Bohumil Stanislav Urban
SV. Jakub
No.: 317Auction price: 5.800 CZK (242 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám
Current price: 5.800 CZK (242 €)
Otto Martinovský
(1928)
Krajina u Krátké
No.: 83Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:22
olej, sololit, 59 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Otto Martinovský
(1928)
Podzim na Českolipsku
No.: 82Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:21
Otto Martinovský
(1928)
Orlické hory - Javornice
No.: 81Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:20
olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Oldřich Koníček
Švihov
No.: 45Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám
Jaroslav Procházka
Praha v zimě
No.: 38Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Udolí z městečka
No.: 1Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:00
Tůma
Jaro na vesnici
No.: 217Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:36
olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám
František Michl
(1901-1977)
Bořice
No.: 171Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:50
olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám
F. Hladík
Žně
No.: 120Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:59
olej, plátno, 50 x 66,5 cm, sign. PD F. Hladík, rám
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Břízky
No.: 119Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:58
olej, překližka, 34 x 38 cm, sing. PD Daněk Sedláček , rám
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Bohuslav Kutil
(1907-1982)
Pohled na Kolín
No.: 318Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:17
Joža Mikš
(1901-1966)
Břízy
No.: 94Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:33
olej, plátno, 1928, 98 x 130,5 cm, sign. PD Joža Mikš 28, rám, studied Drawing at The Secondary School of Arts, the disciple of prof. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Jan Holeček
Karlův most
No.: 51Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:50
akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Josef Bureš
(1889-1969)
Svratka
No.: 113Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:52
olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. PD J. Bureš, rám, disciple of Prof. V. Bukovace a H. Schwaiger at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Loučná
No.: 69Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:08
Žena s děckem
No.: 15Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší III
No.: 255Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:14
No.: 148Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:27
Kouřim
No.: 174Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Rosice
No.: 173Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:52
olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám
K. Novák
Trosky
No.: 168Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:47
Oldřich Vlach
(1886-?)
Žně
No.: 142Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:21
olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám
Karel Havlata
(1885-1957)
Krkonoše
No.: 123Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:02
olej, plátno, 90 x 99 cm, sign. PD Havlata, rám
Chalupa
No.: 298Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Current price: 3.300 CZK (138 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Fasáda katedrály v Rouenu
No.: 248Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:07
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
No.: 116Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:55
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Abstraktní kompozice
No.: 79Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:18
Josef Koudelka
(1877-1960)
Děvče v kroji
No.: 72Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:11
olej, překližka, 47 x 39 cm, sign. PD J. Koudelka, rám, the disciple of prof. Pirner, Brozik and Schwaiger, member of The Manes Association of Fine Artists
Josef Bureš
(1889-1969)
Zima tání
No.: 64Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:03
olej, plátno, 48,5 x 63,5 cm, sign. PD J. Bureš, rám, disciple of Prof. V. Bukovace a H. Schwaiger at the Academy of Fine Arts in Prague