946. V počtu 600 Výtisků vyd. ČESKÁ GRAFICKÁ UNIE, brož. vazba, 32 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. P…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Cipr

    (1881-1956)

    Po zákonu srdce

    No.: 718

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 19 x 14 cm, podpis a věnování autora, vyd. Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 1933, převazba, pův. ob. vlepena, 171s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Drobná korespondece

    No.: 766

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    3x dopisnice, 2x lístek s účetními záležitostmi s prodejem knih s podp. Ant. Florianové a dalším jedním neurčeným, 1x hustě popsaná třetina dopisnice (zbytek chybí); dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumír Dvorský

    (1902-1976)

    Dopis Prokopu Tomanovi ml.

    No.: 807

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 1971, Rukopisný dopis s podpisem z 27.12.1971, v původní obálce s autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private school of O. Molitor, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of The Moravian-Silesian Association of Fine Artists, Th…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumír Lifka

    (1900-1987)

    Dopis Prokopu Tomanovi ml. s přiloženou grafikou

    No.: 808

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 1980, Rukopisný dopis s podpisem ze 7.4.1980, v původní obálce, přiložen dřevorytový portrét B. Lifky od M. Floriana, provedený ve formátu 14 x 9 cm na ručním papíře. Redaktor, knihovník, publicista, literární historik, bibliofil., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    G. Duhamel: Tři rozhovory

    No.: 241

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, úprava a obálka J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, v edici Aventinum, 5. sv. Knih dnešku, Praha 1921, 1500 výtisků, 83 s., brož, obálka zašlá, při okrajích poškozená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    J. Mahen: Kniha o českém charakteru

    No.: 239

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, úprava J. Čapek, vydal Fr. Obzina, Vyškov na Moravě 1924, 10. sv. edice Obzinových tisků, 137 s., brož, obálka vzadu zašpiněná, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Špála

    (1920-1970)

    Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.

    No.: 812

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    novoročenka, 1969, 21 x 30 cm, PF 1969 s reprodukcí malířova díla a textem Nerudovy básně z Písní kosmických, sign. Jan Špála (studoval u prof. J.Baucha na VŠUP v Praze. Člen bývalého krajského střediska Purkyně, s nímž vystavoval. Syn jednoho z klasiků českého moderního umění, Václava Špály.). V pů…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    No.: 133

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    sešit, 19,5 x 13 cm, převyprávění, poznámky a slovník V. Karsinkin, State Text-book Publishing House, Leningrad 1958, čtvrté vydání, 73 s., brož, anglicky, úvodní stať a poznámky rusky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Vzpomínky na města, kde jsem nikdy nebyl

    No.: 461

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    Bibliofilie, 2x sign. slepotisk J. Ruszelák, podpis na ob. Ludvík Kundera, bez nakl. údajů, 1988, 69/100, 2x dvojlist s básněmi a 1x grafický list v pův. ob., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Bezruč

    (1867-1958)

    Rukopis s podpisem

    No.: 771

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    pohlednice, 10 x 15 cm, ručně psaná a podepsaná pohlednice, pohlednice i přoložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Závada

    (1905-1982)

    Autogram

    No.: 772

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 8 x 12 cm, podpis na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Černý

    (1929-2001)

    Rukopis s podpisem

    No.: 783

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na velném listu, fotografie a pozvánka k výstavě nalepeny, r. 1971, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrdinové a věřící 1914-1918

    No.: 520

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, vstupní kresba J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1928, ex. 214/1000, upr. K. Dyrynk, pův. brož v ob., 107s., opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hledání otců

    No.: 518

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, pro radost sobě, pro potěšení kamarádů v roce nchýleného jubilea s použtím několika stránek z francouzského deníku vyd. autor, ex. 40/400, nedat., volné listy v pův. ob., trochu ušpiněno, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vlach

    (1911-1986)

    Program koncertů

    No.: 696

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    sešit, na posledním listě podp. Leopold Korbař (klavírista souboru), sešit s programem prvního samostatného koncertu K. Vlacha z roku 1941, medailonky členů, 12s., přiložena pozvánka na koncert 1. června, ob. na hřbetu natržená, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Rudolf Antonín Dvorský

    (1899-1966)

    Program koncertů

    No.: 695

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    sešit, podp. na ob. R.A. Dvorský, sešit s medailonky členů souboru a programem koncertů v první polovině roku 1941, sešit, 12s., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eliška Krásnohorská

    (1847-1926)

    Šumavský Robinson

    No.: 147

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, redakce Jan Neruda, ed. Poetické besedy sv. 32., vydal Ed. Valečka, Praha 1887, pův. polopl. vazba, 112s., velmi dobý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Běhounek

    (1898-1973)

    Kniha Robinsonů Osudy slavných trosečníků

    No.: 129

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, ilustrace Zd. Burian, vydali Toužimský a Moravec, Praha 1944, 338 s., plpl. převazba, vybledlý hřbet, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson. jeho osudy, zážitky a dobrodružství

    No.: 126

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, pro mládež vzdělal Max Regal, vydal Jan Kobes, Praha 1932, 185 s., clpl. vazba, některé stránky uvolněné, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    No.: 114

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, edice KOD, vydalo SNDK, Praha 1963, laminátová vazba, 252 s., natržené dvě stránky, na hřbetu lehce poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe. Dobrodružné příběhy jinocha na pustém ostrově

    No.: 102

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, upravil Jos. Hrbek, barev. frontispis, 1 barev. příloha a 1 ilustrace v textu + pérové v textu a přílohách Jiří Wowk, 2x mapka cest v závěru, vydali Šolc a Šimáček, Praha 1946, 216 s., plpl. vazba, hřbet lehce poškozený a zkosený, odřené desky, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe. Jeho život a podivuhodné příhody

    No.: 101

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, upravila a přeložila B. Hloušková, 2 barev. frontispis + pérové kresby v textu a přílohách Jiří Wowk, 2x mapka cest, obsahuje I. a II. díl, vydali Šolc a Šimáček, Praha 1933, 175 s., clpl. vazba, praský hřbet, lehce zašlá, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    No.: 99

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, obsahuje pérovky z vyd. SNDK (1956) doplněné o menší drobné kresby pro vydání SPN (1958), vydalo SPN, Praha 1961, 2. vydání, 262 s., poloplátěná vazba, odřené rohy, lehce zašpiněná, skvrna na hřbetu, dobrý stav , Provenance: Antiquarian …

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Dopis s podpisem

    No.: 792

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 19,5 x 21 cm, ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Balas, K. Tondl, K. Muller, V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, the group Jina geo…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Adolf Šubert

    (1849-1915)

    Dopis s podpisem

    No.: 797

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 17 x 11 cm, ručně psaný a podepsaný dopis F. A. Šubert, 10. srpen 1915, dobrý stav, portrétní kabinetní fotografie F. A. Šubert z ateliéru Josef Fiedler, perforováno ve spodní části , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Rukopis s podpisem

    No.: 799

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, linoryt, 21 x 15 cm, rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.