Pohled na Malou Stranu

    No.: 224017

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:07

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    No.: 230622

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:57

    olej, plátno, 195 x 82 cm, uříznuté, zašpiněné, místy poškozené plátno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Rybník

    No.: 231308

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:59

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Estimate: k CZK

    Smrtka

    No.: 233501

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:19

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pár

    No.: 233502

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:20

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kázání

    No.: 233503

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:21

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Postava

    No.: 233504

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:22

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kostky vrženy

    No.: 233505

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:23

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Básník

    No.: 238759

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 17:10

    tuš, papír, 29 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

    Portrét starého muže

    No.: 226453

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:32

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Dívčí akt

    No.: 226460

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:33

    suchá jehla, 23 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Portrét stařenky

    No.: 226716

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:05

    olej, plátno, 51 x 40 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Podzimní nálada

    No.: 226971

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:09

    olej, překlika, 36 x 47 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Expedition

    No.: 243806

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 13. 04. 2020 15:42

    watercolor, paper, circa 1900, 19,6 x 14,8 cm, framed, presumably German or Austrian artist, such as Anton Goering (1836-1905), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Bust of a young woman

    No.: 243975

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:11

    antique terracotta with polychromy, v. 32 cm, signed on side, antique terracotta with polychrome, 19th century Vienna, sculpture in good condition. marked on the side .., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    No.: 243992

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:28

    olej, kombinovaná technika, sololit, 62,5 x 45 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Apoštolové

    No.: 244075

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:51

    malba na plechu, 24 x 33,3 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    No.: 244077

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:53

    olej, plátno, dřevo, 24 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    No.: 244078

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:54

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Krajina s potokem

    No.: 244079

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:55

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Podkrkonoší

    No.: 244080

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:56

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Architektonický motiv

    No.: 244105

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:21

    tuš, papír, 19. století, 38,5 x 26 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Krajina s hradem

    No.: 244106

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:22

    tuš, tužka, papír, 18. století, 15.5 x 20,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Světice

    No.: 244107

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:23

    sépie, ruční papír, 18. století, 22,2 x 17,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Zátiší s ovocem

    No.: 244132

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:48

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Kytice růží

    No.: 244133

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:49

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s jablky

    No.: 244134

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:50

    olej, karton, 36,5 x 48 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Kůň

    No.: 244354

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:32

    tužka, papír, 1877, 12,5 x 17 cm, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 244358

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:36

    tuš, papír, 38 x 25 cm, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Peklo

    No.: 244359

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:37

    pastel, papír, 1994, 38 x 23 cm, sign. PD, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)