Jarmila Kronbauerová
(1893-1968)
Dopis Prokopu Tomanovi st.
No.: 831Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 300 CZK (13 €)
Antonín František Stehlík
(1921-1989)
Narozeninové přání
No.: 794Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Gusta Fučíková
(1903-1987)
Autogram
No.: 776Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Pýcha
(1914-1988)
Rukopis s podpisem
No.: 777Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Sucharda
(1884-1968)
Autogram
No.: 778Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Wenig
(1874-1940)
Korespondence
No.: 796Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Nebeský
(1880-1944)
Rukopis s podpisem
No.: 773Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Bohuslav Foerster
(1859-1951)
2x rukopis s podpisem
No.: 785Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Ján Poničan
(1902-1978)
Póly
No.: 762Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Eva Hašková
Christopher Fry: Věta o větě
No.: 554Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie s pův. barevnými komb. technikou ve formátu 7 x 5 cm, 1993, 11 x 7,5 cm, sign. DU Eva Hašková, č. 4/200, šitá měkká vazba, vydala Nadace Lyry Pragensis, Praha 1993, 14 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. …
Current price: 300 CZK (13 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Die drei Brüder
No.: 546Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Jules Barbey d´Aurevilly: Stará milenka
No.: 530Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha, úprava a vazba V.H. Brunner, vyd. Družstvo přátel Studia, Praha, 1924, ex. 20, pův. zdob. clkžn. vazba se zlacením, 364s., vybledlý hřbet, odřené okraje desek, celkově výrazněji zažloutlá, částečně rozvolněná přední předsádka, jinak ale dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of p…
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
V. Holzknecht: Chopin v obrozenecké Praze roku 1829
No.: 517Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 4x sign. ocelorytina a pod. s věn. na předsádce J. Herčík, vyd. Supraphon, Praha, 1979, jako pamětní tisk k 150. výročí pobytu F. Chopina v Čechách, ex. aut. tisk, pův. brož, 26s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Comtesse Anna de Noailles: Het zal lang licht vanavond zijn
No.: 504Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Fráňa Šrámek: Sláva života
No.: 661Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, dřevoryty a podpis v tiráži K. Tondl, úprava M. Kaláb, vydal Klub výtvarných umělců Aleš, Brno 1933, Ex. 47/400, 37 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pra…
Current price: 300 CZK (13 €)
Jiří Wolker
(1900-1924)
Tři hry; A.M. Píša: Hvězdy ve vlnách; J. Hůlka: Vrah; F. Branislav: Bílý kruh
No.: 659Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, frontispis O. Mrkvička, edice Mladí autoři, vydal F. Svoboda, Praha 1923, 182 s., brož, na hřbetu poškozená, dobrý stav; dřevoryt ve frontispisu J. Rambousek, edice Mladí autoři, vydal F. Svoboda, Praha 1924, 38 s., brož, na hřbetu cca 1cm poškozená, dobrý stav; linoryt ve frontispisu J…
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Štika
(1898-1975)
k. H. Borovský: Tyrolské elegie
No.: 658Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, dřevoryty K. Štika, vydal Vilém Šmidt, Praha 1940, 6. sv. edice Kytice, Ex. 8/200, papír Pannekoek, vevázaná obálka, 21 s., polopergamen. vazba se zlac. reliéfem a písmem na hřbetu, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine…
Current price: 300 CZK (13 €)
Otto Gayer
Miloš Jirko: Duben. Básně
No.: 657Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 4 dřevoryty O. Gayer, vydal B. Kočí, Praha 1919, 205. sv. Uměl. Snah, 1000 výtisků, 50 s., brož, obálka při okraji pokrčená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Hora
Italie
No.: 654Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, ve frontispise reproduce obrazu Ot. Nejedlého, vydal Fr. Borový, Praha 1925, XVIII. kniha Zlatokvětu, úprava A. Chlebeček, 1200 výtisků, 60 s., polokožená vazba se zlatým písmem na hřbetu, v horní části lehce vybledlá vazba, lehce odřené rohy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian O…
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Svolinský
Kniha vzpomínek na Petra Bezruče a jeho dílo
No.: 653Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, kresby a typo. úprava K. Svolinský, vydal Vilém Šmidt, Praha 1937, Ex. 75/400 Van Gelderu, 69 s., polopergamen. vazba, vel,i dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, …
Current price: 300 CZK (13 €)
Miloš Jirko
(1900-1961)
Znící svět. Básně z let 1920 - 1921
No.: 652Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, vydal Karel Beníško, Plzeň 1922, 4. sv. edice Bystřina, úprava J.R. Marek, vazba Rajman, 1000 výtisků, 39 s., vevázaná obálka, polopergamen. vazba, lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Vladislav Hřímalý
(1895-1936)
K.M. Čapek - Chod: Deset deka
No.: 651Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 6x lept V. Hřímalý, vydala Družstevní práce, Praha 1927, 1. sv. edice Slunovrat, lepty vytiskl Alessandro de Pian, 370 výtisků, 99 s., polopergamen. vazba se zlatým písmem na hřbetu, při okrajích vybledlá vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Václav Krška: Chlapec a kozlonoh
No.: 641Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Pavel Kápé Terin
Nádeje
No.: 686Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha, obálka a úprava autor?, vydal nákladem vlastním, Bratislava 1934, 32 s., brož, lehce zašpiněná, při okraji lehce poškozená obálka, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Kapinus
(1900-1968)
Pupava
No.: 681Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, podpis autora, linoryty a úprava J. Kapinus, vydala M. R. Junová, Tasov 1939, 39 s., brož, obálka přo okrajích zažloutlá, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Smrt Pavly Kytlicové
No.: 679Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, podpis J. Deml, vydal sám autor, Tasov 1932, 3 reprod. fotogr. P. Kytlicové, reprod. Markova exlibris, inic., tit. viněta, ob., 1000 výtisků, 104 s., brož, obálka při okrajích zašpiněná, pokrčená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Opolský
(1875-1942)
Dědictví
No.: 739Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Rabas
(1885-1954)
Jaroslav Seifert: Přilba hlíny
No.: 737Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Stanislav Kostka Neumann
(18745-1947)
Maxmilián Robespierre
No.: 733Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
A. Jirásek: Ballada z rokoka
No.: 732Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)