Pohled na Karlův most

    No.: 232926

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 22:06

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hradčanská

    No.: 232961

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 22:12

    litografie, 1985, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD, pasparta, autorský tisk,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Bonsai

    No.: 222201

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 23:38

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Vlajky

    No.: 237226

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:30

    mědirytina, 25 x 22 cm, značeno PD Feldweg sculpt. LD G. Heck dir., na okrajích zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 20:44

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Dům v červené

    No.: 237569

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:02

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Podmořský svět

    No.: 237930

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:08

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pohled na vesnici

    No.: 237937

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:14

    pastel, papír, 1963, 22,5 x 31,4 cm, sign. PD, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Březen za kamna vlezem

    No.: 237939

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 02. 2020 21:16

    akvarel, tuš, papír, 2003, 29,6 x 20,9 cm, monogr. LD L.B, vzadu popsáno,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    No.: 242446

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:24

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    No.: 242451

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:34

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Portrét muže

    No.: 242456

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:44

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    No.: 242462

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:56

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    No.: 242463

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:58

    ocelorytina, 5 x 3,5 cm, sign. PD jakubovski,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    No.: 242465

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:02

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    V pohádkovým lese

    No.: 242470

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:12

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    No.: 242472

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:16

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Muži u portrétu

    No.: 242473

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:18

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Uvnitř jablka

    No.: 240168

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:48

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Ilustrátor

    No.: 240787

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:18

    tuš, akvarel, tužka, papír, 18 x 19,5 cm, zažloutlý papír, na papíru nepatrné skvrnky; LH papír přeložen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka u vody

    No.: 240788

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:20

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Portrét dívky

    No.: 240789

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:22

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Vesnice

    No.: 240794

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:24

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Stromy

    No.: 240800

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:30

    tužka, akvarel, papír, 13,3 x 15 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta v rozích mírně otřepená,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Na lodích

    No.: 242433

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 07. 02. 2020 00:02

    serigrafie, 15,5 x 20 cm, sign. PD , lehce zažloutlý papír,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Suzdalský kreml

    No.: 226713

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Atropa bella donna

    No.: 227932

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 14:18

    mědirytina, 1985, 23,6 x 17,5 cm, sig. PD nečitelně, rám, č. 29/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hrad Kámen u Tábora

    No.: 228661

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 14:32

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 228671

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 14:37

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Růže

    No.: 228680

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 14:42

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)