-
Bohumil Říha
(1907-1987)
Podpis
No.: 774Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 34 x 24 cm, podpis na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 817Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1955, Rukopisný dopis s podpisem z 30.V.1955, v původní obálce, reprodukce autorovy kresby na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Michl
(1901-1977)
Ilonka/Hans Holm
No.: 555Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 21 x 14 cm, 2x sign. dřevoryt. Fr. Michl, vyd. Kobes, Plzeň, 1932, podpis výtvarníka, pův. brož, 43s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson
No.: 132Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
sešit, upravili Erwin Treutner a S. Vrána, ilustrace O. Cibulka, 2. sv. ed. Deutsche Lesestoffe für tschechische Schüler, vydal Staatliche Verlagsanstalt, Prag 1935, německy, 45 s., brož, obálka zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
No.: 128Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 28,5 x 20 cm, ilustrace J. Goth, vydal Fr. Novák, Praha 1946, 268 s., novodobá karton. vazba s původní obálkou nalepenou na deskách, velmi dobý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Podivuhodné příběhy Robinsonovy na pustém ostrově
No.: 127Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, dle zpracování Gräbnerova, ilustrace na obálce Karel Vavřina, čb. ilustrace, vydalo Vincentinum, Praha 1928, čtvrté opravené vydání, 161 s., plpl. převazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
No.: 125Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, ilustrace Zd. Burian, volně vypravuje Josef V. Pleva, předmluva Jarmila Glazarová, úprava Jiří Blažek, vydala Olympia, Praha 1986, 252 s., clpl. převazba, vazba místy lehce odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Příběhy Robinsona Crusoe
No.: 118Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vypravuje Albert Vyskočil, ilustrace Fr. Tichý, vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1942, 2. vydání, 197 s., plpl. vazba s obálkou, obálka při okrajích potrhaná, jinak velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Krusoe
No.: 117Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, upravil J. V. Flos, ilustrace O. Cihelka, vydalo Státní nakladatelství, Praha 1932, 57 s., clpl. vazba, stránky zašpiněné, zašlé, prasklá a zašlá vazba, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Cheben
(1936)
Lenka Chytilová: Modlitba léta
No.: 462Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roshan Dhunjibhoy
(1931-2011)
Podpis
No.: 764Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, podpis s přáním na kartičce, dokumentaristka a novinářka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Němec
(1873-1966)
2x podpis
No.: 765Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, podpis na dokumentu Čs. Nár. rady batalelské ve věci zvolení prof. J. Čadíka členem; podpis na papírku pod vlastnoručně přepsanou citací textu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Hála
(1890-1959)
Žně
No.: 28Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:27
olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu
Current price: 280.000 CZK (11.667 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
Joža Úprka (připsáno)
(1861-1940)
Studie krojovaných hlav
No.: 170Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:49
olej, plátno, 45 x 152 cm, rám
Current price: 80.000 CZK (3.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hudeček
(1872-1942)
Tatry s jezerem
No.: 259Auction price: 56.600 CZK (2.359 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám
Current price: 56.600 CZK (2.359 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincenc Beneš
(1883-1979)
Pohled na Trosky
No.: 98Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:37
olej, plátno, 72 x 105 cm, sign. LD V. Beneš, rám, the disciple of prof. E. Dite, E. K. Liska, V. Bukovac and R. Ottenfeld at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Osma, The Manes Association of Fine Artists, SVU
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
M. Houra/ K. Šindelář
Jistoty života
No.: 258Auction price: 36.600 CZK (1.525 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:17
dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany
Current price: 36.600 CZK (1.525 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Jiroudek
(1915-1991)
Divadelní šatna
No.: 295Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:54
olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Koláž
No.: 54Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:53
šitá koláž, 1991, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 91, rám, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Koláž
No.: 53Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:52
šitá koláž, 1995, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 95, rám, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
MH
Jaro
No.: 29Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:28
tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
F. Růžička
Skalní město
No.: 136Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:15
olej, dřevo, 57 x 68,5 cm, sign. LD Růžička 1997, rám
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
(Sabahudin) Dino Čečo
(1953)
Siločáry
No.: 160Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:39
kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Panuška
(1872-1958)
Bezděz
No.: 55Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:54
olej, dřevo, 62 x 97 cm, rám, vzadu štítek s popisem, the disciple of prof. Pirner and J. Marak, member of The Manes Association of Fine Artists
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
No.: 314Auction price: 20.800 CZK (867 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Current price: 20.800 CZK (867 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Koliba u Rusínů
No.: 177Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:56
olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, disciple of Prof. Julius Mařák, Antonín Slavíček and Rudolf Otto von Ottenfeld at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Ikarky
No.: 252Auction price: 16.600 CZK (692 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Current price: 16.600 CZK (692 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gustav Malý
(1879-1953)
Studie dívky
No.: 56Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:55
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
Current price: 15.500 CZK (646 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květinová kompozice II
No.: 144Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:23
olej, deska, 64 x 55,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květinová kompozice I
No.: 143Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:22
olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED