Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:18

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Z Nového světa

    No.: 246291

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:50

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Labutě na Vltavě

    No.: 246304

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:16

    litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    No.: 246305

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 20:18

    akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám,

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Kostelní věže

    No.: 243748

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:36

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zlatý pták s korunou

    No.: 244513

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:56

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    No.: 244515

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:58

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Karlův most

    No.: 244518

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:02

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pohled na kostel od vody

    No.: 244519

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:04

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hodiny

    No.: 244535

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:24

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Za oknem

    No.: 244536

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:26

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Růže

    No.: 244542

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:34

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Břízy u řeky

    No.: 245582

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:46

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:50

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:52

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Archa

    No.: 245588

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:54

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Lipsko

    No.: 245589

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:56

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kostelní věž

    No.: 245590

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:58

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Karlův most

    No.: 245592

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 21. 08. 2020 00:02

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Loď Franklin

    No.: 237232

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 19:32

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Podmořský svět

    No.: 237930

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 19:38

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pohled na vesnici

    No.: 237937

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 19:40

    pastel, papír, 1963, 22,5 x 31,4 cm, sign. PD, zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Březen za kamna vlezem

    No.: 237939

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 19:42

    akvarel, tuš, papír, 2003, 29,6 x 20,9 cm, monogr. LD L.B, vzadu popsáno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pražská ulice

    No.: 239075

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 20:10

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Surealistická tvář

    No.: 239557

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 20:16

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba,

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

    Ilustrátor

    No.: 240787

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 20:44

    tuš, akvarel, tužka, papír, 18 x 19,5 cm, zažloutlý papír, na papíru nepatrné skvrnky; LH papír přeložen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kluk a dívka u vody

    No.: 240788

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 20:46

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Portrét dívky

    No.: 240789

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 20:48

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Vesnice

    No.: 240794

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 20:50

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43,

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Odlítlá střecha

    No.: 241024

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 21:02

    dřevoryt, 11 x 8,5 cm, sign. PD, lehce nažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)